Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Iyı hos guzelde bu xp cdye boot dosyası olarak nasıl atacaz 2 cd yaktım gormuyo pc reset atarken onu da verseydınız acıklamalı sslı bı halde 10 numara olcakmıs su an olmamaıs :D

Sen olmadı dedin diye olmadı zaten. Önce forumda bi ara da ondan sonra not ver.

S-Svchost %100 işlemci kullanıyor. Çok kasıyor PC.

C-Bu güncellemeyi yükleyince düzelecektir.

CODE

Please register to see this content.

ben bunu indirdim ama kurulum icin tıkladığımda dos penceresi acılıyor baska bir işlem yapmıyor.

birde ben almanca klavze kullanıyorum, dil ve bölge ayarlarından almanca seciyorum, klavze seceneginde almanca klavye yok ABD secimi var bende ABD lileri cok severim ya!! bunu almanca klavze olarak nasıl ayarlarım?

XP süper olmus baska lafa söze gerek yok. ALLAH c.c ne muradınız varsa versin.

sayın forum yöneticileri lütfen dikkat giga linkleri ölü

tam download için çıkan yere tıklıyorum beni yastorage.com diye bir siteye yönlendiriyor oradada file doesnt exist yazoyorr

kısaca tek linkler ölü

lütfen yeni linkler tek linkler

teşekkürler iyi çalışmalar

@sk8er_boi hocam ben TNCXP yi ilk çıktığından beri kullanıyorum. Normal XP kurunca tonlarca ayarı manuel olarak yapmam gerekirken TNC'yi kurunca bunlar otomatik ayarlı olarak geliyor, ve sistemimde sorunsuz çalışıyor. Kurulum aşamasıda çok pratik bu yüzden benim için vazgeçilmez.

Fakat yeni satın aldığım Skystar 2 TV Kartı ile bir uyumuzluğu var. Forumda araştırma yaptığıma göre bu soru size 2 kere sorulmuş. Sırf bu yüzden TNC kurmaz hale geldim.

Haftalarca araştırdım hangi entegre driver ile sorun çıkarıyor diye fakat bulamadım. Skystar'ın en eski ve en yeni driverine kadar hepsini de denedim. Başka yollarda denedim yine olmadı.

Acaba arkadaşlarınızda, yakınınızda vs.. varsa emaneten bir SkyStar 2 bularak bu sorunun kaynağını araştırabilir misiniz ?

Gerçekten dört dörtlük bir çalışma çünkü. Yine TNC'ye geçmek istiyorum. Başarılar.

Edited by gamehunter

arkadaşlar ben indirdim c1 iyi cd ye attim ama kurulum sayfası gelmedi bana bi yardım ederseniz sevinirim nasıl yapacam :D:D simdiden teşekkürler

Sorunlarinizi TncXp Ile Ilgili Sorular Bolumune Yazarsaniz Daha Hizli Cevap Alirsiniz...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=9992&hl=TNCXP[/CODE]

Edited by ByKonfizik

EVET AMA G.SHARE LİNK OLU DEĞİL DİYOSN KARDEŞ BEKLEDİK TIKLADIK THİS NOT FİLE DİYO YANİ DOSYA YOĞ.ANLADIM NEYSE YİNEDESAOLUN NAPALIMM.ÇOK TŞK EDRM.EMEĞE SAYGI YİNEDE.... :):lol:

TAMAM TAMAM KABUL ETMİŞİZ KIRIK LİNKİ.OK DAMAM.BEKLIORUZ :):D

Arkadasim Iletilerini Kucuk Harflerler Yazman Gerekir Beklersen Gigashare Linkleri Icinde Biraz Sabir....