Jump to content

İphone Kırmaya çalışırken Kapandı Açılmıyor

maxi_cex

Recommended Posts

• Administrator
Arkadaşım o kadar pra veriyon niye kırmaya çalışıyon. Noksanlarını bildiğin bişeyi alma sende...

Bilmediğin şey hakkında yorum yapma sende.

------------------------------------------------------------------------------------

Telefonunu DFU Mode'ye alarak iTunes üstünden tekrar restore yap.

DFU Mode:

Device Firmware Update Modeun kısaltımışı. iPhoneu DFU Mode bir çok versiyon yükseltme ve düşürme işleminde işinizi kolaylaştıracak, telefonunuza temiz bir kurulum sağlayacaktır. DFU Mode, telefonunuzun içindeki işletim sistemini yüklenmeden RESTORE yapmanıza yarar. Telefonunuzu DFU Moda almak için;

iTunesun çalışır durumda olduğu PC veya MACinize, iPhoneu bağlayın.

Home (yuvarlak düğme) ve POWER yani üstteki açma kapatma tuşuna aynı anda basın ve basılı tutun

Slide to power off ekranını göreceksiniz.

iPhone kendi kendine kapanana kadar düğmeleri basılı tutun.

iPhone kapandıktan sonra, Home tuşuna basmaya devam ederken açma kapatma tuşunu bırakın.

5-10 Saniye sonra iTunes iPhone connected in RESTORE MODE ibaresini göreceksiniz.

Telefonunuz DFU Modea geçmiş durumdadır. İşlem yapmadan DFU Modedan çıkmak için, iBrickr kullanabilirsiniz.

DFU Modedan çıkmak için cihazınızın USB kablosu bağlı ise sökün, Home ve Açma/Kapatma tuşlarına aynı anda basıp, Apple logosu çıkana kadar bekleyin.

sk8er_boi dün senin verdiğin tnctr linkindeki jailbrake işlemini yaparken 10. adımda waitin for reboot yazdı öle kaldı şimdi tekrar açtım yine deneyim dedim tekrar aynı yerde duruyor yaklaşık 5 dakika bekledim aynı yardım edermisin

• Administrator

PC'yi güvenli modda açıp redsnow olayını tekrar yap.

Neden bilmeyeyim? O kadar para verip karşılığını alamadıpımız ürünelrden bi tanesi. noksanları birçok sitede yayınlandı. Bunu siz benden daha iyi biliyorsunuz..

Benim tek bildiğim, müthiş bir telefon olduğu ve artık başka bir telefon kullanmayacak olduğum. Paramın her kuruşunu hakediyor.

• Administrator
Buna Vicdanınızda İnanıyorsa Sizi Yürekten Tebrik Ederim..Bu Kadar Açık Ve Net Olup Kabul Ettiğiniz İçin..

Şimdi kullandın mı diyeceğim, yok internetten okudum diyeceksin. O yüzden tartışmak manasız.

• Administrator
Orjinalini kullanmadım benzerlerini kullandım, ama yazılanlarıda okudum tabiki

Bu arada ona vercek param olmadı, ama olsaydıda vermezdim.

Benzer? Çin malı çakma telefonlardan bahsediyorsan zaten bırak. Neyse konuyu dağıtmayalım.

• Administrator
Hızlı Mesaj Yazılabiliyor mu?

Hem Madem Bir Eksikliği Yok O Zaman Neden Kırmaya Çalışıyorsunuz?

Hem de çok hızlı yazılıyor.

Playstation'a niçin chip takılıyorsa o yüzden kırıyoruz.

• 4 ay sonra...

dostum elindeki iphonun modelini ve yüklemeye çalıştıgın firmwareyi söylersen daha yardımcı olabiliriz belki. 2g firmware2.x yüklü bir telefon için sölüyorum genelde hepsinde çalışıyor gerçi ama ben gene uyarı yapmıs olıym.

öncelikle şunları indir:

-itunes 9.0

-iphone custom firmware 3.0

-redsnow(jailbreak için)

-bl46(çok küçük bi dosya 1mb bile deil)

-bl39(çok küçük bi dosya 1mb bile deil)

1-telefonunu dfu moda al.(home tusuna 5 sn basılı tut ardından home tusuna basılı halde kapatma tusuna basılı tut ikiside basılı halde 10 sn bekle ardından home tusuna bırakmadan kapatma düğmesinden parmağını çek. itunes telefonunu algılayacaktır ve sana restore modda telefon bulundu dicektir.)

2-itunesta ekranda cıkan restore düğmesine shifte basarak tıkla.

3-internetten indirdiğin 3.0 firmwareyi tıkla ve onu iphonuna kur.

4-daha sonra redsnowu çalıştır. senden telefonda kurulu olan firmwareyi göstermeni isteyecek. internetten indirdiğin ve iphonuna kurdugun custom firmware 3.0 ı göster.

5-bl46 ve bl39 binleride göster.

6-geri kalanını o halleder:)

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...