Jump to content

Firefox 3.0.11 Yeni Bir Rekora Imza Attı!

excellence

Recommended Posts

20090620125546_the_firefox_.jpg

Firefox 3.0.11 11 Haziran 2009'da yayınlandı ve güvenlik ve stabilte ihtiyacından dolayı bu güncelleştirmeye gerek duyuldu.

Mozilla, geçen sene Haziran ayında piyasaya sürdüğü Firefox 3 sürümü ile sekiz milyon tekil indirilme elde etmişti ve bu da Guinness Rekorlar Kitabı'nda yerini almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Apple'da, Safari 4'ü piyasa sunmuştu. Safari 4, piyasaya sunulduktan 3 gün sonra 11 milyon defa indirilmişti. Yeni Mozilla Firefox 3.0.11'i duyurduğundan itibaren 24 saat içinde 150 milyon defa indirilerek yeni bir rekora imza attı!

VeTeknoloji

Firefox 3.0.11 i indirip bilgisayarıma kurdum. Yer imlerimde bulunan bir siteyi saldırı sitesi olarak görüp girmiyor . Uyarı veriyor

Daha önceki Firefox 3.0.10 sürümü aynı site için uyarı vermiyor .Aynı siteye explorer 8 ile girdiğinde de uyarı veya ikaz yok. Bilginize

Firefox 3.0.11 i indirip bilgisayarıma kurdum. Yer imlerimde bulunan bir siteyi saldırı sitesi olarak görüp girmiyor . Uyarı veriyor

Daha önceki Firefox 3.0.10 sürümü aynı site için uyarı vermiyor .Aynı siteye explorer 8 ile girdiğinde de uyarı veya ikaz yok. Bilginize

Yani ? :warning:

hiç bi şekilde şaşmamak gerek hatta şaşılsada bence bu kadar az olduğunuda gerek... diyelim. Dünyada 7 milyardan fazla insan topluluğu var bundan 150 milyonu indirse az mı dersiniz çok mu yoksa normal mi ? :glare: bence normal :warning: ayrıca saygılar :warning:

Hız testlerinde Opera nın yeni çıkacak sürümü Beta aşamasında bile hepsine fark atıyor, fakat firefox alışkanlık yaptı. Safari de çok iyi bir tarayıcı. Diğerlerini boşver, deneyim amaçlı. IE de mecbur kalmadıkça kullanılmaz.

Mozilla Firefox - İnternette gezmek hiç bu kadar zenkli olmamıştı :lol:

ben 3.5 beta kullanıyorum 3.0 sürümünden daha stabil duruyor. daha RC sürümü çıkmadan adamlar 3.5 tabanlı eklentiler hazırlamaya başladı :) düşünün artık ne gibi bi trayıcı geliyor pek yakında...

solyma dediğin bende yok. Ya da ben win7 kurduğumdan beri 3.5 b4 kullandığım için fark edemedim. Ama eklentilerde sorun var. 3.0.11 sürümüne dönücem. (:

Edit: Download sayısı için Oha! diyecektim izninizle ayıp olmazsa. :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...