Jump to content

Twitch - Windows - Diğer Konular...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar. 

Dün en çok izlediğim twitch yayıncılarından burcay' ı izlerken ReviOS işletim sistemi konusu geçti. Bende burcay kanalındaki mod arkadaşlara yazdım. Sistem hazırlayabileceğimizi yazdım. Bir grup olarak çalışıp, ses getirecek bir windows 10 hazırlayamaz mıyız? 

Şu an için acil konu olarak mouse takılma sorunu olduğunu belirtti. Yanlış hatırlamıyorsam amd ryzen 5 3600 işlemcili overclock yapılmış bir sistem kullanıyor. Discord açarken, Escape From Tarkov oyununa girerken mouse takılma sorunları oluyormuş. Bu sorunun nedeni ve çözüm hakkında neler yapılabilir? 

Şu an sistem hazırlama konusu çok acil değilmiş. Forum olarak twitch' te pek tanınmadığımızı farkettim. Sanırım 20+ sistem hazırladım. Hazırladığım sistemi kullananlar bile tanımıyor :) Forumumuz da çok tecrübeli üstadlar var. Bu arada burcay ile yayın yapan huewin nicki ile yayın yapan arkadaş @köylü ve @forjest üstadın sistemlerini biliyor. Üstadlar birlikte oyun performansı yüksek bir sistem hazırlayıp twitch' e de kendimizi tanıtabiliriz. 

Mouse takılma konusununun sebepleri ve çözümleri neler olabilir? 

Cümleler karmakarışık olabilir. Umarım konuyu anlatabilmişimdir. Bu tip takılma sorunları yaşayıp, çözüm bulan arkadaşlar varsa ve çözümü buradan yada yayıncının discord kanalı üzerinden paylaşırlarsa sevinirim...

Dünya çapında tanınan çoğu paylaşımcılar ekip olarak çalışıyor. Tnctr' de bizim de bu tip bir iş yapma zamanımız gelmedi mi?

• Like 1

Konuyla doğrudan alakalı değil ama ryzen serisinde overclock önerilmiyor..

Tabi buna bunun yol açacağını düşünmüyorum..

Ara sıra ben de sorunu yaşıyorum ama araştırdığım kadarıyla bir çözüm yok maalesef bu takıkma sorununa

• Like 1