Jump to content

Sistem Geri Yükleme Yardım !

ilkerbilgisayar

Recommended Posts

Slm kardeşim c de ki olan dosyalarını e yada d diskine atarsan tabi ne varsa c hariç ve sistem geri yuklemeyi kapatırsan d e f ne varsa hiç bişey olmaz sistem geri yuklemeyi kapatmazsan gene silinmez ama dosyayı yükledigin tarih ile sistemi geri yüklediigin tarih önemli eger dosyayı yükledigin tarih pc sistemi geri yükledigin tarihten önceyse silinmez sonraysa silinir)) umarım yardımı olmuştur

Sistem geri yükleme noktası oluşturulmadığı için olabilir.Bunun yerine daha sağlıklı olarak önemli dosyalarını önce yedekle daha sonra temiz bir format at ve sonra c nin ghostunu al bir daha format ve geri yüklemelerle uğraşmazsın.

ya dvdrw çalışıyodu birden gitti çalışmıyo şimdi mesela bilgisayarda dvd-ram diye gözüküüyo altında cd -rom yazıyo okumuyo cd dvd

Dvd-rw sürücüsünü güncelle marka modeli google yaz oradan güncel sürücüsünü yükle düzelir diye düşünüyorum sonra diğer işleri halledebilirsin.

Acaba buna neden olabilecek bir yazılım var mı bilgisayarda?Muhtemelen nero vb programlar da etkilemiş olabilir.Bi kaç program kaldır sonrada tekrardan Dvd-rw yi güncellemeyi dene yada donanımı kaldır sonra tekrar aktifleştir aklıma gelenler bunlar.Üstadlar gereken yardım ve açıklamayı er yada geç yapıcaklardır ben elimden geldiğimce yardımcı olurum.

Bende format atarken olmustu formatın yarısında dvd-rw dvd yi okumamaya başlamıstı zor bela cd den format atıp sonra sürücüsünü güncellemiştim düzelmişti.Bana marka modeli yazar mısın su sürücüye bide ben bakınayım.Olmadı flashtan format atarsın tabii formatlık bir durum varsa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...