Jump to content

Yerel Ağ Bağlantılarım

J00mLaLi

Recommended Posts

Arkadasım Eternet KArtım Var ÇAlışıyordu Ama Ağ Baplantılarım Simgisinin Üzerine Sağ Tuş Yapnca Orda Normalde Yerel Ağ Bağlantısı Seçeneği var Ama Bende Yok Bu Yüzden de İnternete Giremiyorum Umarım Anlamışsındır

arkdaşım ağ kartın var driverları yuklu ise oraya oto. yerel ağ bağlantısı gelir ag baglantılarımı sag tıkla ozellikler de

yada cmd yaz enterla siyah ekrana ipconfig yaz enterla veya netsh interface show interface yaz enterla orda gorunur.

en basiti ağ kurulum sihirbazına gir

bak kardeşim ıp numarasını kontrol et ellemi vverdin yoksa oto. mi verdin sen kaç kişiyle kullanıyon bu interneti? çakışıo olabilir modemin içine gidip ordan kendine bir ıp adresi al derim wink.gif

Adem Okuldada Anlattım Sana Ağ Bağlantılarım > Özellikler > Yerel Ağ Baglantısı Silinmiş Ve İnternete Girilmiyor ve Format Atmadan Çözmek İstiyorum

SaYGıLar ! ! !

Adem Okuldada Anlattım Sana Ağ Bağlantılarım > Özellikler > Yerel Ağ Baglantısı Silinmiş Ve İnternete Girilmiyor ve Format Atmadan Çözmek İstiyorum

SaYGıLar ! ! !

Elimde süper bi xp war werim formatla kokten çözulsun :(

QUOTE(J00mLaLi @ Feb 16 2009, 21:07 ) *

SaYGıLar ! ! !

Elimde süper bi xp war werim formatla kokten çözulsun wink.gif

Dikkat ettiysen Format atmadan Diyorum Arkadsım

Evet Kardes Dediğin Gibi Vardı ama Silmişler Orda Yok Şuan Ve Nasıl Getireceğimi Bilmiyorum Ağ kurulum Sihirbazına girdim Yeniden Ağ Kurim Diye Ama Olmadı

Cevabın için teşekürler

arkadasım bi ekran goruntusu koy ayrıca ag baglantılarını silemezsin girişini engelliyebilirsin yada disable yapabilirsin.

Yada kartı devre dışı yapabilirsin vs. vs. dediğim komutları dene dosdaki komutlar işini gorur

arkadasım onun değil aygıt yoneticsi ağ bağdaştırıcalını genişlet tekrar koy ağ bağlantılarında sorun gozukmuyor ag kartın yok gozukuoayrıca yeni ağ başlantısı kur diince ne diyor birde ustteki verdiğim komutları dos a yaz hata mesajlarını verki yardımcı olayım

ve ayrıca hiçbirşey yapamıyorsan sistem geri yuklemeyi dene baktın o kadar vahim cozum: sytem kurtarma ( xp kurulur ama ayarların dos. falan hiçbirşey değişmez format değildir.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...