Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Merhaba

Cd için ellerinize sağlık .Emeği geçenlere çok teşekkürler.

Cd leri indiremedim. Fakat İnşaallah Arkadaşlardan temin edeceğim.

Hiren's bootcd içeriği eksikmi acaba .Örneğin Easy recovery Listenin içinde gözüküyor fakat program kurulamıyor.cdnin içindeki programlar içindede kurulum programı yok.sebebi nedir acaba

HirenBOOTCD'nin içinden bazı programları yerden kazanmak için çıkardım. Ama 2.sorunuzu anlayamadım.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhaba

HirenBOOTCD'nin içinden bazı programları yerden kazanmak için çıkardım. Ama 2.sorunuzu anlayamadım.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Doğru tam olarak anlatamadım.Afedersiniz.

Bende Hiren's Bootcd 8.5 var. boyutu 67mb.

Cd içeriği listesinde recovery programları olarak örneğin Easy Recoveri 6.10 sürümü olduğu yazıyor.Fakat ben bu programı cd içerisinde bulamıyorum.

Boot'tan cd yi açtığım zamanda adı geçen programı çalıştırmak istediğimde Root'a düşüyor.

Demek istediğim Listede görünen programların bazıları cd yok.

İlgi ve alakanıza tekrar teşekkür ederim..

İyi çalışmalar

• Administrator
Merhaba

Cevabınız için teşekkür ederim.

Doğru tam olarak anlatamadım.Afedersiniz.

Bende Hiren's Bootcd 8.5 var. boyutu 67mb.

Cd içeriği listesinde recovery programları olarak örneğin Easy Recoveri 6.10 sürümü olduğu yazıyor.Fakat ben bu programı cd içerisinde bulamıyorum.

Boot'tan cd yi açtığım zamanda adı geçen programı çalıştırmak istediğimde Root'a düşüyor.

Demek istediğim Listede görünen programların bazıları cd yok.

İlgi ve alakanıza tekrar teşekkür ederim..

İyi çalışmalar

Adı geçen bazı programlar windows'ta çalışan programlardır. Bunları Bootcd\Wintools klasörü altında bulabilirsiniz. Ben bu listeyi direk hiren'in yapımcısının sitesinden aldım. Ama sildiğim programları çıkarmayı unutmuşum.

Dostum müşterimin makinasına kurdum sistem açıldı ve çalışmaya başladı fakat internet problemi ortaya çıktı yani makinanın network driverini tanımadı kendi cd sinden yüklemeye çalıştım yüklendi fakat network bağlanamadı diye problem meydana geldi tekrar normal xp kurduğum zaman çalışıyor.

Sistem

AMD 3000+64BİT

160 HDD ide

asus anakart ses+lan+vg

1gb ddr ram

nedeni ne olabilir yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

• Administrator
Dostum müşterimin makinasına kurdum sistem açıldı ve çalışmaya başladı fakat internet problemi ortaya çıktı yani makinanın network driverini tanımadı kendi cd sinden yüklemeye çalıştım yüklendi fakat network bağlanamadı diye problem meydana geldi tekrar normal xp kurduğum zaman çalışıyor.

Sistem

AMD 3000+64BİT

160 HDD ide

asus anakart ses+lan+vg

1gb ddr ram

nedeni ne olabilir yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Her driver'i tanıyacak diye bir kural yok. Ethernet kartının kendi driverini kurun.

vallaha benimde ilk denememde olmamışştı.daha sonra rapid ten indirdim şu an çalışıyor düzgün kuruldu.fakat makinem hayatı boyunca daha ilk defa mavi ekran verdi orası ayrı konu:D sanırım içine entegre ettikleri driverlerden olsa gerek.ben ne olur olmaz diye kendi cd lerinden tekrar yükledim belki ondan olmuş olabilir.

Windows başladığında sarı ünlemle birlikte uyarı veriyor.Diyorki

Sistem Hatası

Ağda Yinelenen Bir Ad Var

İki bilgisayar tek modemden bağlanıyor nete.İkisindede TncXp yüklü.Bununla ilgili bir şey olabilir mi?

Yada bu sorunun kaynağı ve çözümü nedir?

Teşekkürler.

• Administrator
Windows başladığında sarı ünlemle birlikte uyarı veriyor.Diyorki

Sistem Hatası

Ağda Yinelenen Bir Ad Var

İki bilgisayar tek modemden bağlanıyor nete.İkisindede TncXp yüklü.Bununla ilgili bir şey olabilir mi?

Yada bu sorunun kaynağı ve çözümü nedir?

Teşekkürler.

İkisinin de bilgisayar ismi PC'dir. Birini değişmeniz lazım. Sistem özellikleri>bilgisayar adı>Değiştir'den değiştirebilirsiniz.

ya abiler, baska bi bilgisayardan girmek zorunda kaldim.. sizin cd nizi indirdim, cektim cd ye.. format cektim, ve yeniden yükledim.. yada yüklemek istedim.. simdi hata veriyo..

hata nerde??

Please register to see this content.

Edited by ecase

ya abiler, baska bi bilgisayardan girmek zorunda kaldim.. sizin cd nizi indirdim, cektim cd ye.. format cektim, ve yeniden yükledim.. yada yüklemek istedim.. simdi hata veriyo..

hata nerde??

resimde ne oldugu anlaşılmıyor..

İmageleri cd ye bi daha çek dene bi.

abi bu sefer yeniden indirdim.. yeniden cd ye image olarak brennen ettim.. video da aynisiniiiiiiii yaptim

fakat

olmadi baska bi hata cikti.. iki üc defa yaptim.. yine ayni hata

Edited by ecase

arkadaşlar programı yükledim çok güzel çalışıyor fakat her açtığımda dosyalar kopyalanıyor diyerek cd yi istiyor cd yi takıyorum HPFUD50.DLL ile HPFDJ50.İNİ dosyaları bulunamadı diyor 1.nci dosyayı indirdim 2.cisini bulamadım 1.ciyi yüklememe rağmen her defasında aynı şeyi yapıyor yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

• Administrator
sanirim beklemem lazim bi süre cevap icin... yada bi cözüm yok? bunu dizüstü bilgisayarim a yüklemek istedim.. Samsung R50

Biosunuzdan ses kartını kapatıp da kurmayı deneyin.

arkadaşlar programı yükledim çok güzel çalışıyor fakat her açtığımda dosyalar kopyalanıyor diyerek cd yi istiyor cd yi takıyorum HPFUD50.DLL ile HPFDJ50.İNİ dosyaları bulunamadı diyor 1.nci dosyayı indirdim 2.cisini bulamadım 1.ciyi yüklememe rağmen her defasında aynı şeyi yapıyor yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

Yazıcınınızın sürücüsünü cdsinden kurdunuz mu?

tncxp guncellemeleri için mesela nero yu daha önce indirdik biz direkt exe dosyasını gerekli klasörün içine atsak olurmu yoksa güncellemeler bölümünde verilenlerle yapmak zorundamıyız

Teşekkürler

Edited by Xeon

• Administrator
tncxp guncellemeleri için mesela nero yu daha önce indirdik biz direkt exe dosyasını gerekli klasörün içine atsak olurmu yoksa güncellemeler bölümünde verilenlerle yapmak zorundamıyız

Olmaz. Benim verdiklerimi yapmak zorundasınız. Çünkü sizin indirdiğiniz katılımsız değil.