Jump to content

dost03

Yeni Üye
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About dost03

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar merhaba, son güncellemeden sonra (KB4501375) sürekli "internet erişimi yok" hatası alıyorum. Arada bir gidip geliyor. Tel. hattında, kabloda ve modemde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, sorun güncellemeyle mi alakalı acaba?
 2. Hocam tekrar ediyorum; ben sabahtan beri kesintisiz kullanıyorum, Twitter'da sorun yok. saat şu an 02.00'ye geliyor instagram çöktü yazıları geliyor. bilgin olsun.
 3. ben sabahtan beri giriyorum, ara ara twit atıyorum sorun yaşamadım. kimse giremiyor derken, öyle bir sorun paylaşan da olmadı.
 4. ara bir yapıyorlar. normal kullanımda bile kilitlenebiliyor. benim 2-3 güne bir oluyor. açmak için telefona kod geliyor anında açılıyor. sizin telefonunuz kayıtlı değil mi?
 5. "encrypted" uzantılı şifrelenmiş dosyaları nasıl çözebilirim? Merhaba arkadaşlar. Harici harddiskteki resimlerin bazıları "IMG_2512.JPG.encrypted" şeklinde şifrelenmiş. Çözmek için araştırma yaptım sonuç alamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Teşekkürler.
 6. şu konudan sonra anladık ki, mynet mail uzun zaman önce mazi olmuş.. kendi kendini bitirmiş maile baktım kapanmış, tekrar aktif ettiğime pişman oldum. kapatmak istedim olmadı.
 7. Söylediklerinize katılıyorum. Dediğiniz gibi; kendileri kaybederler.. (belki pişman olurlar)
 8. Selamlar. Paralı olacağını belirtiyorlar evet. (Anlamsız bir şekilde.) O kadar sene ücretsiz hizmet ver, sonra aniden paralıya çevir.. mantıksız bir hareket olmuş. Sosyal medyadan sordum birkaç kere cevap vermediler. Muhatap bile almadılar
 9. Selamlar. Dün Windows 7x86 sp1 AIO olan sürümü indirdim. ancak AIO değil sadece ultimate var. bilginiz olsun.
×
×
 • Create New...