Jump to content

Kablosuz Modemi Laptopa Bağlamak Istiyorum

SupporterS

Recommended Posts

S.a arkadaşlar benim masaustu bılgısayarım var ve yenı kablosuz modem aldım yanlız ust katta abimin laptopuna nasıl baglantı kurabilirim bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Laptopun wireless ini açtığınızda modemi görmüyor mu ? Modem açıkken laptopta gözükmesi lazım tabi parazit donanımsal bir sorun yoksa

valla abim eve gitti girerse çağrı atcam dedi atmadı görmedi heralde kaptop modemi tam emin değilim ama. peki normalde görmesi lazım dimi

modeminizin markasına göre gogle arama yapın modem ayarlarından bu özelliği açabilirsiniz kolay gelsin

yardımın için teşekkürler..

a.s arkadaşım laptopunu açtıktan sonra WLAN açın yanı kablosuz ağları arayın,kapsama alanındaki ağları bulacaktır sen kendi adsl ni sececeksin ve bağlan diyeceksin.ha buarada adsl en şifrelise şifre soracaktır şifreyi doğru girdiğinde sorunsuzca bağlantı kuracaksın.

kardeş öncelikle kablosuz modeminin ip numarası girip örneğin:airties modemler için 192.168.2.1 gir

sonra kablosuz ağ bağlantısı ayarlarında kablosuz etkin mi değil mi kontrol et kontrol ettikten sonra laptopun kablosuz wlan driverini kur ardından kablosuz ağları arat bu dediklerimi eksiksiz yaparsan laptobun senin modemini görecek ondan sonra rahatlıkla internette sörf yapabileceksin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...