İçeriğe git

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Win7de Oyunlar Tam Ekran Olmuyor(sorun çözüldü)

• Please log in to reply
Bu konuya 28 yanıt gönderildi

#21 rafik

rafik

TnC Bronze

• Üye
  • 233 İleti

Yazma tarihi: 08 September 2009 - 23:55

Arkadaşlar bendede aynı sorun var. 7 yi yeni yükledim test etmek için nfs carbon yükledim. Vistada 1280-800 ayarı olmamasına rağmen kendi yayıyordu görüntüyü ama win7 de yapamadım. Yönetici olarak çalıştırdım, uyumluluk modlarını değiştirdim, sürücüyü güncelledim gerçi zaten günceldi. Muhtemel tek birşey var: Vistada ATI nin sağ alt köşede simgesi vardı Catalyst Control Center ı açıp bazı ayarları değiştirebiliyordum. Ama kendi sitesinden indirmeme rağmen Catalyst Control Center ı kurmadı. Bununla alakalı olabilir diye düşünüyorum. Bu arada alt-enter da olmadı. Bilen varsa yardım etsin lütfen...

bide sole bişi var yukardaki resimde full screen secenegini sectim ya bn onu kendi kurduum sürücü ile yapabiliom win7 guncelleme yapinca bunu kullanamiyorum eski surucuye geri don de olur

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#22 sittingbull267

sittingbull267

Yeni üye

• Üye
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 00:04

Geri yükleme açık değil. Ben siteden indirdim yükledim ama bilgisayara kurulum yapılmıyor sanırım. Atinin dosyaları install paketinden çıkmış ama kurulum yapılmamış. Catalyst Control Centerı açabilsem sorun çözülcek gibi. Ben şimdi win7 nin yüklediği sürücüyü silip kendi indirdiğimi kurucam bakalım olacakmı

#23 yilmaz02

yilmaz02

TnC Silver

• Üye
  • 498 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 00:10

oyunları tam ekran yapmıyordu diye kaldırmıştım vin7 yi vista yüklemiştim tekrar demekki tekrar dönüyorum vin 7 ye ;)
sittingbull267 arkadaşım eğer yüklü görünüp Catalyst Control Centerı açamıyorsam mobility modderi yükle modifiye et sorunun düzelecektir.bende aynı sorunu yaşamıştım.

Konu yilmaz02 tarafından 09 September 2009 - 00:12 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#24 rafik

rafik

TnC Bronze

• Üye
  • 233 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 00:42

oyunları tam ekran yapmıyordu diye kaldırmıştım vin7 yi vista yüklemiştim tekrar demekki tekrar dönüyorum vin 7 ye ;)
sittingbull267 arkadaşım eğer yüklü görünüp Catalyst Control Centerı açamıyorsam mobility modderi yükle modifiye et sorunun düzelecektir.bende aynı sorunu yaşamıştım.

bnm tek derdim win7 de virus programi yukleyemem

#25 sittingbull267

sittingbull267

Yeni üye

• Üye
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 01:32

Catalyst Control Centerı ve son sürüm HD 3650 sürücüsünü yükledim. Ayarlarda tam ekran olarak hazır. Ama yine olmadı. İngilizce forumlara baktım bu sorunu yaşayan çok kişi var. Ve hem nvdia hem ati kartlarda oluyormuş. Bazılarının donanımları daha yeni diye kurtarıyorlar ama gerisi çözememiş.

Eğer bir yolunu bulan olursa yazsın lütfen hala çözemedim.

rafik awast yükle ben memnunum sorunsuz çalıştı.

#26 rafik

rafik

TnC Bronze

• Üye
  • 233 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 03:31

Catalyst Control Centerı ve son sürüm HD 3650 sürücüsünü yükledim. Ayarlarda tam ekran olarak hazır. Ama yine olmadı. İngilizce forumlara baktım bu sorunu yaşayan çok kişi var. Ve hem nvdia hem ati kartlarda oluyormuş. Bazılarının donanımları daha yeni diye kurtarıyorlar ama gerisi çözememiş.

Eğer bir yolunu bulan olursa yazsın lütfen hala çözemedim.

rafik awast yükle ben memnunum sorunsuz çalıştı.

eyw aga ozelden msj attim gelmedi mi

#27 MecHaniC-VagranT

MecHaniC-VagranT

Yunus Emre KOPUZ

• Üye
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 09 September 2009 - 11:56

alt enter'mı?

Dostum Oyun Oynuyor Arkadaş FiLm İzliyorum Demiyo Sanaki

#28 betenabeki

betenabeki

Aktif üye

• Üye
  • 170 İleti

Yazma tarihi: 05 January 2013 - 21:05

nvidia gt 9800 ekran kartı takılı windows 7 sistemde oyunlar full ekran olmuyor. nvidia denetim masasında full ekran yapma seçeneği yok . bu konuda bılgisi olan varmı arkadaşlar.

#29 betenabeki

betenabeki

Aktif üye

• Üye
  • 170 İleti

Yazma tarihi: 23 January 2013 - 17:06

nvidia gt 9800 ekran kartı takılı windows 7 sistemde oyunlar full ekran olmuyor. nvidia denetim masasında full ekran yapma seçeneği yok . bu konuda bılgisi olan varmı arkadaşlar.

neyse sorun çözülmüştür. ekran kartı (nvdia) güncelledim ve ekran kartı denetim masasından  tam ekran göster seçeneği kaydedildi ve sorun çözülmüştür.

Yukarı