Jump to content

erdal1555

Üye
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About erdal1555

 • Rank
  Aktif üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wintohdd 3.8 professional şifre aldım.kurdum winpe nasıl yapabiliriz wintohdd.wim nasıl oluşturabiliriz wintohdd 3.8 professional şifre aldım.kurdum winpe nasıl yapabiliriz wintohdd.wim nasıl oluşturabiliriz ERLZZ57J-C54FFUTF-74NULRRG-XMMKAEKX-QQ9S8SDB-2FR45N4U
 2. semsibey eline sağlık güzel bir çalışma bu sistemin içerisinde işletim sistemleri olmayan halini bizlere verebilirmisiniz. Malum indirme sıkıntımız var dosya baya bir yüksek işletim sistemlerini biz yükleye biliriz. İşletim sistemi olmadan boş halini atabilirmisiniz.Tabiki mümkünse
 3. Arkadaşlar benım laptopa Windows 10 1803_17133.73 dün güncellemesi Update yoluyla geldi
 4. Bugün güncelleme yoluyla windows 10 1803 17133.1 yeni sürümünü yükledim.Bugünden itibaren güncelleme yoluyla dağıtımı başladı.
 5. Csaradure bir ricamda olacak Sergei strelec in UEFI için kullandığımız birde EFI \Microsoft\Boot içerisine atacağımız bcd dosyasının adı ne olacak mesela KMP,DLC,HKB sergei içinde var mı varsa ismini ne yazacağız.
 6. Crasadure çok teşeekkür ederim.Sağolun.
 7. Crasadure sizden bir ricam olacak Sergei strelec dosyaları olan "sergeix64pe.efi " ile "sergeix64pe.png" verebilirmisiniz.Yapmış olduğunuz anlatımlar için teşekkür ederim.Bu konuda bayabi bilgimiz arttı.İyi bir eğitim seti oluştu.Sizden çok şeyler öğrendim.Yapmış olduğun anlatımlar net ve anlaşılır.
 8. CRASADURE Size bir soru sorabilir miyim.Benim usb Flash Bellek U Disk özellikli 128 gb bölümlendirme yaparken Bootice ile NTFS&FAT32 olarak formatlamıyor.Ancak FAT32&NTFS olarak formatlıyor.Ben bootice programı ile sıralamayı ilk bölümü 0 ntfs yapıyorum 2 ci bölümü 1 fat32 active yapıyorum bunuu bir sakıncası varmı kurulum düzgün çalışırmı.Ayrıca dosyaları flash belleği siliyor bu çözebilir miyiz.Flash normalde 1 . bölüm fat32 2. bölüm ntfs olarak bölümlenmiştir. Vermiş olduğunuz kodlarda değişiklik yapmam gerekiyormu.
 9. Terk part Fat32 yaptığımda da belli yere geldi mi gene dosyaların içi boş oluyor. Main.cfg nin içi siliniyor
 10. Arkadaşlar şöyle bir sorunum var. 128gb Super Duoduo flash bellek aldım. Ntfs-fat32 olarak bölmek istediğinde Ntfs yi oluşturuyor. Fat32 bölümünü oluşturmuyor. Fat32-ntfs yapınca oluşuyor. Ancak bu sistemi kurduğumda bellidir yere geldimi dosyaların içi siliniyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim. U Disk flash bellek Arkadaşlar şöyle bir sorunum var. 128gb Super Duoduo flash bellek aldım. Ntfs-fat32 olarak bölmek istediğinde Ntfs yi oluşturuyor. Fat32 bölümünü oluşturmuyor. Fat32-ntfs yapınca oluşuyor. Ancak bu sistemi kurduğumda bellibir yere geldimi dosyaların içi siliniyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim. U Disk flash bellek Arkadaşlar şöyle bir sorunum var. 128gb Super Duoduo flash bellek aldım. Ntfs-fat32 olarak bölmek istediğinde Ntfs yi oluşturuyor. Fat32 bölümünü oluşturmuyor. Fat32-ntfs yapınca oluşuyor. Ancak bu sistemi kurduğumda bellibir yere geldimi dosyaların içi siliniyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim. U Disk flash bellek
 11. \AIO\Menu\WinLegacy dosyanın içerisinde bcd dosyası yok.Menü de Legacy ye girip bootice programı ile girdileri yazdığımda birisini kaydettiğimde hepsinin boot bölümü kmpe\boot.sdi oluyor yada \AIO\Tools\MS\boot.sdi oluyor diğerlerini kurmuyor.Bootice programından Professional bölümünden GUID Alias değerlerini ve OSDevice ile ApplicationDevice değerlerini düzelteceğim.
×
×
 • Create New...