sedbond

Üye
 • Content count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About sedbond

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. oguzhan43 Cevabınız için teşekkür ederim.
 2. @crasadure Hocam öncelikle bu güzel çalışma için teşekkür ederim. tip imaj dosyasından kurulum yapınca diğer kurulumdan farkı ne oluyor ayarları yapılmış bir şekilde mi kurulum yapmış oluyoruz?
 3. Evet bu şekilde bende de sorunsuz çalışıyor
 4. Hocam multiboot başlığında legacy/uefi secure boot yazdığından bu multibootun uefi desteği var sanıyordum denemedim ama yoksa bu destek büyük eksiklik bence yeni sistemler hep uefi oluyor.
 5. Hocam bu konularda zayıfım yeni yeni öğreniyorum sizin gibi değerli insanlar sayesinde editleyeceğim dosya görseldeki dosyamı değilse tam yolunu verebilir misiniz? teşekkür ederim.
 6. Hocam bu bootmgr dosyasını ne ile açabilirim
 7. Arkadaşlar ben lst dosyasına sergei setrelec ekledim sstr ve iso dosyalarını gerekli yerlere ekledim fakat görsel menüde bcd dosyasında nasıl bir düzenleme yapmalıyım görsel menüye ait bcd dosyasının konumu nedir yardımcı olursanız sevinirim.
 8. Hocam anlatımlarınız için çok teşekkür ederiz güzel anlatım olmuş eğitimci olduğunuzu belli etmişsiniz hocam sizden bir ricam olacak, dlc boot 2016 ve sergei setrelec winpe sistemlerinin nasıl ekleneceği konusunda da bir video hazırlayabilir misiniz? bu konularda da malumunuz çok soru soruluyor böylelikle videolu olarak bu konuya da bir açıklık getirilmiş olur kmboot 2017 çalışmasının büyük bir bölümünün kullanımı ve ayarları bu eğitim setiyle tamamlanmış olur.tekrardan emeğinize sağlık.
 9. Hocam anlatımlarınız için çok teşekkür ederiz güzel anlatım olmuş eğitimci olduğunuzu belli etmişsiniz hocam sizden bir ricam olacak, dlc boot 2016 ve sergei setrelec winpe sistemlerinin nasıl ekleneceği konusunda da bir video hazırlayabilir misiniz? bu konularda da malumunuz çok soru soruluyor böylelikle videolu olarak bu konuya da bir açıklık getirilmiş olur kmboot 2017 çalışmasının büyük bir bölümünün kullanımı ve ayarları bu eğitim setiyle tamamlanmış olur.tekrardan emeğinize sağlık.
 10. Hocam çok teşekkür ederim böyle bir çalışma şüphesiz çok faydalı olacaktır.merakla bekliyoruz.
 11. Merhaba Hocam bu DLC BOOT 2016' yı nasıl çalıştırdınız biraz bilgi verebilir misiniz? Şimdiden Teşekkür ederim kolay gelsin.
 12. Çalışmalarınız için teşekkür ederiz güncellemeye ultimate dlc boot 2016 yı ekleyebilir misiniz? hiren boot cd' den daha faydalı bence eminim birçok arkadaş da hem fikirdir, kolay gelsin iyi çalışmalar.
 13. Arkadaşlar verdiğiniz yöntemlerle sergei strelec i hatasız çalıştırdım teşekkür ederim birde ultimate dlc boot 2016 ekleyeyim dedim ama tam sağlıklı çalışmadı sistem açılıyor ancak görselde görülen araçlar menüsü gelmiyor çözüm yolu nedir yardımcı olusanız sevinirim teşekkürler.