Jump to content

13 Temmuz'da Windows 7 Rtm Kesinleşti

saw17

Recommended Posts

mvp lerinde tam %100 güvenmek yalnış olur onlarda kendi aralarındaki dedikodulardan da faydalanıyolar bazen bazı mvp lere gorese rc2 gelicekti falan fülön tutturamadıkları bi çok şey var yani tabii bekleyip goruruz bu işin piiri 13 ü imazlancak diyoo sızamada oyle pat diye olmaz bi kaç gün geçer imza tarhinden sonra 4 -5 gün gibi...

Sadece MVP lere güvenmiyorum.Microsoft kendisi de diyor aynı tarih seminerle diye..

Bir yerde görmüştüm, ama ne fark eder ha 2 gün önce ha sonra..

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Final sürümü EKİM'de çıkmayacakmıydı.....!!!!

RTM üreticilere önceden dağıtılır,Windows 7'ye en uygun bilgisayarları üretmeleri için önceden verilir.Daha sonra kullanıcıya sunulur.

Arkadaşlar böyle bi kaynak buldum

Bide böyle bir link Windows 7 RT x86

No Viruses, Malwares and Backdoors. Tested with Kaspersky, NOD32.

WARNING : Dont modify this Windows Seven® RT Edition 2009 R1 in anyway

Platform: Windows

Compilation Date: 12.06.2009

Version: Based on Windows 7 Ultimate 32 Bit

Fully Unattended : Yes

Category : Operating System

Activation: 30 days trial

CD-Key : Needed

Size: 3.0 GB

Number of Rar parts: N/A

No of DVD's: 1

Image Format: ISO Image File

Installation Time : 10 Mins

Author: Benjamin (Rockers International Team)

For Assistance :

WARNING : ALL THE FILES WHICH IS CREATED BY ROCKERS TEAM IS PROTECTED. SO DONT TRY TO MODIFY OR EXTRACT THE FILES.

IF SO, THE SETUP WILL BE CORRUPTED AND LEADS YOUR SYSTEM TO CRITICAL SITUATION THEN ROCKERS TEAM WILL NOT BE RESPONSIBLE FOR THAT.

NOTE: DO NOT SALE THIS EDITION IN ANY ONLINE SHOPPING WEBSITES. WE ARE JUST MAKING THE WINDOWS SUITABLE FOR ALL USERS.

THIS IS NOT FOR COMMERCIAL PURPOSE. IF ANYONE SELLING THIS EDITION IN ANY FORM, ROCKERS TEAM IS NOT RESPONSIBLE.

WINDOWS ACTIVATION:

For Activation, Get a Genuine key directly from Microsoft. Go here

Please register to see this content.

* Select Download Windows 7 32-Bit Edition from that link and they will provide a Genuine Key. So, no Worries

Minimum System Requirements:

· 512MB RAM (Recommended 1GB RAM)

· 7 GB of HDD space

· 128 MB Graphics Memory (Capable to run Aero)

· 17’ inch Monitor (1024 x 76

· DVD-ROM or DVD-RAM

· Pixel Shader 2.0

· Dual Core Processors and Above

. Active Internet Connection

Features,overview and updates of Windows Seven® RT Edition 2009:

* Enhanced the performance of ATI HD2000, HD3000, & HD4000 series video cards

* Enhanced the performance of NVIDIA video cards

* Enabled the Denoise slider in the CCC

* Enabled HD MPEG2 decoding

* Enabled MPEG2, H.264, VC-1 decoding for formats other than 1080@24fps

* Enabled use of consistent colorspaces for HD and SD

* Enabled VC-1 decoding with dual displays

* Graphics card Texture ratings are enabled to maximum

* Disabled denoising only for HD

* Enabled fullscreen decoding for 1080p displays (applies to Catalyst 7.8 and later)

* Enabled all deinterlacing modes (Motion Adaptive, Vector Adaptive)

* Enables WMV acceleration checkbox.

* New Windows Sounds

* 7-zip for extraction purpose.

* Adobe Flash Player plugin

* Codings and scripts are updated from previous Ultimate Versions (This option is available only in Rockers Team Customized windows and not available in any other customized OS)

* More Stable and Reliable

* UAC Disabled

* New Look for Windows Media Player

* New Shortcut Arrows

* Show extensions for known file types

* Enabled IE Phishing Filter

* User Account 2 on Control Panel

* Low Memory consumption

* Enabled Glass Effect without a supported card

* Windows will tell you exactly what it is doing when it is shutting down or is booting

* Added command prompt to right click context menu

* Enabled addition Avalon effects

* Disabled Tool Tips

* Enabled ClearType Tuning

* Added 'Copy to Folder' , 'Move to Folder' , 'Open with Notepad' to right click context

* Disabled Windows Media Player AutoUpdates

* Menu bars and window frames opaque

* Enabled slow-motion window effects

* Added \"Advanced System Properties\" in my Computer

* Added Control Panel to my Computer

* Faster browsing with IE

* DEP execution enabled

* Disabled the NTFS Last Access Time Stamp

* Disabled kernel paging

* Turned off system beeps

* Stopped caching negative responses

* Take Ownership, Device manager, Group policy, Registry Editor in the right click

* Fully Automated setup you need to choose language and partition only.

* Patched uxtheme files to use 3rd party themes.

* Faster Shutdown ( 3 seconds services kill timeout.)

* Fast Booting Time

* Add Useraccounts 2 on ControlPanel.

* PowerOff after shutdown

* New High quality Icons

* Changed command line text color to white

* Set mouse pointer speed to maximum

* Removed the annoying clicking sound

* Disabled automatic restart in the event of a blue screen

* Tweaked up shell response

* Hibernation is Disabled.

* Removed warning about showing hidden system folders

* Shutdown when you click power Button on start Menu

* Maximum simultaneous downloads for IE to 20 ( default is 2 )

* New look for Windows Media Center

* New Explorer View

* Allow renaming and removing of Recycle Bin

* Makes a right click option for unknown files

* Notepad saves window position

* Opens 16-bit apps in a separate memory space. This increases stability when dealing with 16-bit apps.

* Enabled Word wrap in Notepad

* Enabled Status Bar in all windows

* ATI and NVIDIA Drivers Added

* New Themes

* Extra Sidebar Gadgets

* Enabled search system folders in Search

* System Files are boosted upto maximum Performance

* Removed Old Default Graphics card drivers

* Faster Application load Time

* Improved the performance and reliability

* Specifies the time, following user input, during which the system keeps apps from moving into the foreground.

COMPONENTS REMOVED:

* Windows Defender

İngilizcesi olan varsa çevirsin :D

Üretime hazır sürüm. Yani Full.

Full olan sürümü ücretsiz olarak download edilmeye imkan verilecek mi eğer öyle olursa biraz saçma Olur gibi gedli full srüüm ve indirilebiliyor :D

Bugün ola hayrola :D Nefesleri tuttuk bekliyoruz.

ismail abi bugün RTM çıkmazsa sen bittin ona göre :p

MVP'lerin yalancısıyım B) Ama ben ümitliyim bu gün ;) Elime bi RTM gelecek inşallah :)

Full olan sürümü ücretsiz olarak download edilmeye imkan verilecek mi eğer öyle olursa biraz saçma Olur gibi gedli full srüüm ve indirilebiliyor :D

Tabiki verilmicek :)

RTM DVD Dağıtılırsa hemen paylaşın ha forumu boşlamayın :D

RTM dagıtılırsa forum kısa bi süre boşlanır B) eline gecen once bi kurar bakar ondan sonra yeni işletim sistemi ile girer foruma bana göre :D

RTM dagıtılırsa forum kısa bi süre boşlanır :D eline gecen once bi kurar bakar ondan sonra yeni işletim sistemi ile girer foruma bana göre :D

Biz upload etmeyiz zaten .. Yabancılar sağolsun çıktığında onlardan alırız B)

Biz upload etmeyiz zaten .. Yabancılar sağolsun çıktığında onlardan alırız :D

üzüldüm bu habere :D

üzüldüm bu habere :D

TTNET Şartlarında uploadları hesaba katarsak bizden önce kesinlikle upload edilecektir. Mecbur onları kullancaz. Bir DVD upload etmek aralıksız 2 günümüzü alır 27 kb/sn'de.

