Jump to content

Nlite Ile Xp Cdsine Tema Ekleme.

Recommended Posts

Bilgisayarımda nlite kurulu olmadıgı için anlatayım bari nlite menülerinden katılımsız kurulum bölümüne girince temalar vardır.Orda saten görürsün sistemdeki temaları ekle ve normal ekle vardır ister sistemdeki temaları eklersin ister başka eklersin.Kolay gelsin.

Bilgisayarımda nlite kurulu olmadıgı için anlatayım bari nlite menülerinden katılımsız kurulum bölümüne girince temalar vardır.Orda saten görürsün sistemdeki temaları ekle ve normal ekle vardır ister sistemdeki temaları eklersin ister başka eklersin.Kolay gelsin.

Peki Vista temasını neren bulucaz ve eklicez ?

Litede yeniyim.

Zahmetim için Özür dilerim

Toplam 7 adet tema.

ALFA (Resimdeki tema)

As_Seven7

Royale

SevenVG RC

SevenXP3

Win7PDC

Windows Aero

25f651c.png

tema linki burada kardeşim alıntıdır siteden bu addondur sizin tek yapmanız gereken addon olarak ekliceksiniz nlite ile

Please register to see this content.

bakın ben bu temaları denemedim ama nlite ile entegre ettikten sonra tema bölümüne gelince bak bakalım bu temaları seçebiliyormusun yada olmadı ben bu temaları sana katılımsız olarak veriyim sen onları şimdiki sistemine yükle sonra nlite ile sistemdeki temaları al de oradan kendi resmini koy temaya sonra onu seç nasıl istersen belki daha kolay bir yolu vardır ama ben bilmiyorum kardeşim.

bakın ben bu temaları denemedim ama nlite ile entegre ettikten sonra tema bölümüne gelince bak bakalım bu temaları seçebiliyormusun yada olmadı ben bu temaları sana katılımsız olarak veriyim sen onları şimdiki sistemine yükle sonra nlite ile sistemdeki temaları al de oradan kendi resmini koy temaya sonra onu seç nasıl istersen belki daha kolay bir yolu vardır ama ben bilmiyorum kardeşim.

İndiriyordum tam dediğin gibi deniyecektim :download1:

AQrkadaşlar dediğim hatayı anlayan var mı ?

Neden bu hata veriyor ?

2 Tane XP SP 3 CDsinide denedim.

Gözat ta ASCII Klasöründe bilmem ne olduğundan emin olunuz. Diye bir hata verdi.

Yok mu Cevap ?

KONUNUN YERİ BURASI DEĞİL ANCAK YARDIM EDELİM

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=58914

Bu konudan türkçe olanı indirip ister sanal ister düz cd ye at bu sorunsuz çalışıyor..

Saygılarımla Necmettin :download1:

Bu arada arkadaşlar şu yöntemi kullanırsanız en iyisi olucak ve çalışıyor yöntem denedim :download1:

Arkaşın verdiği temaları bilgisayarınıza kurun

Sonra nlite katılımsız kurulumdan masaüstü demalarını tıklayın

Bu sistemdeki temaları Ekle butonuna basıp ordan seçim yapabilirsiniz...

buda katılmsız pakettir bunu bilgisayarınıza kurun sonra öyle temaları nlite ile sistemdeki temaları ekle diye birşey olması lazım temalar bölümünde mertm3rt nin dediği gibi yani

katılmsız tema

buda katılmsız pakettir bunu bilgisayarınıza kurun sonra öyle temaları nlite ile sistemdeki temaları ekle diye birşey olması lazım temalar bölümünde mertm3rt nin dediği gibi yani

katılmsız tema

arkadaşın dediği temayı yada daha başka temaları aratıp bu yöntemi kullanarak Ekleme yapabilirsiniz..

SAYGILARIMLA <Necmettin>

Sorun Şu Ben nlite ile XPCDmi ediytlemek istiyorum. Ancak XP CD sini masa üstüne indirdim ve nliteyi çalıştırdım. "Gözat" Butonuna basıp XPCD klasörümü seçip tamam diyoru. Hata veriyor ve Hata şu "ASCII klasöründe bilmem nein olup olduğundan emin olunuz diyor.

Yani XPyi almıyor abisi. Bu nedir, nenin nesidir? Nasıl Hallederim. Bilen eden var mı ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...