sedbond

Üye
 • Content count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About sedbond

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. Teşekkürler sade ve temiz bir çalışma olmuş.
 2. Bende kurulumdan sonra açılışta böyle bir ekran geldi sorun hakkında yardımcı olabilir misiniz?
 3. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın güzel bir sistem olmuş.
 4. cevaplarlarınız için çok teşekkür ederim bu forum sizlerle güzel.
 5. cevaplarların için çok teşekkür ederim bu forum sizlerle güzel.
 6. DLC BOOT 2016 3.2 yi Nasıl eklediğinizi anlatabilir misiniz? teşekkürler.
 7. oguzhan43 Cevabınız için teşekkür ederim.
 8. @crasadure Hocam öncelikle bu güzel çalışma için teşekkür ederim. tip imaj dosyasından kurulum yapınca diğer kurulumdan farkı ne oluyor ayarları yapılmış bir şekilde mi kurulum yapmış oluyoruz?
 9. Evet bu şekilde bende de sorunsuz çalışıyor
 10. Hocam multiboot başlığında legacy/uefi secure boot yazdığından bu multibootun uefi desteği var sanıyordum denemedim ama yoksa bu destek büyük eksiklik bence yeni sistemler hep uefi oluyor.
 11. Hocam bu konularda zayıfım yeni yeni öğreniyorum sizin gibi değerli insanlar sayesinde editleyeceğim dosya görseldeki dosyamı değilse tam yolunu verebilir misiniz? teşekkür ederim.
 12. Hocam bu bootmgr dosyasını ne ile açabilirim
 13. Arkadaşlar ben lst dosyasına sergei setrelec ekledim sstr ve iso dosyalarını gerekli yerlere ekledim fakat görsel menüde bcd dosyasında nasıl bir düzenleme yapmalıyım görsel menüye ait bcd dosyasının konumu nedir yardımcı olursanız sevinirim.
 14. Hocam anlatımlarınız için çok teşekkür ederiz güzel anlatım olmuş eğitimci olduğunuzu belli etmişsiniz hocam sizden bir ricam olacak, dlc boot 2016 ve sergei setrelec winpe sistemlerinin nasıl ekleneceği konusunda da bir video hazırlayabilir misiniz? bu konularda da malumunuz çok soru soruluyor böylelikle videolu olarak bu konuya da bir açıklık getirilmiş olur kmboot 2017 çalışmasının büyük bir bölümünün kullanımı ve ayarları bu eğitim setiyle tamamlanmış olur.tekrardan emeğinize sağlık.