Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

meraba arkadasşar ben bişi sormak istiyordum bu tnc boyutu cok yüksek ve inmedi cok uzun sürüyor hemde kotamız sınırlı oldugu için indiremiyoruz gecende bir forumda okudum

alıntı

tnc xp yi yaptım 100 mb indirdi 2 cdyi arkadasım

biz bu tnc boyutunu az sıkıstıramazmıyız yardımcı olunda bizde indirelim yazıyı ve resmi göz gecirdim güzel olmus ellerinize saglık

4 günden beri indirmeye calısıyorum kota doldu ilgililenirseniz sevinirim

kusuruma bakmayın yeniden yazı yazıyorum ben sıkıstırmak tan kastım sanırım cd teki 700 mb ya onu veri kaybolmadan bilmiyorum ama yanlısım varsa kusuruma bakmayın WinUha gibi bir programla veri kaybına uramadan 200 mb düsüremazmiyiz tek cd 200 2 cd 400 mb olmazmı bu sayede daha kolay olmazmı dicektim tesekkürler sagolun

ufacıcık bişi daha eklemek istiyorum izninizle özürdileyerek

bu tnc yi 4 günden beri urasıyorum bugunud e sayarsak 5 gün olacak ama halen 1 cd yi dahi indire bilmiş degilim hep % 70 % 80 lere kadar geliyor ve orada kesilip kalıyor valla kodamda doldu vallahi su kardesinize yardım edebilirmiyiz dicektim vallahi kimseyi ne kırmak gibi niyetim var nede kimseye birtek söledigim bir kelime var hakikaten güzel bir tnc xp olmus dedigim gibi sıkıntılarım var su akardesinizede yardımcı olursanız dicektim sagolun varolun saygılar

BU resime bakarmıyız

Please register to see this content.

Edited by @RTHuR

• Administrator

kusuruma bakmayın yeniden yazı yazıyorum ben sıkıstırmak tan kastım sanırım cd teki 700 mb ya onu veri kaybolmadan bilmiyorum ama yanlısım varsa kusuruma bakmayın WinUha gibi bir programla veri kaybına uramadan 200 mb düsüremazmiyiz tek cd 200 2 cd 400 mb olmazmı bu sayede daha kolay olmazmı dicektim tesekkürler sagolun

ufacıcık bişi daha eklemek istiyorum izninizle özürdileyerek

bu tnc yi 4 günden beri urasıyorum bugunud e sayarsak 5 gün olacak ama halen 1 cd yi dahi indire bilmiş degilim hep % 70 % 80 lere kadar geliyor ve orada kesilip kalıyor valla kodamda doldu vallahi su kardesinize yardım edebilirmiyiz dicektim vallahi kimseyi ne kırmak gibi niyetim var nede kimseye birtek söledigim bir kelime var hakikaten güzel bir tnc xp olmus dedigim gibi sıkıntılarım var su akardesinizede yardımcı olursanız dicektim sagolun varolun saygılar

BU resime bakarmıyız

Please register to see this content.

Daha fazla sıkıştırma olmaz malesef. Garanti indirme istiyorsanız rapid linklerini kullanın. Parça parça olduğu için daha kolay iner.

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ !!!!!!! SELAM ARKADAŞLAR TNCXP Yi KURDUM KULLANIYORUM ÇOK HARİKA AMAN ŞUNA DİKKAT EDİN : Tncxp ile sakın xp ye vista görünümü kazandıran programları aynı anda kullanmayın sistemi çökertiyor. Bu programı bize kazandıranlara sonsuz teşekkür

Arkadaşlar sırf bu TNCXP için babamı kafaya getirip bi cd-rw aldım :D:d

biraz yavaş çekiyo normal de

ama IDMAN ile baya kısa sürdü saniyede 75 KB ın altına inmedi

sizde deneyin :D :http://www.internetdownloadmanager.com/idman509.exe]Try Internet Download Manager 5.09[/url]

meraba akrakaslar ben bişi sorcaktım tnc yi kurarken mavi ekran hatası ile karsılasıyorum bunun cözümü nedir diye soracaktım cd yi takıp 3 secenekten tncd yi kurduruyorum tam hdd yi bölümleme biçimlendirme bölümüne geldiginde mavi akran ile karsılasıyorum

hata söle diyor :

bilgisayarınızda bir sorun aldıladı ve bilgisayarınızın zarar görmemesini önlemek için vindows kapatıldı

bu hatayı ekranda ilkkez görüyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın. eger bu ekran yine karsınıza cıkarsa su adımları izleyin.

