Jump to content

X265 Mı ? X264 Mü ?

max00
 Share

Recommended Posts

ripbot kullan meguide x265te en iyisi odur x265 candır mükemmel kalite.sana tavsyem bi filmi yapmadan önce piayasada varmı yokmu ona bak önce magnet torent sitesinde arattır önce.arşivine katmak istediğin film istediğin boyutta yada kalitede yoksa ondan sonra yap.yoksa her filmi tek tek yapman aylarını alır

• Like 1

xmenler01, 15 saat önce yazdı:

ripbot kullan meguide x265te en iyisi odur x265 candır mükemmel kalite.sana tavsyem bi filmi yapmadan önce piayasada varmı yokmu ona bak önce magnet torent sitesinde arattır önce.arşivine katmak istediğin film istediğin boyutta yada kalitede yoksa ondan sonra yap.yoksa her filmi tek tek yapman aylarını alır

ripbot, meguide den iyimi yani ripbot hiç kullanmadım  bir de ripbot la istediğimi boyuta ayarlıya biliyormuz mu indirdim de pek birşey anlamadım kullanımından 

Edited by max00

max00, 19.09.2021 - 11:11 yazdı:

ama x265 de 10bit yok ki x264 x10bit var MeGUI de x265 sade 

MeGUI Efsanedir. Filtreli rip yapmak için en iyi programdı zamanında. tabi şimdide iyi. ayrıca 10 bit seçenegi var. biraz kurcalayın. Megui den sonra onlarca program çıktı tabi. hangisinin kullanımı kolay geliyorsa onu kullanın.

Edited by eca2424

max00, 11 saat önce yazdı:

ripbot, meguide den iyimi yani ripbot hiç kullanmadım  bir de ripbot la istediğimi boyuta ayarlıya biliyormuz mu indirdim de pek birşey anlamadım kullanımından 

çok kolay sesi boyutu 10 bit ayarları tek panelden yapılyor oldukça basit.meguiden daha hızlı yapar

ben zaten MeGUI  ile hızlı rip yapıyorum 30 dk ripliyor zaten i7-9700k işlemci var sorun yok ta şu ripbot merak ettim inirdim de birşey anlamadım yıllardır MeGUI  kullandığım için içini dışını ezbere biliyorum :) 

xmenler01, 1 saat önce yazdı:

çok kolay sesi boyutu 10 bit ayarları tek panelden yapılyor oldukça basit.meguiden daha hızlı yapar

bir kısa özet geçsen öner 20gb filmi ben 10 gb nasıl ayarlarım ripbot ile misal onun yerine bulamadım ekranda