Jump to content

Sohbet-Chat'de Açılan Konular!

BrightBlade
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bu bölüm adı üstünde sohbet ve chat amaçlı bir bölümdür. Kalkıp sohbet bölümünde teknik sorular ve paylaşımlar yapmayın! Bundan sonra hep çöpe göndereceğim böyle konuları hem de konuyu açan arkadaşa uyarı vereceğim. Biraz dikkatli olun arkadaşlar!

Hangi konunun nerede açılması gerektiğini bu başlıktan öğrenebilirsiniz!

• 1 ay sonra...

Değerli üyelerimiz bundan sonra sohbet bölümüne alakasız konu açarsanız acımadan uyarı veririm.241 tane konu sildim.El insaf yahu.Şu tnctr nin tadını biraz da ben çıkarayım.Uyarmadı demeyin.Bugün 19 eylül 2009 Saat 21.05.Bu tarihten sonra kim açarsa direk uyarı veririm.İsmini de kaydederim.1 ay içinde alakasız konu açarsa banlarım.Saygılarımla

• 2 years yıl...

[b]Arkadaşlar forumdan faydalanmak istiyorsunuz anlıyorum fakat kuralları gözardı etmeyin. Konu açıyorsunuz, nereye açacağınızı bilmeyince ya da üşenince sohbete yapıştırıyorsunuz. Yine 6-7 teknik konu taşıdım. Çöpe atmak istemiyorum. Biz anlayış gösteriyorsak sizler de birazcık uğraşın lütfen. Uğraşın dediğim bir tur atsanız öğrenirsiniz neyi nereye açacağınızı.

Bu son taşımalarımdır. Bundan sonra çöpe atar uyarı veririm. Bundan da anlamazsanız bir süre mesajınızı kapatırım, sadece konulara bakar öğrenirsiniz...

Anlayışınız için teşekkürler...

[acikla][warning]http://www.tnctr.com/topic/159845-tnctr-forum-duzeni-ve-boelum-ycerikleri/[/warning][/acikla][/b]

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar klasik olarak her forumda sohbet amaçlı aynı sorular sorulup durulur. Emin olun aklınıza gelen aynı sorular daha önce bu forumda da soruldu :D Sohbet bölümünde bile konu açmadan önce tahmini kelimelerle arama yapalım. Neyse kolaylık olsun diye bazı konuları boş bir vaktimde toparlamıştım, toptan vereyim bari arama yapmadan konu açacak arkadaşlara kıyak olsun. Konuların tamamı şuan duruyormu bilmiyorum yanlız. Bu indeksi çıkaralı 1 sene oldu sanırım.

[tnctr='index.php?showtopic=8574'] TNCTR İle Nasıl Tanıştınız ?[/tnctr]
[tnctr='topic/6436-nerelisiniz-su-an-nerede-yasyyorsunuz'] Nerelisiniz Su An Nerede Yasıyorsunuz?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=56999'] Hangi Alanda Çalışıyorsunuz?, TnC Üyeleri Hangi İşle Uğraşıyor?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=82710'] Masaüstünüzü Paylaşır Mısınız?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=58954'] Yaşınız Kaç?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=91489'] Askerliği Nerede Yaptınız ?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=97506'] Herkes Pc'de En Çok Kullandıgı Üç Programı Yazsın[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=117536'] Eşinizin Tnctr Hakkındaki Düşünceleri[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=125385'] Hangi Müzik Türü Dinlersiniz.?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=89633'] Tnctr Nin En Karizmatik Nicki, Hangisi Sizce ?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=5556'] Telefonunuzun Açılış Notunda Ne Yazıyor?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=56773'] Hayatınızda İzlediğiniz En Güzel 3 Film?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=4326'] Ne Dinliyorsunuz?, müzik dinleyenler cvp yazsın...[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=34747'] İmza Mı ? , Avatar Mı ? , Nicki Mi ?, Oyun...[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=57635'] Sağ Click'te Ne Varsa Buraya Yapıştır[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=2418'] Nickiniz Ne Anlama Geliyor?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=119277'] Pc Deki Ilk Oyununuz Hangisi Olmustu:)[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=122208'] Üstteki üyeyi Gıcık Edecek Bişeyler Söyle[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=120871'] Kasanızın Tipi Nasıl?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=5791'] Kim hangi hattı kullanıyor?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=66299'] Hangi Ekran Kartını Kullanıyorsunuz?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=75846'] Kaç Kontörünüz Var ?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=107782'] Oynadığız Oyunlar Ne ?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=117576'] Hangi Mouse'u Kullaniyorsunuz ?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=25566'] Hangi Parfümü Kullanıyorsunuz ?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=116155'] Gücüm Yetse .. Dünyadan Silerdim[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=115626'] Sizce Hangi Harddisk Markası Ve Neden?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=106404'] En Sevdiğiniz Anime?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=103705'] Üstteki Avatarına Göre Meslek Tahmin Etmek[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=104229'] İlk Cep Telefonunuzun Markası Neydi?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=8858'] Hey üstteki sen forumun En ....... sin[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=5736'] Bir Önceki Üyeyi Nasıl Bilirsiniz?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=62569'] Üstteki Üyeyi Kusurundan Banla[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=67016'] Hangi İşlemciyi Kullanıyorsunuz?[/tnctr]
[tnctr='index.php?showtopic=92356'] Evli Misiniz?yoksa Bekar Mısınız?[/tnctr]

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar Sohbet bölümüne yazılım sorunları, donanım tavsiyeleri, teknoloji haberleri yada forumda ayrı bölümü bulunan konular ile ilgili başlık açmıyoruz. Hepsinin yeri ayrı. Yukarıda ayrıca açıklama yapıldı uzatmadan konuyu güncelliyorum...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...