bilgisayarınıza virüs kontrolu yapınyeni yüklenen sabit diskleri veya sabit disk denetleyicilerini kaldırın.sabit diskinizin düzgün sekilde yapılandırılmamıs oldugunu denetleyin

CHKDSK /F komutunu calıstırarak sabit diskte bozulma olup olmadıgını denetleyin ve sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın

teknik bilgiler

*** STOP: 0X0000007B (0XF78DA524,0XC0000034,0X00000000,0X00000000 )

bu hata ile karsılasıyorum ama normal bir xp cd si ile normal bir sekilde bilgisayarı kurabiliyorum vede kullana biliyorum peki bu tnc yei nasıl kurabilirim bu hatanın sebebi nedir tnc xp iso cd sini tüm yazıcı programları ile denedim hepsi ile yazdırdım cd ye elimde 3 tnc 1cd oldu nero + ultra iso + asampo dvd rw ile yazdırdım bu 3 cd yi ama yine mavi ekran hatası ile karsılasıyorum belki bu hata hdd den partesinlar bozuk diye yapabilir dedim a:fdisk ile fdisk yaptım + maxtor hdd ile temizleme yaptım olmadı

nasıl bir yol izlemem lazım bu hatadan kurtulamk içim yardımcı olursanız tesekkür ederim

Edited by lordkanka

yaw indiriyorum % 97 de kaldı ama sabah baktığımda %99 du flasgette indiriyorum graph da 11 hanelik yatay kısım boş kalmış daha indirmiyor delirecem lütfen yardım 3 gündür uğraşıyorum çaresini bilen varsa lütfen maille karayilan-ahmedForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com yazsın şimdiden teşekkür ediyorum ayrıca tnctr kurucularına ve paylaşımcılarına çok teşekkür ederim sizleri tanıyana kadar hiç bir problemimi çözemiyordum şimdi bir kaç problemim var o kadar

Yaptin yapacagini yine ellerine saglik simdiden

arkadaşlar cid denilen şeyden haberini z vardır heralde her i expl açmamda o da açılıyor sebebini biliyorsanız yazarsanız sevinirim + tnc çok erken çöküyor tavsiyeniz var mı arkadaşlar saolun emeğe saygı

meraba akrakaslar ben bişi sorcaktım tnc yi kurarken mavi ekran hatası ile karsılasıyorum bunun cözümü nedir diye soracaktım cd yi takıp 3 secenekten tncd yi kurduruyorum tam hdd yi bölümleme biçimlendirme bölümüne geldiginde mavi akran ile karsılasıyorum

hata söle diyor :

bilgisayarınızda bir sorun aldıladı ve bilgisayarınızın zarar görmemesini önlemek için vindows kapatıldı

bu hatayı ekranda ilkkez görüyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın. eger bu ekran yine karsınıza cıkarsa su adımları izleyin.

bilgisayarınıza virüs kontrolu yapınyeni yüklenen sabit diskleri veya sabit disk denetleyicilerini kaldırın.sabit diskinizin düzgün sekilde yapılandırılmamıs oldugunu denetleyin

CHKDSK /F komutunu calıstırarak sabit diskte bozulma olup olmadıgını denetleyin ve sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın

teknik bilgiler

*** STOP: 0X0000007B (0XF78DA524,0XC0000034,0X00000000,0X00000000 )

bu hata ile karsılasıyorum ama normal bir xp cd si ile normal bir sekilde bilgisayarı kurabiliyorum vede kullana biliyorum peki bu tnc yei nasıl kurabilirim bu hatanın sebebi nedir tnc xp iso cd sini tüm yazıcı programları ile denedim hepsi ile yazdırdım cd ye elimde 3 tnc 1cd oldu nero + ultra iso + asampo dvd rw ile yazdırdım bu 3 cd yi ama yine mavi ekran hatası ile karsılasıyorum belki bu hata hdd den partesinlar bozuk diye yapabilir dedim a:fdisk ile fdisk yaptım + maxtor hdd ile temizleme yaptım olmadı

nasıl bir yol izlemem lazım bu hatadan kurtulamk içim yardımcı olursanız tesekkür ederim

meraba kardeşim bu hatanın nedeni anakart güncellenmesi gerekiyor ana kartıbı upgrade yap bu tnc xp cd si böle sorunları vermesi dogal güncel yazılımlar entegreli oldugundan karsısındaki bilgisayarında güncel olmasını istiyor olabilir benim diyer xp lerden deneyimmi oldugundan böle bir hatayla bir kere sinde karsılasmıstım

