Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

sayin arkdaslar,

bunu ftp tarzi bi yerden tek parca olarak cekme imkani yokmudur

rapid vsvs gunlerdir deniyorum, ama acc olamdigi icin bir turlu indiremedim

bende indirip kuran ve mutlu olan azinliktan olmak istiyorum

tesekkurler,

:) oguz kardes benim linklerde dene bi rapiddeki linklerden indirdiklerimi alamayanlar için verdim ayrica yedek adresiniz yani rapid kadar hizli olmasada isinize yariyacak sanirsam bu arda tr de kota denen bisii var neden se ne gerek varsa verdikleri hiza bak utanmadan SIKILMADAN birde KOTA koyuyolar helal be ne mutlu avrupa'da olanlara o zaman ^_^

Tncxpyi hangi linklerden indirebiliriz. Rapidden indirme imkanım yok. Sabit ip olduğu için bir haftada ancak iner. Paylaşhemenden linkler verilmiş. Dün gece denedim linkler çalışıyordu. Ama şimdi çalışmıyor. Nightmarexi veriyorsunuz. Herhalde onlar da ölü. Rapid dışında nereden indirebiliriz . Teşekkürler.

ozer kardes ben iki link verdim rapidden kaldiin yerden devam edersin diye yardim lazimsa pm yaz bana

selametle

Elleriniz dert görmesin,

Allah ne muradınız varsa versin,

Rapidden indirdiğim dosyalardan part4 ve part 5 bozuk iniyor hata bende mi yoksa dosyalarda mı. Aynı iki dosyayı diğer linkten indirdim orada da bozuk çıktı.

Çözüm varsa?

Yapana ömür boyu dua edeceğim.

hemen soyleyeyim isimleri 1 ve 2 ninkisi gibi degistirecen parantezleri noktalari ayni olcak sadece sonlari 3. rar olarak deisecek 3 4 degismesi lazim digerleri gibi olcak

Please register to see this content.

Edited by axulu

arkadaslar yeni linklerimi veriyorum buda rapidden alinan partlarin aynisi linkleri vermemin sebebi ise rapid biliyorsunuz belli miktardan sonra download yaptirmiyor bilmeyenler için yoksa yapanlar isi bilen ilir anlatmama gerek yok bu linkleri rapidden indiremediiniz partlar için devam niteliginde kullanabilmeniz için siz bilirsiniz yani benden paylasmasi :D

yine turkiye den giremeyen yapamayan olursa pm den yada mail adresimden ulasabilirsiniz

axulu[b][color=#FF0000]Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız[/color][/b].fr

tncxp cd 1

tncxp cd 2

hadin kolay gelsin arkadaslar

Ellerine sağlık bayramda memlekete gidince bir bakalım.

hem 1. hem de 2. cd nin partlarını indirdim bilgisayara , 2. cd yi nero ile yazdırdım ve calışıo ; fakat 1. cd yi nero ile bircok kez yazdırmama ragmen calısmıo (otomatık olarak okumuo)

bu arada 2. cd nin partlarını rapid den indirdim cd ye cektım olmadı,paylashemen den indirdim yine olmadı.

anladıgım kadarıyla sorun partlarda deıl.

yardım pls ???...

• Administrator
hem 1. hem de 2. cd nin partlarını indirdim bilgisayara , 2. cd yi nero ile yazdırdım ve calışıo ; fakat 1. cd yi nero ile bircok kez yazdırmama ragmen calısmıo (otomatık olarak okumuo)

bu arada 2. cd nin partlarını rapid den indirdim cd ye cektım olmadı,paylashemen den indirdim yine olmadı.

anladıgım kadarıyla sorun partlarda deıl.

yardım pls ???...

Bu kadar kişi yalan söylüyor o zaman.

• Administrator
ben zaten yalan soyluo demıorum... sadece 1.cd yi yapamadım nedenı sordum ?

peki cd ye yazdırmadan kuramaz mıyım xp yi ?

CD'ye yavaş yazdırın. Açılıştan cd'romu seçin. Windows üzerinden değil bilgisayarın açılışından çalışacak. Önceki sayfaları okusaydınız cevapları onlarca kez verilmiş sorular bunlar.

tiwele

arkadaşım 1.cd ile daha önce kurulmuş bir windows için update/güncelleme yapamazsın, yeni den kurulum yapmalısın.Bunun için bilgisayarın acılışında "CD den ön yükleme için bir tuşa basın" mesajını gördüğünde her hangi bir tuşa bas ve kuruluma devam et.Eğer buna benzer bir mesaj görmüyorsan ve kurulu olan windows başlıyorsa mutlaka BIOS ayarlarından boot seçeneğinde ilk boot için ( 1st Boot Device) CDROM seçmelisin.Takıldığın noktada biraz açıklayıcı yaz, mutlaka yardım eden bir arkadaş bulunur.Kolay gelsin.

CD'ye yavaş yazdırın. Açılıştan cd'romu seçin. Windows üzerinden değil bilgisayarın açılışından çalışacak. Önceki sayfaları okusaydınız cevapları onlarca kez verilmiş sorular bunlar.

sayın sk8er_boi sayın bultarın vermiş olduğu emule linklerinden indirdiğim cd1 ve 2 yi 7 zip ile çıkartıp doğrudan ultraiso proğramıyla cd ye çektim cd 2 çalışıyor cd1 i şuan format atmak istemediğim için deneme şansın olmadı size sormak istediğim izlediğim yol doğrumudur.?en kısa zamanda verileri yedekledikten sonra format atacağım.