TTNET Şartlarında uploadları hesaba katarsak bizden önce kesinlikle upload edilecektir. Mecbur onları kullancaz. Bir DVD upload etmek aralıksız 2 günümüzü alır 27 kb/sn'de.

valla orası doğru zaten upload işi yapanlara hayran olmamak elde değil adam nasıl cekiyor o çileyi bilmiyorum ama dediğin gibi yabancılar yapar adamlarda hız sınırı yok nede olsa :D

valla orası doğru zaten upload işi yapanlara hayran olmamak elde değil adam nasıl cekiyor o çileyi bilmiyorum ama dediğin gibi yabancılar yapar adamlarda hız sınırı yok nede olsa :D

O kadar çile çektikten sonra bir de çene çekme tehlikesi var. Adam daha indirmeden virüs var diye başlıyor.. Sen 2-3 gün uğraş upload et. Yok virüslü, yok şöyle yok böyle diye başlıyor insanımız.. Bu da var bir de..

O Yüzden en iyisi yabancı uploadları beklemek :D

windows7 rtm si yayınlansa bile yine bekliyecez cünkü türkçe yaması cıkması lazım cıktıktan sonra windows7 ye eklenmesi lazım ohoooo yine bana hasret yine bize hüsran var yine bize bol bol beklemek var askerde alıştım nede olsa beklemeye her yere koyun gibi sıra ile gidelecek yemekhanenin önünde 1 saat bekle iştimada 1 saat bekle yat sayıl kalk sayıl yani bekle Allah bekle windows 7 yide bekleriz artık cıkar nede olsa yayınlanırsa ben buralardayım haber verin arkadaşlar unutmayın beni

windows7 rtm si yayınlansa bile yine bekliyecez cünkü türkçe yaması cıkması lazım cıktıktan sonra windows7 ye eklenmesi lazım ohoooo yine bana hasret yine bize hüsran var yine bize bol bol beklemek var askerde alıştım nede olsa beklemeye her yere koyun gibi sıra ile gidelecek yemekhanenin önünde 1 saat bekle iştimada 1 saat bekle yat sayıl kalk sayıl yani bekle Allah bekle windows 7 yide bekleriz artık cıkar nede olsa yayınlanırsa ben buralardayım haber verin arkadaşlar unutmayın beni

Her Build'e Türkçe yama eklendi. Bir gün ya sürdü ya sürmedi. Millet buildlere bile tek tek Türkçe yama eklerken RTM için fazla beklemeyiz :D

aynen bizde isteriz hemen upload etmeyi ancak klasik laf 'alt yapı yetersizliği' bende ümitliyim bugün win7 nin çıkacağına

ooooo sağlıkçı salih abimiz gelmiş :D hoş geldin ne zaman geldin bilmiyom ama en son giderken vista lite yapıp gitmiştin ve bir sloganın vardı microsoft daha iyisini yapana kadar en iyisi vista demiştin :D bak daha iyisini yaptılar sende artık w7 lite işlerine başlarsın. güzel çalışmalaranın devamını bekleriz B)

yenimi geldin askerden nerde yaptın anlat biraz ;) ama geyiğe aç konuyu sonra saw konumu kirletmeyin diye kızar :p

ooooo sağlıkçı salih abimiz gelmiş :D hoş geldin ne zaman geldin bilmiyom ama en son giderken vista lite yapıp gitmiştin ve bir sloganın vardı microsoft daha iyisini yapana kadar en iyisi vista demiştin :D bak daha iyisini yaptılar sende artık w7 lite işlerine başlarsın. güzel çalışmalaranın devamını bekleriz B)

yenimi geldin askerden nerde yaptın anlat biraz ;) ama geyiğe aç konuyu sonra saw konumu kirletmeyin diye kızar :p

Çok teknolojik bir paylaşım oldu gerçekten. ÖM'den söyleseydin nasıl olurdu ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...