Jump to content

winvistafiko

Üye
 • Posts

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

winvistafiko last won the day on September 11 2020

winvistafiko had the most liked content!

5 Followers

Profile Information

 • Male
 • Bursa
 • Programming

Recent Profile Visitors

4474 profile views

winvistafiko's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

511

Reputation

 1. Merhabalar, Güncellemeler eski kaldığından dolayı sistem açığını uygulama tespit etmiş. İşletim sisteminizi güncellemelerini yaptığınızda zafiyetin kapanması gerekmektedir.
 2. Merhabalar; Link aktif çalışmaktadır.
 3. Merhabalar; Türkçe olmasada ingilizce oluyor Uygulama açıldıktan sonra üst tarafta dişli ikonuna basın gelen ekrandan cetvel ve kalem olan ikona tıklayın gelen menüden regional sağda germen yazar tıklayınca dil listesi açılmakta buradan da English demenizle dil değişmiş olacaktır.
 4. Merhaba, .NET Framework sisteminizden kaldırıldı mı? Uygulamanın çalışması için .net framework 4.5.2'ye ihtiyaç duymaktadır. Diğer bir ihtimal modifiye edilmiş işletim sistemi kullanımlarında karşılaştım. İşletim sistemi kütüphanelerinde bir sorun var gibi görünüyor. Eğer modifiye edilmemiş sistem kullanıyorsanız admin olarak cmd yi açıp aşağıdaki kodu çalıştırmalısınız; sfc /scannow Bu kod sisteminizi onarmaya çalışacak. Hata hala devam ediyorsa aynı cmd ekranı üzerinde farklı bir onarım olan aşağıdaki koduda çalıştırıp denemelisiniz; dism /online /cleanup-image /restorehealth
 5. Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?
 6. Merhabalar, link çalışıyor görünüyor. Onedrive sitesi açılması lazım.
 7. An itibari ile çalışıyor gözükmekte, belki Ms in link kısaltma sisteminden kaynaklı olarak yönlendirmemiş olabilir
 8. Uygulamanın bulunduğu yerde Ayar.ini dosyası olması lazım. Dosyayı açtığınızda DebugMode=True yapıp kaydeder misiniz. Uygulama açılırken çıkan hataları klasöre kaydetmesi lazım. Elimde Windows 8.1 Embedded Industry yok. Normal sürümler üzerinde test ediyorum, açılıyor. Kullandığınız Windows 8.1 Embedded Industry orj. msdn kalıbından mı kurulum yapıldı. Yoksa Modifiye edilmiş bir sistem midir?
 9. 6.7 nolu sürümü ile 11.3 arasında baya değişiklik var ama.. Sisteminizde .NET 4.5 sürümü kurulu değil mi?
 10. Kullanıcınız da yönetici yetkisi mi var normal kullanıcı mı ?
 11. Uygulamanın 11.3 sürümü çıkmıştır. Bu sürümde Windows 11 ve Office 2021 desteği eklendi. İndirme Linki; Onedrive'dan Direk İndir Versiyon Değişikliği;
 12. Merhabalar; İş yoğunluğum azaldığında çıkacak.
 13. Merhabalar; İlginiz için teşekkür ederim öncelikle. Mac ve Linux sistemlerde çalışmaması normaldir. .Net bile kurmuş olsanız Wine her kütüphaneyi sağlamadığından dolayı hata verecektir. Uygulama Windows ile alakalı bilgileri arıyor. Temizlik için Windows ile alakalı klasörleri arıyor vb. gibi. Elimde Mac sistem olmadığından şuan için yazma şansım yok maalesef.
 14. Direk gözle görülür olarak çeviri oranı artmış ingilizce olan yerler azalmış.
 15. 6. nesil i7 makineye sanal olarak win 11 kurdum kalıcı lisans yaptım, pro kurdum dedikleri gibi internet olmasını şart koşmadı. Registry'de win 10 pro 2009 yazıyor sistem ince ayarı açınca bu şekilde gözüktü.
×
×
 • Create New...