Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

S.a  cok basarılı bir calısma bunun için emeği gecen arkadaşlara gönülden tesekkür ederim

CD2 de bir problem yasamaktayım komut dizisi hatası diye bir hata devam etmek isteyip istemediğimi soruyor evet diyorum yine aynı uyarıyı veriyor acıklaması biraz daha farklı 6 defa aynı pencere cıkıyor her pencerede farklı bir hata için uyarı veriyor en sonunda javascript eror repot  line 326 diye bir hata cıkıyor  bu sorunun çözümü nedir

S.a  cok basarılı bir calısma bunun için emeği gecen arkadaşlara gönülden tesekkür ederim

CD2 de bir problem yasamaktayım komut dizisi hatası diye bir hata devam etmek isteyip istemediğimi soruyor evet diyorum yine aynı uyarıyı veriyor acıklaması biraz daha farklı 6 defa aynı pencere cıkıyor her pencerede farklı bir hata için uyarı veriyor en sonunda javascript eror repot  line 326 diye bir hata cıkıyor  bu sorunun çözümü nedir

Sistem 2008 in sistem. Sene olmuş 2013 ve forumda güncel farklı sistemlerde var indirmeyi düşündünüz mü?

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

S.A öncelikle Eski bir konu olduğunun farkındayım fakat Benim bu TNC ye ihtiyacım var Lütfen Bana Alternatif bir linki varsa Yollayabilirmisiniz ?

Çok Özür Dilerim Linklerde Sıkıntı Yokmuş Sadece Linki Kopyalayıp Yapıştırın arkadaşlar. Yoksa Giremiyorsunuz linke.

Ayrıca Daha önce Kullanmıştım ben bunu Muhteşem Ötesi Ömrümde Böyle CD görmedim ben Gerçekten Bu kaliteli paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum emeği geçen herkeze çok çok teşekkürlerimi sunuyorum Gerçekten söylenecek pek fazla bir söz yok yani çok iyi başarılı

Edited by pxar92

• 3 hafta sonra ...

linki tıkladığımız zaman **Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.** .a modern url shortener sayfası açılıyo buraya kayıt olup ondan sonramı indirme işlemi yapıcaz acaba???

Linki Kopyalayıp Adres Çubuğuna Yapıştırın Öyle deneyin

adlfly reklamları siteye eklendi ama arasıra sorun olabilir 

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

slmm ben bu poroğramı indiremiyorumlütfen yardım

Bağlantıyı kopyala (sol fare tuşuna basılı tutarak üzerinde sürükle ve tümünü seçili hale getirip sağ fare ile kopyala), tarayıcında yeni sekme aç ve kopyaladığın bağlantıyı yapıştırarak enter'a bas kardeş. Exoshare'da çalışır durumda olan bağlantılar var. (CD1 ve CD2 ikisi içinde geçerli. Kolay gelsin. bc-vc'de sorun var herhalde, bu şekilde oluyor.