Jump to content

Ekran Kartı Alıyorum Yardım....

*KuZeYLi*

Recommended Posts

ekran kartım şimdiki 8500 1 gb zotac 9600 1 gb alıyorum işemcim de core 2 duo e7400 bu ekran kartı uyumsuzluk yaratır mı ? bu pc ye olur ekrasan kartı ..

940.jpg

bi de benim şu anki ekran kartımın girişi biraz daha fark lı benim ekran kartı şunun gibi

9600 ün de böyle benim monitörün girişi böyle değil ilk resimdekine uyacak şekilde acaba ek kablo fln mı yardımı ile bağlıyoruz ekran kartını

30.013.9235.000704t3.jpg

satın alacağın yere gittiğinde sana yardımcıla olabılmeleri için eski ekrankartını ******ürürsen

daha sağlıklı olur bence

internetten alıyorum :S burda alabileceğim bilgisayarcı yok :S

ekran kartı tavsiyem : NVİDİA ZOTAC 9800 GT 1GB OK

AMA SAKIN TURBOCACHE YAZAN ALMA ONLAR PAYLASMLI BELLEK KULLANIO VE BAZI OYUNLARDA KASABILIR.AYRCA KASANI BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRÜRSEN ONLAR SANA EKRAN KARTINI MONİTÖRE BAGLAYAN CEVİRİCİDE VERİRLER OK BASKA SORUN OLRSA YAZ ÇÖZELİM!!!

By_aLiX

ekran kartı tavsiyem : NVİDİA ZOTAC 9800 GT 1GB OK

AMA SAKIN TURBOCACHE YAZAN ALMA ONLAR PAYLASMLI BELLEK KULLANIO VE BAZI OYUNLARDA KASABILIR.AYRCA KASANI BİLGİSAYARCIYA GÖTÜRÜRSEN ONLAR SANA EKRAN KARTINI MONİTÖRE BAGLAYAN CEVİRİCİDE VERİRLER OK BASKA SORUN OLRSA YAZ ÇÖZELİM!!!

By_aLiX

http://www.metroelektronik.com.tr/uruninceleme.aspx?urunid=30.013.9235.0024[/CODE]

bunu alıyorum da ekran monitör için çevirici veririrler demi ?

aldıgın ekran kartı icinden dvı-dsub donusturucu cıkar

baglantıda sorun yaşamazsın.

yalnız 8500 ü bırakıp neden 9600 alıyorsun anlamadım.

almışken daha üst seviye bir kart al tavsiyem atiaşagı yukarı aynı fiyata satılan

ati 3850 256bitlik bir kart oyunlarda ucarsın.

yok dostum 9600 ün performans olarak 8600 den fazla bi farkı yoktur 8800 veya 9800 alabilirsin bu iki kartında pek performans farkı yoktur

ama bütcem bunlara yetmez diyosan ati nin 4630 unu araştır derim 9600 fiyatına yakındır ve performans olarak 9600 ün çok üstündedir

yok dostum 9600 ün performans olarak 8600 den fazla bi farkı yoktur 8800 veya 9800 alabilirsin bu iki kartında pek performans farkı yoktur

ama bütcem bunlara yetmez diyosan ati nin 4630 unu araştır derim 9600 fiyatına yakındır ve performans olarak 9600 ün çok üstündedir

8500 benimki 8600 değil

9600gt 256 bit bir karttır..

8500gt ve 8600gt ile arasında dağlar kadar fark vardır..

ayrıca 3850 den de üstün bir karttır..

ati nin bu kart karşısındaki rakip kartı 3870 tir..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...