Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

MRB BENIM HP MARKA BI LAPTOPUM VAR, TNCTR KURMAK ISTEDIM KURULUMUN 2. EVRESINDE KURULUMA 39 DK KALDI BOLUMUNDEN BIRAZ SONRA MAVI EKRAN CIKIYOR KURULMUYOR AMA KENDI CD SI ILE RAHATCA KURUYOR. BU SANIRM HP NIN KOYDUĞU BIR KORUMA AMACLI ENGEL. BU ENGELI NASILI ASABILIRIM. SIMDIDEN TESEKKUR EDIYORUM. SAYGILARIMLA..

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşım benim de sorunum resimde gösterilen şekilde

fm 2007 oynamak için bölgesel ve dil ayarlarını degiştirmem lazım unicode yerini filan degiştirmem lazım ama degiştiremiyorum

administrator hesabı kullanıyorum bundanda bi üst kullanıcı hesabımı varki sistem yöneticisi ile görüşün diyo

anlamadım

bi yardım etsen sana zahmet

Please register to see this content.

ya herkes problem yazıyorda, ben hiç bir probleme rastlamadım. tam 16 makinama kurdum yani tüm cafeye tık yok sistemlerde. sadece Shiny marka cameramı yanlış tanıdı onuda düzeltemeyen bilgisayar kullanamıyor demektir. Emeğimize teşekkürler. saygılar

• Administrator
sk8er_boi üstat cd d e srun yok cünkü 2b farklı markalı cd de yazdım.yazıcı ve okuyucu dada problem yok

cünkü vinrarla actığım dosyadan ciltlrin tamamını actıktan sonracd1 iceerisindebulunan wpı html aplication dosyasından başlattığımda beyaz sayfa cıkıyor ve de hata uyarısı veriyor.sorun nerde bulamadım...yardımların icin saolasın üstad

Explorerinizde sorun olabilir. Windowsu tekrar kurmayı deneyin.

MRB BENIM HP MARKA BI LAPTOPUM VAR, TNCTR KURMAK ISTEDIM KURULUMUN 2. EVRESINDE KURULUMA 39 DK KALDI BOLUMUNDEN BIRAZ SONRA MAVI EKRAN CIKIYOR KURULMUYOR AMA KENDI CD SI ILE RAHATCA KURUYOR. BU SANIRM HP NIN KOYDUĞU BIR KORUMA AMACLI ENGEL. BU ENGELI NASILI ASABILIRIM. SIMDIDEN TESEKKUR EDIYORUM. SAYGILARIMLA..

Format atarak kurun.

arkadaşım benim de sorunum resimde gösterilen şekilde

fm 2007 oynamak için bölgesel ve dil ayarlarını degiştirmem lazım unicode yerini filan degiştirmem lazım ama degiştiremiyorum

administrator hesabı kullanıyorum bundanda bi üst kullanıcı hesabımı varki sistem yöneticisi ile görüşün diyo

anlamadım

bi yardım etsen sana zahmet

O dilleri silmiştim. O yüzden eklenmiyor.

Please register to see this content.

.iso dosyasini hangi programla yazdiriyorsun ?

acil yardım.

iso dosyasını bende nero 7 ile yazdırdım. ve dosya kopyalamadan sonraki aşamada

hata:

istallation failed f:\i386\asms error mesage :yanlış işlev

diyor ve kapat sadece aktif.

makina resetliyor. kurulum yapamıyoruz.

sorun nereden kaynaklanıyor acaba?

hocam o dilleri

sildiysen

nasıl kuracam

ben oyunu

bi yardım etsen

üzerine

nasıl ekleyebilirim oyunu oynamam lazım

hocam başka arkadaşlarada kurdum

hepsinde aynı sorun var bi türlü o dilleri yükleyemiyorum

acaba sorunu nasuıl aşabiliriz.

sen onları eklemedim demiştin ya ben nasıl eklerim onu ?

Arkadaşlar çok güzel olmuş yanlız alt+ctrl+delete yapıldıktan sonra işlemler sekmesi açıldığında windowta çalışan programları göremiyorum 2.side f1 windows yardımını açamıyor bide program ekle kaldır görünmüyor açıldığında ama bunların dışında çok iyi

iyigünler benim sorum şu .

partların hepsini bir klasöre çıkarttım ve cd ye yazdırdım.

cdyi çalistırdımda ekranda bugörüntü olmalı.

ama bu görüntü gelmiyor.

thumb_926932723.jpg

acaba bir yerdemi yanlışlık yaptım

bensize birde cd nin indeki dosyalarıda gistereyim

ne olur neolmaz

thumb_330296012.JPG

Trendmark-->Aktif link Kullanmak yasaktır.İletinizi düzenleyiniz aksi takdirde çöpe taşınacaktır.

Arkadaşım gelmiyor dediğin sayfa açılış anında gelir..Yani CD takılı biçimde bilgisayarını yeniden başlat..

Quick Formattan sonra, Sistem dosyaları başarı ile kopyalanıyor.. İkinci adım için bilgisayar yeniden başlatılıyor ve o kalan 30 küsür dakikalık görsel ekranın ikinci dakikasında, şu an hatırlayamadığım bir hata veriyor.. Tamam'a bastıktan sonra kurulum sonlandırılıyor..

