Jump to content

Export Viewer Adlı Program

Recommended Posts

arkadaşlar güvenlik kamerası sistemi var çalıştığım yerde (LG marka) ancak çekilen görüntüler sadece export viewer adlı programla oynatılabilir ve kullanımı kimileri için baya zor...

bu çekilen görüntüleri dönüştürüp normal bir media playerda oynatabilirmiyim. savcı bir kaç gün içinde cevap istedi o yüzden size danışayım bir dedim. LG firma müdürü olmaz dedi gerçi ama siz ne dersiniz bu konuda

Çekilen Görüntülerin Formatını Bilmeliyiz Bu Konuda Bir Bilgi Verirseniz Görüntülerin Formatı avi ve ya wmv ye dönüştürülerek izlenebilir.

Ayrıca

Gom Player

Vlc Player

K-Lite Codec Pack Gibi Programlar İle De Deneyin Belki Açar.

Ayrıca SAVCI Derken?

arkadaşım malesef herhangi bir uzantıya sahip değil ve piyasadaki tüm programları kullandım hiç biri açmadı savcı bildiğimiz savcı araç giriş çıkış yaparken yakaladık yanında biri daha vardı şahıos kabul etmedi ben yokum dedi bizde kamera görüntüsü varda onu delil olarak gösterdik savcıda bunu mahkemeye sunacam bunu doğru dürüst hale getirin diyince lazım oldu ama bir görüntü yollayabilirim size

• 4 ay sonra...

Başlık eski ama fikir olsun diye yazıyorum.. eğer direk converter i olmasa bile oynatılan görüntüyü ekrandan kayıt yapan programlarla kaydedilebilir.. siz o videoyu oynatan yazılımla açar izlersiniz diğer programlada (VideoCap vb) ekranda istediğiniz bölgeyi bilinen bir video formatı olarak kayıt yaparsınız..

adam uzantısı yok diyor neyi neye çevireceğini ne bilsin.

bence program yapımcılarının sitesinde onu çalıştıran veya formatını değiştiren bi program vardır. girip bi araştırın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...