Jump to content

Windows 7 Rtm Final Bilgiler+goruntuler...

istanbul82

Recommended Posts

bana kalırsa 85 li sürüm RTM olmaz... hala daha ıkesin bişi olduğu yok. eğer bu sistem RTM olsaydı hem internet hemde microsoft bunu açıklardı zaten şimdiye kadar hiçbir işletim sistemi bu kadar yaygara çıkarmadı. ayrıca çekirdek ve dosya sistemi değişikliği yok yani vista nın microsoft tarafından modifiye edilmiş halini kullanacaz win7 adı altında :D

RTM surumu bana kalırsa agustos ayının ilk yarısında cıkar. eylül ve ekim 2 ay yeterli bi suredir. üreticiler. için. RTM derken final RTM yi kastediyor. bu tarif,hte Fİnal RTM yi imzalayıp ekimin sonunu beklemez bence cok anlamsız. Final RTM ye daha yolumuz var gibime geliyor.bende 7201 sürümü var. onu kullanıyorum. şimdilik sorun yok.bundan sonra RTM final kesinleşince onu indiririm. eger ekime yaklaşmışsa onu da indirmem direk final i gider alırım

• Replies 307
  • Created
  • Last Reply
bana kalýrsa 85 li sürüm RTM olmaz... hala daha ýkesin biþi olduðu yok. eðer bu sistem RTM olsaydý hem internet hemde microsoft bunu açýklardý zaten þimdiye kadar hiçbir iþletim sistemi bu kadar yaygara çýkarmadý. ayrýca çekirdek ve dosya sistemi deðiþikliði yok yani vista nýn microsoft tarafýndan modifiye edilmiþ halini kullanacaz win7 adý altýnda :)

RTM surumu bana kalýrsa agustos ayýnýn ilk yarýsýnda cýkar. eylül ve ekim 2 ay yeterli bi suredir. üreticiler. için. RTM derken final RTM yi kastediyor. bu tarif,hte FÝnal RTM yi imzalayýp ekimin sonunu beklemez bence cok anlamsýz. Final RTM ye daha yolumuz var gibime geliyor.bende 7201 sürümü var. onu kullanýyorum. þimdilik sorun yok.bundan sonra RTM final kesinleþince onu indiririm. eger ekime yaklaþmýþsa onu da indirmem direk final i gider alýrým

2000 xp ilþkisi kardeþim 6.0 6.1 e atladý kardeþim koklu deðiþikliklerinin olmasý için çekirdeðin 7 atlamasý gerekiyodu...çekirdek atlama iþle windows 8 e artýk..

Kaynak beta tester olan arkadaþým. Sadece Final sürümün çýktýðýný söyledi. Zaten daha öncede final sürüm çýktý diye baþlýk açmýþtým. Onlarla ayný final sürüm. Ben sadece indirdim kurdum biraz kurcaladým biraktým. Xp'ye geri döndüm. Çoðu alýþkanlýðý býrakmak zor geldi :)

ardaşlar 7201 falan bırakın 7600 müthiş 85 li sürüm var hızdan ucuyor sanki bilgisayardan 10 kilo yük çıktı

amd turionda core duoda denedim cok iyi internetin hızı beni etkiledi görselolrakda müthiş

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...