1 ay önceki CD'm de bu sorun yoktu.. O cd yi kaybettikten sonra, iso'sundan yazdırdığım her TNCXP1 cd'si bu hatayı vermeye basladı..

Bir çok bilgisayarda denedim.. Daha önce kurulmus tncxp sistemli bilgisayara da tekrar kuramadım..

Sorun iso'da olsa, ilk cd'mi o iso'dan yapmıstım.. Sorun Cd den olsa birden fazla cd denedim.. Sorun bilgisayardan olsa, birden fazla bilgisayarda denedim..

Acaba iso'yu yazarken mi hata yapıyorum? Daha önce bu kurulum aşamasında hata alan var mıdır?

2. Cd de programların hemen hemen hepsi kurulacağı sırada File is corrupt hatası veriyor ve kurmuyor, nero ile 3 kere en yavaş modda bile yazdırdım durum aynı, Cd içeriğinde applications kısmından direk kuruyum diyorum aynı hatayı veriyor, ISO'yu deamon ile açıp kuruyum diyorum yine aynı hata, işin garip tarafı cuteftp ve nod32 kuruyor diğerlerini kurmuyor, yani ISO, hatalı desek hatalı değil zaten tek linkten indirdim, tek bir şey denemedim oda nero dışında başka bir kaydedici ile onunda olacağını sanmıyorum, arkadaşlar hatam nerde anlamadım gitti....

Colondiski de kuruyormuş, onun ile de denedim olmadı; bu mediafire atılan CD2 bozuk olabilir mi? eğer bozuksa yeniden başlayım download etmeye

Edited by MehmetCevik

hocam başka arkadaşlarada kurdum

hepsinde aynı sorun var bi türlü o dilleri yükleyemiyorum

acaba sorunu nasuıl aşabiliriz.

sen onları eklemedim demiştin ya ben nasıl eklerim onu ?

hocam bi yardım et bana ya

o sildigin dilleri nasıl yükleri geri

sizin makinanızda da kıraklanması lazım. Birebir bağımlı değiller birbirlerine. 2. CDdekiler katılımsız programlar kendiliğinden kıraklı çoğu anlayacağınız.

2. Cd de programların hemen hemen hepsi kurulacağı sırada File is corrupt hatası veriyor ve kurmuyor, nero ile 3 kere en yavaş modda bile yazdırdım durum aynı, Cd içeriğinde applications kısmından direk kuruyum diyorum aynı hatayı veriyor, ISO'yu deamon ile açıp kuruyum diyorum yine aynı hata, işin garip tarafı cuteftp ve nod32 kuruyor diğerlerini kurmuyor, yani ISO, hatalı desek hatalı değil zaten tek linkten indirdim, tek bir şey denemedim oda nero dışında başka bir kaydedici ile onunda olacağını sanmıyorum, arkadaşlar hatam nerde anlamadım gitti....

Colondiski de kuruyormuş, onun ile de denedim olmadı; bu mediafire atılan CD2 bozuk olabilir mi? eğer bozuksa yeniden başlayım download etmeye

Mediafiredaki dosya bozuk mu buna birşey diyemeyeceğim (Sanırım ilk şikayet sizden) ama sizin indirdiğiniz kesinlikle bozuk olmalı.

TncXP ile ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazınız. Açılan diğer başlıklar silinecektir.

ISO Dosyası CD'ye nasıl yazılır:

http://www.bultar.net/TeamTnC/kalipyazdirmabyteamtnc.rar[/CODE]

1-OFFICE ORJINAL YAPILAMAZMI? COK ONEMLI BIR DIL UPLOAD ICIN LAZIM.

2-HIZMETLER NEDEN GOZUKMUYOR?

kardeş bu tnc bende 2.yükleme ekranında windows yükleniyor aygılar kopyalanıyorda 33 dakikada takılı kalıyo ilerme olmuyo 1 saat bekledim gene aynı

Yazdırırken "yazım şekli"nin "disc-at-once" olmasına dikkat edin "track-at-once" olunca takılıp kalıyor..

bu cd yi kurduktan sonra bir şey fark ettim tüm klasorlerin içi gorunumu aynı yani liste düzeninde..

ben c: ye girdigimde simge seklinde gormek istiyorum aslında tüm klasor ve dosyaların içini kucuk simgeler seklinde gormek istiyorum ama hepsi liste düzeninde...

bu regedit ayarından dolayı boyle olmus sanırım bunu yapan arkadaş nası düzeltilecegini anlatabilirmi acaba??

• Administrator
bu cd yi kurduktan sonra bir şey fark ettim tüm klasorlerin içi gorunumu aynı yani liste düzeninde..

ben c: ye girdigimde simge seklinde gormek istiyorum aslında tüm klasor ve dosyaların içini kucuk simgeler seklinde gormek istiyorum ama hepsi liste düzeninde...

bu regedit ayarından dolayı boyle olmus sanırım bunu yapan arkadaş nası düzeltilecegini anlatabilirmi acaba??

Daha önce cevapladım bunu.

baktım tektek gezdim ama hiç gözüme çarpmadı bu konu biliyorsan linki verebilirmisin yada yardımcı olursan..

bi sorum daha olacak nt backup silinmiş onu tekrar nası getirebiliriz ince ayarların yapıldıgı dosya hangisi

bikac düzeltmem gereken ince ayar varda baya bi ince ayar silinmiş onların bikacını geri getirmek istiyorum nasıl yaparım?