• Administrator
sayın sk8er_boi sayın bultarın vermiş olduğu emule linklerinden indirdiğim cd1 ve 2 yi 7 zip ile çıkartıp doğrudan ultraiso proğramıyla cd ye çektim cd 2 çalışıyor cd1 i şuan format atmak istemediğim için deneme şansın olmadı size sormak istediğim izlediğim yol doğrumudur.?en kısa zamanda verileri yedekledikten sonra format atacağım.

İlk cd'de birkaç klasör varsa yol doğrudur.

Arkadaslar hersey cok iyi cok begendim ama klavye düzeninde almanca dil düzeni yok maalesef ben almanyada yasiyorum klavyem almanca o yüzden windows türkce olsada mecbur klavyemin almanca olmasi gerekiyor yazi yazarken almanca karakterler gerekiyor ancam almanca yazi düzeni yok maalesef önerisi olan arkadaslar varsa bekliyorum

tesekkürler

Sk8er_boi arkadaşım gerçekten ellerine sağlık az önce kurdum sadece ekran kartı sürücüsünde hata verdi (ekran kartı sürücüsü benq sitesinde bile yok arıyorum şu anda cdler evde kalmış :p )Programları kuruyor şu anda tekrar tebrik ediyorum şahane bir iş çıkarmışsın.

Arkadaslar hersey cok iyi cok begendim ama klavye düzeninde almanca dil düzeni yok maalesef ben almanyada yasiyorum klavyem almanca o yüzden windows türkce olsada mecbur klavyemin almanca olmasi gerekiyor yazi yazarken almanca karakterler gerekiyor ancam almanca yazi düzeni yok maalesef önerisi olan arkadaslar varsa bekliyorum

tesekkürler

denetim masası -> bölge ve dil seçenekleri -> yukarıdan 3. sekme olan diller -> Ayrıntılar -> ekle

bu adımları takip edin yeni klavyeyi ekleyin daha sonra diller de ayrıntılar kısmına geri dönün orda varsayılan klavye olarak almancayı seçin.

• Administrator
kurdum ama ikinci cd yi otomatik istemedi daha sonra taktım bu sefer ne klavye nede mouse çalışmadı cd yide açamadım yardım edermisiniz

Ps2 klavye ve mouse ile sisteminizi açın. USB sürücülerini kaldırıp kendi sürücülerinizi cdnizden veya sitesinden indirin.

biz dünyanın en iyi paylaşım formuyuz diyen yabancı sitelerde gördüğüm zaman gurur duydum.

hele hele bunun ingilizcesi yokmu dediklerinde inanılmaz mutlu oldum!!!

umarım mikrosoft vurdurmaz bunu yapan arkadaşı.

sıra dışı bir çalışma tekrar teşekkürler

arkadaslar indirdik ama cd ye cekemedim eklenen videodan bisey anlamadim indirdigim rar dosyalarinio görmüyor nero bi acikca yassaniz sunu ya?

kirmizi simgeli dosyalarda var bunla ne ise yariyor ??? arti rar sifresi yazmissiniz ama bende sifre istemeden acildi aceba bi hatami yaptim?

ARKADASLAR UFAK BI SORUM OLCAK 17. SAYFADA BU SORUYU SORMUSTUM ANCAK KIMSE ILGILENMEMIS

YUKARDAKI RESIMDE 2 ADET KIRMIZI SIMGELER VAR BU SIMGELER RAR DOSYALARININ ICINDEN CIKTI VE BENDE BIKEZ TIKLADIM NEDIR BUNLAR DIYE VE SUAN PC MIN ICINDE DISKLERDE BULUNAN BÜTÜN RAR DOSYALARININ ICINDE 8-9 ADET BU SIMGELERDEN CIKIYOR TEK TEK SILIYORUM PC YI KAPATIP ACTIGIMDA TEKRAR OLUSUYORLAR AMA SADECE RAR DOSYALARININ ICINDE...

BU KIRMIZI SIMGELER NEDIR BI BILGISI OLAN VARMI ARKADASLAR????

Edited by aglasazim

• Administrator
ARKADASLAR UFAK BI SORUM OLCAK 17. SAYFADA BU SORUYU SORMUSTUM ANCAK KIMSE ILGILENMEMIS

YUKARDAKI RESIMDE 2 ADET KIRMIZI SIMGELER VAR BU SIMGELER RAR DOSYALARININ ICINDEN CIKTI VE BENDE BIKEZ TIKLADIM NEDIR BUNLAR DIYE VE SUAN PC MIN ICINDE DISKLERDE BULUNAN BÜTÜN RAR DOSYALARININ ICINDE 8-9 ADET BU SIMGELERDEN CIKIYOR TEK TEK SILIYORUM PC YI KAPATIP ACTIGIMDA TEKRAR OLUSUYORLAR AMA SADECE RAR DOSYALARININ ICINDE...

BU KIRMIZI SIMGELER NEDIR BI BILGISI OLAN VARMI ARKADASLAR????

Rar şifresi eski rar dosyalarında vardı. O uyarıyi silmeyi unutmuşuz.

O dosyaların ne olduğunu bilmiyorum. Belki bilgisayarınızda varolan bir virüsten kaynaklanıyordur. Diğer rar dosyalarında da bulunduğuna göre :unsure: