Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

emeğinize karşılık ne kadar teşekkür etsek azdır nasıl anlatsam bilmem daha indirmedim ama aradığım bir şeydi benim kafam fazla çalışmaz ama sizin yaptığınız gibi bir şey düşünüyordum birileri yapsa diyordum ama onu yapacak teknik destek ben yokki neyse emeği ğeçen herkese teşekkürler bir türk İMZASINI görmek süper bir şy teşekkürler.

inidirmek için sabırsızlanıyorum.

BİR SORU:konuyu kendi forum sitemde yayınlamam mümkünmü hiçbir kelimesini değiştirmeden

Edited by erdim2

• Administrator
emeğinize karşılık ne kadar teşekkür etsek azdır nasıl anlatsam bilmem daha indirmedim ama aradığım bir şeydi benim kafam fazla çalışmaz ama sizin yaptığınız gibi bir şey düşünüyordum birileri yapsa diyordum ama onu yapacak teknik destek ben yokki neyse emeği ğeçen herkese teşekkürler bir türk İMZASINI görmek süper bir şy teşekkürler.

inidirmek için sabırsızlanıyorum.

BİR SORU:konuyu kendi forum sitemde yayınlamam mümkünmü hiçbir kelimesini değiştirmeden

Elbette. İstediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz.

şimdiye kadar kurduğum en hızlı stabil çalışan bir windows..

inidiricemde iso şeklindemi yoksa normal setup we dosyalar şeklindemi iniyor direk iso dosyasını cd ye çektiğim zaman cd ile başlangıçta hemen kurulum ekranı gelicekmi yani boot sorunu olmaz dimi?

Bu bir sorun mu, bir eksiklik mi yoksa öyle mi olması gerekiyor bilemedim.

Şimdi, 2. cd içerisindeki programlar, katılımsız exe halinde duruyor.

herhangi bir programı kurabilir miyiz?

Yoksa kurulumda mı kurulması gerekir.

Birkaç programı kurmaya çalıştım, cmd ekranında bir ilerleme olmadı, hata verdi.. Ama exe içerisindeki bat ve setup bileşenlerinden bat devre dışı kalıyor gibi. Diğer exeyi de çalıştırıp kurabiliyorum. Ama bu da sessiz kurulum olmuyor ~

Değil mi

şeker de çok kullanıyor bu kelimeyi @onder efendi

stabil ne demek ?

yok mu bunun türkçesi

Edited by tezat

Çıkardığım bileşenlerin raid ile bir alakası yok. Fakat sürücü paketlerinin nvraid denetleyicileri ile sorun çıkarabileceği söyleniyor. Ama sizinki jmicron. Tek sata hdd bağlayıp da kurmayı denediniz mi?

edit: p5b anakartta bir sorun bildirilmiş sürücü paketiyle ilgili olarak. daha derin bi inceleme yapacağım.

edit2:

İnşallah ultraiso kullanmayı biliyorsunuzdur.

Öncelikle şu dosyayı çekin

http://rapidshare.com/files/5141519/Jraid.sy_.html[/CODE]

Sonra bu dosyayı ultraiso ile açığınız tncxp isosunun içindeki i386 dizinine atın. Dosya değişimini onaylayıp kaydedin. Düzelmesi umuduyla.

akıla gelebilecek her türlü kombinasyonu denedim.şimdi verdiğiniz dosyayı içine monte edeceğim.ve tekrar ultra iso ile değişiklikleri onaylayıp oluşturacağım.ultraiso'yu yeterli şekilde biliyorum.bir not daha bugün asus p5wld2 se anakartlı yeğenin makinesinde bizim tnc yi kurdum.sorun çıkmadı.şimdi işlemlere başlıyorum.bittiğinde sonucu bildiririm.tabi kafayı üşütmez isem.51 yaşında bu işlerle uğraşılmaz ama neyse.girdik bir defa bu işlerin içine şimdi pes etmek olmaz değilmi?selamlar.. :)

• Administrator
Bu bir sorun mu, bir eksiklik mi yoksa öyle mi olması gerekiyor bilemedim.

Şimdi, 2. cd içerisindeki programlar, katılımsız exe halinde duruyor.

herhangi bir programı kurabilir miyiz?

Yoksa kurulumda mı kurulması gerekir.

Birkaç programı kurmaya çalıştım, cmd ekranında bir ilerleme olmadı, hata verdi.. Ama exe içerisindeki bat ve setup bileşenlerinden bat devre dışı kalıyor gibi. Diğer exeyi de çalıştırıp kurabiliyorum. Ama bu da sessiz kurulum olmuyor ~

Değil mi

şeker de çok kullanıyor bu kelimeyi @onder efendi

stabil ne demek ?

yok mu bunun türkçesi

Sisteminizde cmdow.exe olmadığı için o hatayı alıyorsunuz. cmdow cmd penceresini gizlemek için kullanılır. Olmadığı durumlardaise birşey olmaz.Sadece hata mesajı çıkar ve kurulum devam eder.

• Administrator
onuda denedim.sonuç aynı.birde bu anakartın biosunu bir güncelleyeyim.bakalım ne olacak.en fazla bios uçar.

Sanırım bu sefer olacak.

http://rapidshare.com/files/5279467/TXTSETUP.SIF.html[/CODE]

Ekteki Txtsetup.sif dosyasını i386 dizinine atın ultraiso ile. Ama biostan jmicron controller'i devre dışı bırakmak ta bir çözümmüş.