Jump to content

Facebook üyeleri Bu Tarihe Dikkat!

Kænuni

Recommended Posts

20090610024100_facebook.jpg

Facebook Kullanıcı Adı için son 3 gün.

Tasarımını sürekli değiştiren, hatta bu değişimler nedeniyle çok da eleştirilen sosyal iletişim sitesi facebook'tan bir yenilik daha.

Üstelik bu yenilikten etkilenmemek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. 13 Haziran'da saatler 07:01'i gösterdiği anda yenilik devreye girecek. Bu özellikten yararlanmak için şimdiden harekete geçmek gerekiyor.

Facebook'ta oturum açarken mail adresi ve şifre gerekiyor. Bu işlemin uzun sürmesi insanları sıkabiliyordu. Bu karmaşaya son vermeyi hedefleyen Facebook 13 Haziran'dan itibaren 'kullanıcı adı' uygulamasını devreye sokacak. Kullanıcı adını almanız için çok zamanınız olmayabilir. Çünkü 13 Haziran 07:01'de devreye sokulacak sistem 'kim önce gelirse o alır' mantığıyla işleyecek.

veteknoloji

Bişey anlamadım. Ne kullanıcı adı ya ?

/profile.php?id=3123123 yerine

/kullanıcı adı tarzında galiba.

Aynen dediğin gibi :)

facebookc.jpg

Detaylar :

Arkadaşlarını, aileni ve iş arkadaşlarını profiline kolayca yönlendirebilmek üzere 13 Haziran Cumartesi, saat 07:01 itibariyle Facebook hesabın için bir kullanıcı adı seçebileceksin.

Kendine kullanıcı adı seçebilmek için 13 Haziran, 07:01 tarihinden sonra aşağıdaki bağlantıyı ziyaret et:

Kullanıcı adları hakkında daha fazla bilgi almak için Yardım Merkezi'ni ziyaret et.

Teşekkürler,

Facebook Ekibi

Please register to see this content.

Alın size bu imkanı paraya çevirme fırsatı; nasıl mı?

Şimdiden bir isim listesi yapın sonra o tarihte girip üyelikleri alın. Sonra alım satım sitelerinde isimleri satın.

Herşeyin para olduğu bu zamanda insanlara kendi adlarını bile satarsın.

arkadaşlar peki illa o tarihten itibaren o saaten sonramı almak lazım ben osaatte işe gıdıyo olucam hiç uğraşamam vede illa hızlı neden olmak zorundayızkı kullanıcı adları kullanılıyo dıyemı kullanılmadan almak ıcınmı nasıl ıs cozemedım :D hayırlısı olsun ayrıca bence cokta zor bıse degıl kullanılıyosa kullanıcam adım soyadımki sanmıyorum kullanılsa bıle turkce sozlukten buluruz bişeyler :yahoo::) :) :D

Tabii ki;

Dün kilitlenir Facebook deniyordu ama, harika çalışıyor.Tıkanma kilitlenme falan da yok :p

öle şeymi olur dostum facebook dan bahsediyoruz.microsoftun peşine düşdüğü siteden bahsediyoruz.

Forum sitesi sandılar gibi :)

öle şeymi olur dostum facebook dan bahsediyoruz.microsoftun peşine düşdüğü siteden bahsediyoruz.

Forum sitesi sandılar gibi :p

Facebook'a ölüm diyorum baska bırsey demıyorum no:Face&MsN Yes:H4X0R!

Forum sitesi sandılar gibi :)

Vay be MS peşine düşümüş demek...Bilmiyordum bunu :) Ama bence Recep İvedik'in de dediği gibi bu aralar çok amele kaynıyor :p Sadece kendi arkadaşlarınla iletişim ve veri paylaşımı için kullanaksan hala çok güzel işliyor tabii.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...