Jump to content

Iphone / Ipod Bölümü Açılmıştır

exit

Recommended Posts

Durdurulamayan iPhone / iPod cilginligina TNCTR olarak bizlerde kayitsiz kalamadik ve GSM altinda iPhone / iPod bolumu actik.

Bu bolumde iPhone / iPod ile ilgili tum uygulamalara yer verilecektir.

Simdiden bu bolumde vereceginiz destekler icin tum uyelerimize tesekkur ederiz.

TNC TEAM

iphone ve ipod u aynı firma yapımı olduğundan mı,mobil olduğundan mı aynı başlıkta birleştirdiniz?

ipod tarzi cihazlar icin var olan uygulamalarada yer verilecegi icin

Yoneticeler ne derler bilmiyorum iphone kendine has bir bölüm ve 7 veya 8 ana başlıkta konu acmak isterim iphone konusunda birikimlerimi forumda paylaşmak isterim gece konu pasliklarini acar duzenlemerini yaparım şayet izin varsa yoneticilerden

Yoneticeler ne derler bilmiyorum iphone kendine has bir bölüm ve 7 veya 8 ana başlıkta konu acmak isterim iphone konusunda birikimlerimi forumda paylaşmak isterim gece konu pasliklarini acar duzenlemerini yaparım şayet izin varsa yoneticilerden

İzin istemeye gerek yok. Burası forum.. Herkes bilgilerini paylaşıyoruz..

Sizde istediğiniz zaman kurallara uymak şartıyla paylaşım yapabilirsiniz.

bolum henuz cok taze ve ortaya ne cikacak bilmiyoruz.

siz elinizden gelen birsey varsa yapin emin olun bizde uzerimize duseni talep ve gelismeler dogrultusunda yapariz.

sadece iphone degil butun basliklar kendi icinde ayrilabilir fakat daginikligi takip etmek cok daha zor bir is. bu nedenle ortaya cikacak sonuca gore hareket etme durumundayiz.

ayrica verdiginiz fikir icinde tekrar tesekkur ederiz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...