Jump to content

Se7En_Xp_2013V1+Performans+Programlar+Extra Driver

ronaldinho424
 Share

Recommended Posts

eset smart security 6 kullanıyorum bende virüs göstermiyor bende de eset AutoIt yapılmış bazı katılımsızlarda sorun çıkarıyor antivirüsten virüse değişiyor...

Eğer sorun yapıyorsa ultraiso ile DVD içersinde $OEM$-$$-SYSTEM32-drivers klasörünü sil.

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

herkese iyi günler , benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. 

Formatı sorunsuz bi şekilde atıyorum herşey tamam en son hoş geldiniz ekranı geliyor ve USER girişi geliyor USER tıklıyorum ayarlarınız kaydediliyor diyor sonra yazı gidiyor ama masaüstü gelmiyor. her tıkladığımda aynı ayarlarınız kaydediliyor diyor ama açılmıyor

herkese iyi günler , benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. 

Formatı sorunsuz bi şekilde atıyorum herşey tamam en son hoş geldiniz ekranı geliyor ve USER girişi geliyor USER tıklıyorum ayarlarınız kaydediliyor diyor sonra yazı gidiyor ama masaüstü gelmiyor. her tıkladığımda aynı ayarlarınız kaydediliyor diyor ama açılmıyor

Format atmandan sıkıntı olabilir cd format atarken cd çizik dvd atlama yapması format hatalara sebep olabiliyor.....

Yada virüsden olabilir sistem ayarlarını bozmuşdur sen yine bir daha format atmayı dene............

Bu arada user ve sifre alincaya kadar indirip kurmayin bi ise yaramiyor simdilik keske bi masa istunu goreydik flood olucak ama pc imi kullanamadgm icin telden yaziyorm duzeltirsiniz iyi gunler..

Format atmandan sıkıntı olabilir cd format atarken cd çizik dvd atlama yapması format hatalara sebep olabiliyor.....

Yada virüsden olabilir sistem ayarlarını bozmuşdur sen yine bir daha format atmayı dene............

DVD daha sabah aldım tırnak ucu kadar çizik yok üstünde.. Tekrar da attım yine düzelmedi masaüstü gelmiyor ..

Formatı da yeniden başlatıp , biçimlendir (çabuk) şeklinde attım yanlışlık var mı ? 

üniversite final sınavlarım  o arada bu dvd yapmıştım çok acele oldu bir yerde hata yaptım galiba sen şu link indir .

şunu indir http://www.mediafire.com/?db4k18l7h9h33b9 dosya içersinde ultra iso kur oku.txt leri yap sonra kaydet şimdi dene xp  yi dene dene bana msj yolla ona göre yeniden yapıcam olmazsa....

Edited by ronaldinho424

üniversite final sınavlarım  o arada bu dvd yapmıştım çok acele oldu bir yerde hata yaptım galiba sen şu link indir .

şunu indir http://www.mediafire.com/?db4k18l7h9h33b9 dosya içersinde ultra iso kur oku.txt leri yap sonra kaydet şimdi dene xp  yi dene dene bana msj yolla ona göre yeniden yapıcam olmazsa....

Boş DVD 'im olmadığı için deneyemedim , yarın ilk işim bi boş DVD'i alıp denemek . 
Bu arada arkadaşın masaüstü bilgisayarına attım ve çalıştı . Ama bişey dikkatimi çekti youtube giremiyoruz önceden girebiliyorduk 

Windows XP Kullanmak isteyen için reg ayar:

http://www.mediafire.com/download/34t9m5jyd4a1x3k/AYAR.7z

Bilgiler Klasörü:

http://www.mediafire.com/download/10lhl31aclbxjql/kopyala.7z

Bu kısmı bir açarmısınız lütfen. Windows Xp kullanmak isteyenl için reg ayar? 

Birde bilgiler klasörü ne işe yarıyor ne yapacağız detaylarıyla bilgi verirseniz çok sevinirim.

Konu Günceldir.

1 sayfada yazıyor reg ayar windows xp işletim sisteminde kullanılan güncelleştirme kapalı usb tepkime süresi hızlandırma gibi......kullanılan ayarlar  bazı kısımları ingilizce ama yazıyor...

bilgiler klasörü bende başlangıçda masaüstüne gelen klasör içinde ufak programlar var onları isteyen oldu bende link yapıp koydum....sadece moonstar sözlük ,dns ayar ,sağtıkayarları ,gibi

Edited by ronaldinho424

Boş DVD 'im olmadığı için deneyemedim , yarın ilk işim bi boş DVD'i alıp denemek . 
Bu arada arkadaşın masaüstü bilgisayarına attım ve çalıştı . Ama bişey dikkatimi çekti youtube giremiyoruz önceden girebiliyorduk 

Deneme fırsatın oldu mu sistemi tekrar kurmayı cumartesi günü aynı sorunu bende yaşamıştım. Tek farkı ben usb üzerinden kurulum yapmıştım. Denemelerin olumlu yada olumsuz olursa bilgilendirirsen sevinirim. Şuan format atacak pc olmadığı için ben deneme yapamıyorum :)

Deneme fırsatın oldu mu sistemi tekrar kurmayı cumartesi günü aynı sorunu bende yaşamıştım. Tek farkı ben usb üzerinden kurulum yapmıştım. Denemelerin olumlu yada olumsuz olursa bilgilendirirsen sevinirim. Şuan format atacak pc olmadığı için ben deneme yapamıyorum :)

Malesef yine işe yaramadı bi dvd daha boşa gitti :(

arkadaşım eline sağlık ilk verdiğin linklerden indirdim 

maalesef kurdum ve o gün bu gündür yani 3 gündür pc ye win 7 yükleyemiyorum..

ve inan çözümünü bulamadım başka bir xp yükleyebildim ama hala win 7 yükleyemiyorum..sürücü yklede kalıyor maalesef ama emek harcıyorsun son hali iyidir umarım 

kolay gelsin başarılar