Jump to content

Pedal Programı

Recommended Posts

merhabalar arkadaslar knight ve empire online oynuyorum oyunlarda bana 7-8 gibi belirledigim tuslara sürekli ve en seri sekilde basmamı saglayacak bi program lazım mevcut mudur bilen arkadaslarımız paylasabilirler mi ?

Minor Combo programı var onu kullan

Sana Tavsiyem Knight Bırak Adamlar Gb resmen bizden gasp ettiler çoğu kişi emeği ile kazandığı gb ler gitti sadece benim tanıdığım bir kişide 70 gb gitti yaık dğeil mi onaa

Kahrolsun Knight Online World

knight oynamıyorum zaten suan türk versiyonunu empire online oynuyorum hile olarak geciyo minor combo programları felan normal program istiyorum sadece istedigin 2-3 tusa aynı anda en seri sekilde bassın

@baris_koroglu zevk meselesi ona bakarsan normal oyunun hic bi kazancı yok kazanc icin oynayan var oynamayan var ben evimde oynayıp 2 günde 59 yaptıgım asas charı 40 lira ya sattıgımı bilirim zarar bunun neresinde

@baris_koroglu zevk meselesi ona bakarsan normal oyunun hic bi kazancı yok kazanc icin oynayan var oynamayan var ben evimde oynayıp 2 günde 59 yaptıgım asas charı 40 lira ya sattıgımı bilirim zarar bunun neresinde

Hiç gb almadan bu oyunları oynayarak kesinlikle 80-83 lvl yapamassın. Zaten bu knight sahipleri premiumdan kazanıyor, gm'lerde onu, bunu soyarak hüpettikleri paraları başkasına satarak yolunu buluyor.

Sonra senin gibilerde bu oyundan zevk alıyor. Ağlanılacak halimize gülüyorum. Bu oyun bir kumar çünkü kumarı sadece oynatanlar kazanır.

2 ay öncesine kadar kullandığım minor macro programı. Elle destek yapılırsa güzel minor yapıyordu. GameHackerKoxp'da bulunan minor çok güzeldi fakat yeni patchlerde durum nedir bilmiyorum. 2 aya yakın bir süredir oyuna girmiyorum...

http://www.ziddu.com/download/3676048/MacroKeys3.rar.html[/CODE]

[color=#ff0000][b]Önemli Not: Virüs&Trojan taraması yapmadan kullanmayın...[/b][/color]

tesekkürler fakat cok mu sey istiyorum bilmiyorum ama mümkünse ko ile baglantısı olmayan oyunla alakasız sadece o isi gören programlar varmı cünkü oyun hile saydıgından calıstırmıyor oyun acıkken pro ları ?

actool buyur link bir ara kendim kullanıyordum bu program kınayt(!) oynarken...

Tuşa bastırmak İçin

Yazdığınız Kodun Sürekli Devam Etmesi İçin

En Başa

While 5=5[/CODE]

ve ya

[CODE]While 1=1[/CODE]

Yazmalısınız.

Tuşa Basmak İçinse

[CODE]keys z[/CODE]

Yazmalısınız. Mesela Burada Ben Z Tuşuna Bastırdım.

Kodun En Sonuna da

[CODE]end[/CODE]

Yazmalısın.

Actool+Basit Bir K0xp

[CODE]http://rapidshare.com/files/219724711/Actool.rar[/CODE]

İçindeki Koxp Dosyasını Actool İle Açıp Değiştirip Kullanabilirsiniz.

cok tesekkürler ayarları yapıp programı hallettim fakat buna bile hile diyor bu empire online tnc nin bile sayfası acık oldugu zaman hile kodu felan deyip atıyor oyundan sadece tnc de yapıyor bunu cözemedim bi türlü prolarda olmuyor oFF

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...