Jump to content
TNC-TR

selore_28

Üye
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About selore_28

 • Rank
  Yeni üye
 1. Hocam true image ile recovery yaptım vede /EFI/Boot/ dizini altına bootiso86.wim ve bootiso64.wim dosyalarını atmak için bootice ile set accessible yapıyorum fakat EFI bölümünü erişilebilir yapmıyor koruma felan mı var. tib dosyasını editleyip USB ye aktarmadan önce dosyaları atayım dedim mount ediyorum ama dosya yazdırılımıyor.
 2. Boş dizin kurulumunu USB ye nasıl yapıcaz ?
 3. Var mı hocam bi fikriniz, siz denediniz mi fiziksel olarak. Iso dan çıkarıpta mı atmak gerekiyor acaba USB ye.
 4. Çok teşekkür ederim, gayet açıklayıcı oldu.
 5. Aldığım hatayı ekte bulabilirsiniz. Sanalda denemiyorum hocam fiziksel makinada deniyorum. Windows 7 PE ye girip Hiren Boot CD kısmından da çalışmadı ilk ekrandaki Dos Programs kısmındanda çalışmadı. Ayrıca windows 7 hariç diğer Windows PE leri de çalıştırmadı.
 6. Hocam dos programlarını çalıştırmıyor. Mesela windowsa şifre koydum denemek için şifre kırma programları dosya bulunamadı gibi bir hata veriyor.
 7. Hocam öncelikle çok teşekkürler. USB ye virüs bulaşmaması için ne yapabiliriz.
 8. Hocam öncelikle anlatımın harika tebrik ederim. Sormak istediğim wim yöntemi ile windows kurulumunda videodan anladığım kadarıyla windows onarım ekranını atlıyor sanırım, mesela ben windows 10 güncelledikten sonra windows hata verdi açılmadı onarma yapmam icap etti vede windows 10 cd sini takıp onarma yapmam gerekti, bu durumda wim yöntemi ile onarma işlemi nasıl yapabiliriz. Bir diğer sorum da firadisk 2. yöntem ile nt6 yönteminde olduğu gibi iso içerisine firadisk gömme işlemi yapılıyor, nt6 işlemi mi daha hızlı ve stabil olur yoksa firadisk integrator yöntemi mi. Teşekkürler.
 9. elinde rehber olan yeni link ekleyebilir mi lütfen.   edit: rehber.chm dosyası USB BOOT klasörü içinde varmış.
 10. Win10_1511_Turkish_X86X64_16In1

  başlangıçta multiboot ekranı gelmiyor hocam bunun için herhangi bir değişiklik felan mı yapmak gerekiyor.
 11. Win10_1511_Turkish_X86X64_16In1

  http://uptobox.com/lk58yh5tusg0 https://1fichier.com/?tmd8y9edye https://mega.co.nz/#!GQtx0Z7K!nbeMUDMoNcJAzGDPwb1xnk0Yxta0dy5LtnV0DyfBQNc https://userscloud.com/pigftw4kqqw3 http://uploaded.net/file/59x02710/16in1.rar   Buyurun köylü hocam izin verdi ;)
 12. dosyaları zaten yeni hesap açıp aktarmadan indirilmiyor onu yaptımda neyse olmuyor, başkasını indircem artık, sağol ilgin için.
 13. ya hocam nolur alternatif bi link ekle ya. hata veriyor indiremiyorum dinamik ip adresim olduğu için önceki mesajımda belirttiğim hatayı veriyor. mega,mail.ru,uploaded bunlardan birine alternatif link ver lütfen.
×