Jump to content

Download hızım düşük

Derinlik

Recommended Posts

benim eski bilgisayarımda 100 kbs ile indirodu bunda bağlattığımdan beri böe adsl test speed yaptığımda ise 77 kbs geliyor bağlan hızım birde örneğin bire soya indirorum bazen dosya yarıda kalıyor iniyor gibi görünüyor ama inmiyor hatta mı bir sorun var acaba ttnet müşteri hizmetlewrini aradım tüm operatörlerimiz dolu dio her zaman

Aynı sorunlar bugünlerde bende de oluyor. Cfosspeed yada ona benzer (DUmeter gibi) bir program kullanıyor musunuz. Bunun dışında telekom bu sıralar alt yapı düzenlemesi yaptığı için çok sorun oluyor.

Rapidde de sorun var sanırım. flashgetle 8 koldan çekmeme rağmen 0,30 kb ile geliyor. Buna karşın emule rahat 30kb ile çekiyor.

:D atalım havamızı ya nolcak <_<

hava atıyor..

ben 100 koldan indiriyorum flashgetle :lol:

hatta resimle kıskandırayım biraz (Bultar yoldan çıkarıyor beni :D )

Please register to see this content.

bi ara telekomda çalışan ağabey ile konuşurken, benim telefonum şu dedim..

durdu, bir anlam veremedi.. ne oldu diye sordu..

Abi bari akşam 7-8'den sonra vanayı açsan olmaz mı dediydim <_<

ah bi açsa dii :lol:

• 2 years yıl...
arkadaşlar bu aralar Telekom'un yurtdışı çıkışlarında problem var bu konuda aboneler de bizleri çok arıyor sorun hafta içinde çözülecek :)

Ödemediniz demi paralarini :p

Bende duymuştum yurt dışı çıkışlarini kisitlamişlar diye :)

Ödemediniz demi paralarini :D

Bende duymuştum yurt dışı çıkışlarini kisitlamişlar diye :D

Parayla ilgili bir problem mi gülerim ha :D Telekomun sırf çağrı merkezlerinden bir günde kazandığı parayı duysan aklın haylin şaşar arkadaşım. Sadece adsl ve telefon mu sanıyorsun telekomun para kazandığı yerler sana birkaç şeyden bahsedeyim mesela Avea %81 i Telekom'un, banka ATM'leri altyapı kimin bil bakalım, kablo tv ve Türksat altyapı, Azerbaycan ve diğer Türki cumhuriyetlerde telekominikasyon hizmetleri, E-devlet kapsamında birçok proje ve önemli devlet kurumları ile şirketlerin datalarının saklanması.... daha bu yazılanlar Telekom'un sahp olduklarının %1 i bile değil araştırın bakın Türkiye'de kriz döneminde bile en çok kar eden şirket hangisi :D

benimde buranın şebekesinden dolayı akşamları o civarlara düşüyo bulunduğun bölge ile ilgili olabilir :)

foruma en son 17 Dec 2006'da uğramış

ordada sen haklısın sanırım :(:) senin mesajı okumadan cevap yazdım :D

arkadaşlar ben olayı şöyle açıklayayım oturduğunuz bölge yani eviniz binada kaç daire var en oluru 8- 10 daire

bu dairelerden kaçı internet kullanıyor diyelim 6 daire bu binaya gelen internet kablosu yani fiber kablo bu 6 daireye tek bağlanıyor biz zannediyoruzki herkezin evine ayrı bir kablo çekiliyor yanlış o binaya tek kablo çekiliyor ama binada sadece 6 daire faydalanıyor işin gerçeği burada yani bağlanan kablo üzerinden aynı anda

6 dairenin internete girdiğini düşünürsek ee hızda aynı anda tabiki düşecek örnek ben 100 daireli 12 katlı her katta 8 dairesi olan bir binada oturuyorum bu binaya bağlanan 1 tek internet kablosu var kullandığımız telefon üzerinden şimdi mantıken düşünmeniz lazım şu anda benim internet hızımı söylüyeyim indirme 26.15 kb/s

binada 80 daire internet kullanıyor ha bu olay müstakil binalar için çok faklıdır çünki tek başına internete bağlanıyor anlatmaya çalıştım saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...