Jump to content

Windows 7 Rtm Final Bilgiler+goruntuler...

istanbul82

Recommended Posts

• Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Mert1903 adlý arkadaþýmýn isteði üzerine:

Gönderdiði linkleri buraya ekliyorum:

Please register to see this content.

tm tþkler arkadaþim ama bir açiklama yapsan dýyorum ne bunlar 64 mü 86 mi ve versiyon ne

Bence torrentten indirin FTP'de 20 KB/S ile indirirken Torrentte 70lere çıkıyor hatta 90'ları gördüğüm de oldu. Şu an 40larda,çok iyi değil ama FTP'den iyidir.

%9.8de şu an. Yarın sabah indirip kuracağım.

Bunda sürüm seçebiliyoruz değil mi? Beta ve RCde seçemiyorduk,bunda seçebiliyor olmamız lazım.7200leri de deneyemedim daha önce.

İnşallah da finaldir o kadar indiriyorum boş gitmesin yav :) Zaten yavaş indiriyor.

Aktivasyon olayını merak etmeyin büyük ihtimalle yarın çıkar.

---- GalataSaray ---- Windows Se7en User

Grup Simge

Grup: Üye

Nereden: Uşak

Üye No: 156,348

Mert1903 adlı arkadaşımın isteği üzerine:

Gönderdiği linkleri buraya ekliyorum:

Arkadaşım ben 1 gün mesaj yazamıyorum bunu benim adıma win7 başlığına ekler misin?

Please register to see this content.

bu linklerin gerçek rtm ait olduğuna bir delil var mı

utorrent ile mi indiriyorsunuz ben free download managerile indiriyorum kaldýðý yerden devam ettiði için ama utorrent te kapatýp açýnca kaldýðý yerden devam ediyorsa onunla indireyim

bu arada avcý_33 arkadaþým bana linklerin gerçek 16385 32bit ingilizce olduðunu yazdý.

Beyler boşuna indirmeyin. Ortalık Windows 7 RTM(released to manufacturing) İSO doldu. Kimse babasının hayrına birşey yapmıyor kendinize gelin. Kullanıcının bu hevesini fırsat bilen arkadaşlar(!) çeşitli üçkağıtlarla yutturmaya çalışıyor buna aldanmayın. Ayrıca şunu da söylemek isterim ki bundan sonra W7'yi şimdiye kadar ki kadar çok kullanamayacaksınız. Çünkü çıkacak olan nihai sürüm yani ücretli sürüm. MS şimdiye kadar çıkardığı buildlerden herhangi bir para kazanma amacı gütmüyordu. Doğum tarihimizi bile yazsak aktif oluyordu ki adamlar kendileri dağıtıyordu ama biz yine işin illegaline kaçığ sağdan soldan indirdik.W7 22 Ekim'de raflarda yerini alacak. Bekleyin en doğru ve en güvenli olanı. (Söylediklerimi tnc'den hiçbir kardeşim üstüne alınmasın.)

Beyler boþuna indirmeyin. Ortalýk Windows 7 RTM(released to manufacturing) ÝSO doldu. Kimse babasýnýn hayrýna birþey yapmýyor kendinize gelin. Kullanýcýnýn bu hevesini fýrsat bilen arkadaþlar(!) çeþitli üçkaðýtlarla yutturmaya çalýþýyor buna aldanmayýn. Ayrýca þunu da söylemek isterim ki bundan sonra W7'yi þimdiye kadar ki kadar çok kullanamayacaksýnýz. Çünkü çýkacak olan nihai sürüm yani ücretli sürüm. MS þimdiye kadar çýkardýðý buildlerden herhangi bir para kazanma amacý gütmüyordu. Doðum tarihimizi bile yazsak aktif oluyordu ki adamlar kendileri daðýtýyordu ama biz yine iþin illegaline kaçýð saðdan soldan indirdik.W7 22 Ekim'de raflarda yerini alacak. Bekleyin en doðru ve en güvenli olaný. (Söylediklerimi tnc'den hiçbir kardeþim üstüne alýnmasýn.)

Amaç ne olduðuna bakmak gerçekten rtm sürümmü diye yoksa zaten kurulu var elimizde deniyoruz... 2-3 ay boyunca çözeriz orjinali çýkýnca en kararlý sürüme geçeriz. Ýþimiz zaten denemek... :) Hýzlý hýzlý indiriryor birþey kaybetmiyoruz zaten :D

Beyler boþuna indirmeyin. Ortalýk Windows 7 RTM(released to manufacturing) ÝSO doldu. Kimse babasýnýn hayrýna birþey yapmýyor kendinize gelin. Kullanýcýnýn bu hevesini fýrsat bilen arkadaþlar(!) çeþitli üçkaðýtlarla yutturmaya çalýþýyor buna aldanmayýn. Ayrýca þunu da söylemek isterim ki bundan sonra W7'yi þimdiye kadar ki kadar çok kullanamayacaksýnýz. Çünkü çýkacak olan nihai sürüm yani ücretli sürüm. MS þimdiye kadar çýkardýðý buildlerden herhangi bir para kazanma amacý gütmüyordu. Doðum tarihimizi bile yazsak aktif oluyordu ki adamlar kendileri daðýtýyordu ama biz yine iþin illegaline kaçýð saðdan soldan indirdik.W7 22 Ekim'de raflarda yerini alacak. Bekleyin en doðru ve en güvenli olaný. (Söylediklerimi tnc'den hiçbir kardeþim üstüne alýnmasýn.)

Security güvenli kaynaktan indirirsen sorun olmaz. Ben indirdiðim dosyayý indirmeden önce araþtýrdým. Adamýn uploadlarýna baktým. Sahte diyen olmamýþ.

Ayrýca bundan sonra niye daha az kullanacaðýz orasýný anlamadým.Hatta daha çok kullanabiliriz çünkü RTM'den önceki tüm sürümlerin süresi doluyor. Mesela Beta'nýn süresi doldu çoktan.

Ben 22 Ekime kadar da bekleyemem valla,1 haftadýr kafayý sýyýrýyorum þu RTM yüzünden. Bu 16385 de büyük ihtimalle final RTM.

morning % kaç oldu devam ediyor musun u torretnt programý hýzlý indiriyor yenice onu yükledim þuan 13.9 civarlarýnda yükselip gidiyor iþte

1. utorrent'te seçenekler>tercihler>baðlantý de en baþta bir port numarasý yazýyor.

2. Modem kontrol paneline gir orda Port yönlendirme/Port forwarding seçeneði olacak.Oraya o port numarasýný yaz.

Bunlarý yaparsan daha hýzlý iner benim %19.3de þu an 60-80 arasý indiriyor fena deðil.Bu gece açýk býrakacaðým iner o zaman.

Daha göndermeden düzeltme: Hýz þu an 100de.Ýndirdiðim torrent dosyasý:

http://www.mininova.org/tor/2767563[/CODE]

Bu arada 2.99 gblýk sahte 16385 mininovadan silinmiþ.

[b]Düzeltme:[/b] mininovadaki yorumlardan bir tanesi?

Windows 7 7600 32bit(x86) 16385 (Not RTM But Latest leak)

Bu da mý final deðil þimdi :) Kesin sonucu öðrenebileceðimiz bir kaynak yok mu yav?

Dediğimi anlayamadın altan, çıkacak olan ticari sürüm. MS bedava kullandıracak kadar aptal değil. Bundan sonra parayı veren düdüğü çalar :) Ayrıca benden size tavsiye mümkün mertebe işletim sisteminiz orijinal olsun. Pek çok kez başım belaya girdi o yüzden diyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...