bu dedigini dene dim @RTHuR Kardeşim ben bu dedigin olayı denedim ama olmuyor yine aynı hatayı veriyo tnc xp bence güzel oldugu yanda artık güzel degil bu gibi hataları bol ben bu cd bozuk tur diye bir müşterinin bilgisayarında denedim aynı hatayı verdi ama birde söle bir sey aklım ageldi vrital drıvers 2007 ile kurmayı denedim ve cd sorunsuz calıstı ve yükledi 1 cd' yi bitirdi ve ben de 2 cd' yi takmamı istedi eyer 2 ci cd' kurmak istemiyorsan esce ye bas dedi ve bende esc ye basmadım devam ettim tnc xp yi denedigim bilgisayar kasaları daha yeni bir kasadır core duo 2 gıgabyt anakartları var ama söle bir sorunda var normal bir xo cdsi kuruluyor vrutal drıvers 2007 ilede tnc kuruluyor benim kafam karıstı neyse herkezden özür diliyorum kimsenin hakkında ne ileri ede geri bir laf söledigim var benim sadece bu hata bir hatamıdır neden böle bir sorunu var siz bilen yapan gören arkadaşlarımdan bana yardımcı olamlarını istiyorum yanlısım varsa herkezden özür diliyorum cd üzeinde ismi gecen sk8er_boi

arkadas bi yardımcı olabilirmi tesekkür ediyorum

• Administrator

bu dedigini dene dim @RTHuR Kardeşim ben bu dedigin olayı denedim ama olmuyor yine aynı hatayı veriyo tnc xp bence güzel oldugu yanda artık güzel degil bu gibi hataları bol ben bu cd bozuk tur diye bir müşterinin bilgisayarında denedim aynı hatayı verdi ama birde söle bir sey aklım ageldi vrital drıvers 2007 ile kurmayı denedim ve cd sorunsuz calıstı ve yükledi 1 cd' yi bitirdi ve ben de 2 cd' yi takmamı istedi eyer 2 ci cd' kurmak istemiyorsan esce ye bas dedi ve bende esc ye basmadım devam ettim tnc xp yi denedigim bilgisayar kasaları daha yeni bir kasadır core duo 2 gıgabyt anakartları var ama söle bir sorunda var normal bir xo cdsi kuruluyor vrutal drıvers 2007 ilede tnc kuruluyor benim kafam karıstı neyse herkezden özür diliyorum kimsenin hakkında ne ileri ede geri bir laf söledigim var benim sadece bu hata bir hatamıdır neden böle bir sorunu var siz bilen yapan gören arkadaşlarımdan bana yardımcı olamlarını istiyorum yanlısım varsa herkezden özür diliyorum cd üzeinde ismi gecen sk8er_boi

arkadas bi yardımcı olabilirmi tesekkür ediyorum

CD içindeki raid sürücüleri sizinkilerle uyumsuz olabilir. IDE bir hdd'ye kurmayı deneyin. Eğer kurulursa dediğim gibidir.

sagolasın ama kardeş sata hdd var elimizde normai bir ide balama sansımız yok neden dersen ide kablosunun ucu dvd ye bağlı vede dvd ye baglayınca başka uc kalmıyor muhakkak bu hatanın bir düzelme ve kesinlikle cözümü vardır allah razı olsun sk8er_boi kardeş benlen ilgilendigin için tesekkür ederim mazeretim bu sataya kurma olasılıgı nedir valla ısrar ediyorum ama kusuruma bakma ama kurmak zorundayız illa neyapmam lazım bu sekilde normal bir sata hdd ye normal xp kurulu ona vrutal dırıves 2007 kurdum ve o sekilde elimdeki tnc xp cdleri kurdum vede gayet iyibirsekilde kuruluyor ama komple bir format cekip kurdugumda bilgisayara olmuyor neyapmam lazım sk8er_boi kardeşim

sk8er_boi kardeşim tnc yi kurmak istiyorum belki bazı zor sartlarda olsa bana yardımcı ol muhakka olur bir yanı vardır tesekkür ederim

Edited by lordkanka

lordkanka kardeşim ilk vindows ekranında bu tam bicimlendirme bölümünde hata veriyordu degilmi peki su sekil yapmayı bir deneyebilirmisin normal bir xp cd si ile ilk bot ekranı windoes ekranını biçimlendirmeye kadar normal xp cd siyle kur su sekil resimdeki gibi

xpinstall45btjg1.jpg

bu resimdeki yere kadar gel yeter ondan sonra tnc xp yi tak geri kalan yeri tnc xp den devam et bide böle dene kesin olamsı lazım