Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Merhaba emeğe saygı mükemmel bir birleşim xp kadar zorlu bir işletim sistemini driver entegersi super bu linklerden indirdiğim TNCTR XP programını lime wire ve ares platformuna taşımak istiyorum ordan da ulaşılsın bu mümkün mü

bu işlemi gerçekleştire bilirmiyim izin alm

adan yapmak istemedim

merhaba acaba TncXP devamı gelecekmi gelecekse nasıl bir şey olacak görsellik olarak çünkü TncXP gerçekten iyi bir platform saglıyor kullanıcıya ve TncXP devamı gelmesini istiyorum şahsen ..bu konu hakkında bilgi verebilirsenız sevinirim..

TNCXP'yi kurdum bu kadar mükemmel bir programı yaratmış olan sizin forumunuza katılmak gerekliliği duydum. Ellerinize sağlık kardeşlerim inanılmaz güzel bir program olmuş. 10 Numara...

Edited by sagu

Benim bi şikayetim var. Programları kurdum ancak mesela bir dvd seyredicek olsam power dvd kendi kendine kapanıyor. Veya movie maker da vido düzenlemeye kalksam video, resim veya müzik atmaya kalktığımda kendi kendine kapanıyor.... Bunun düzeltilebilir bir sorun olduğunu umarak saygılarımı sunuyorum. :(

• Administrator

Benim bi şikayetim var. Programları kurdum ancak mesela bir dvd seyredicek olsam power dvd kendi kendine kapanıyor. Veya movie maker da vido düzenlemeye kalksam video, resim veya müzik atmaya kalktığımda kendi kendine kapanıyor.... Bunun düzeltilebilir bir sorun olduğunu umarak saygılarımı sunuyorum. :(

Kurduğunuz codecler ile alakalıdır. Forumdan K-Lite Mega CodecPack'ın son sürümünü çekip kurun.

Teşekkür ederim ancak bu sorun olduğunu zannetmiyorum çünkü 2. cd'deki tüm kodekleri yükledim... Yine de teşekkür ederim bu arada önemli bir konu hakkında özelden konuşmak istiyorum seninle Sk8er Boi andam...

• Administrator

Teşekkür ederim ancak bu sorun olduğunu zannetmiyorum çünkü 2. cd'deki tüm kodekleri yükledim... Yine de teşekkür ederim bu arada önemli bir konu hakkında özelden konuşmak istiyorum seninle Sk8er Boi andam...

Az önce denemek için movie makeri açıp video editledim. hiç bir sorun yok.

kardeşim elini koluna ağına beynine kısaca eline sağlık dert görmesinler muhteşem bir şeyyy ben indirdim harika bir şeyyy hemde ben bütün cafeye yükledim ben çoktandır arıyordum bulamıyorum indirmiştim olmuyordu cd ye kaydetmesi indirmesi likleri bozuk çıkıyordu ama burda indirdim hiç bir sorun mükemel çalışyor çok teşekür ederim emeği geçen bütün arkadaşara indirmeyen varsa hiç düşünmeden indirsinler hiç bir sorun yok ve bu formdan başak hiç bir formda bunun kadar sağlam düzgün bulamasınız....

öncelikle böyle bir şey hazıladığınız için sizlere teşşekkür etmeden geçemeyeceğim bütün partları indirdim partların hiçbirinde sorun yok sorunsuz çalışıyor. denemek amacıyla bir bilgisayarıma kurdum gerçekten çok müthiş ondan sonra diğerlerine kurdum şuan mükemel çalışıyorlar hazırlayan arkadaşa saygılarımı iletiyorum

Valla arkadaşlar ne diyeyim yapana sabrına ellerine klavyesine bilgisine sağlık yok böle bi sistem. Ellerinize sağlık.

Ama sanki ( kusur varmış gibi görmeyin benimki sadece bir teklif). Ofis 2007 ve İE 7 de içinde olsaymış sanki daha mı iyi olacakmış.

Veya bunları nasıl entegre ederiz yolunu söyleme şansınız var mı?

TNCXP gerçekten güzel. Bilgisayara yeni bir görünüm kazandırması yanında hızda kazandırıyor. Ama ben TNCXP'yi kurduktan sonra daha önce kullandığım gibi klavyeyi arapca kullanabilmek için "Bölge ve Dil Seçenekleri"nden "Diller" bölümüne girip arapca'yı eklemeye çalıştım. cd'yi isteyince cd'den dil yüklemesini yaptı. Giriş dili olarak arapca'yı seçince klavye dili bölümüde arapca olması gerekiyordu. olmadı. kutudaki seçeneklerde arapca hiç yoktu.

sonra yeniden windowsXP kurdum ve dil ayarlarımı yapabildim.