Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

evet update ettim pc açılıp kapandı başlangıçtada bios sıfırlandı diye uyarı geldi f1 bastım pc açıldı güzel...

birde şu activasyon olayını yapsak süper olacak arkadaşım seertifika ve key girdim forumda verilen programla ama olmadı nasıl girmeliyim bunuda açıklarsan süper olur dostum...

Şimdiden Sağol

evet update ettim pc açılıp kapandı başlangıçtada bios sıfırlandı diye uyarı geldi f1 bastım pc açıldı güzel...

birde şu activasyon olayını yapsak süper olacak arkadaşım seertifika ve key girdim forumda verilen programla ama olmadı nasıl girmeliyim bunuda açıklarsan süper olur dostum...

Şimdiden Sağol

asus sertifika ve oem key gireceksin. hepsi bu. ilk sayfada nasıl girileceği anlatılmış.

istersen bu programı kullan

http://www.mediafire.com/file/ny1anfkkddt/My_Digital_Activator.zip[/CODE]

kardeş sen halan bios madlamadamısın anlamadım ya senin biosun var zaten elinde modlu bi bios ve sen halan ugrasıyosun bios modlamak için bende bunu anlamıyorum :) kolay gelsin sana

Kardeş Sen 1 numarasın bunu unutma ;)

Arkadaşlar elimde modlu biosum var fakat nasıl biosu flaşlıyacağımı bilmiyorum yardım edecek yokmu sağ olsun arkadaşlar modlamışlar fakat nasıl biosu flaşlamam gerektiğini konusunda kimseden çıt yok hangi programla nasıl flaşlıycaz şu biosu

Anakart Adı Foxconn G31MX-K

BIOS Türü Award

BIOS Sürümü iG31M Series 773F1S23 071708

Award BIOS Türü Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Award BIOS iletisi iG31M Series 773F1S23 071708

BIOS Güncellemeleri

BIOS Yüklemesi

Please register to see this content.

Bios bilgilerim bu yardımcı olacak arkadaşlar hemn cevap yazarsanız sevinirim bugün hallediym şu arkadaşlar

Elimde biosum modlanmış hali var sadce flaşlama konusunu anlamadım

ayrıntılı anlatan arkadaş olursa sevinirim teşkkkür ederim

Arkadaşlar elimde modlu biosum var fakat nasıl biosu flaşlıyacağımı bilmiyorum yardım edecek yokmu sağ olsun arkadaşlar modlamışlar fakat nasıl biosu flaşlamam gerektiğini konusunda kimseden çıt yok hangi programla nasıl flaşlıycaz şu biosu

BIOS Türü Award

BIOS Güncellemeleri

BIOS Yüklemesi

Bios bilgilerim bu yardımcı olacak arkadaşlar hemn cevap yazarsanız sevinirim bugün hallediym şu arkadaşlar

Elimde biosum modlanmış hali var sadce flaşlama konusunu anlamadım

ayrıntılı anlatan arkadaş olursa sevinirim teşkkkür ederim

Bios Güncelleme hakkında bilgiler verdiğim adresten öğrenebilirsin ama bilmiyorsan en ufak hata da anakartından olursun ben yapamam diyorsan modlu biosu bir bilgisayar teknik serviste güncelletebilirsin

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107264&st=0&p=593043entry593043

lanet olsun yaa yediremiyorum kendime benim bios neden modlanmıyor???mantık nedir şudur orjinal biosumu editledim farzedelim içini açıp slip 2.1 eklemek...biosu bu şekilde kaydedip yine güncellemek zor bişey değil ama neden birtürlü modlanmıyor anlamıyorum...neyse zaten çaktım loaderi ömrümü yedi yaa habire bios modladım...

yapanlara aşk uğraşanlara kolay gelsin...

Saygılarımla...

Ben AwardBIOS WinFlash Utility v1.90 Prpgramıyla Biosu Flaşlaya bilirmiyim Bilgiis olan arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim

Bu program kendi biosumun markası olan siteden indirdim Link de vereyim bi inceleyin isterseniz arkadaşlar

BIOS Türü Award

BIOS Güncellemeleri

BIOS Yüklemesi

Edited by By_DrEaM

MD5: 8A3B425CD44E8BF0EAD2B6989D74D73B

asusa modlanmıoştır..

Merhaba;

Bu ne sür'at kardeşim? Allah razı olsun. İlk fırsatta deneyip sonucu yazarım..

Keşke bir iki deneme yaparak çözsem de birkaç kişi ye de ben yardım edebilsem. Böyle hazıra konmak hiç iyi değil.

Teşekkür ederim...

Ben AwardBIOS WinFlash Utility v1.90 Prpgramıyla Biosu Flaşlaya bilirmiyim Bilgiis olan arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim

Bu program kendi biosumun markası olan siteden indirdim Link de vereyim bi inceleyin isterseniz arkadaşlar

BIOS Türü Award

BIOS Güncellemeleri

BIOS Yüklemesi

Hala Cevap verecek yokmu arkadaşlar...

lanet olsun yaa yediremiyorum kendime benim bios neden modlanmıyor???mantık nedir şudur orjinal biosumu editledim farzedelim içini açıp slip 2.1 eklemek...biosu bu şekilde kaydedip yine güncellemek zor bişey değil ama neden birtürlü modlanmıyor anlamıyorum...neyse zaten çaktım loaderi ömrümü yedi yaa habire bios modladım...

yapanlara aşk uğraşanlara kolay gelsin...

Saygılarımla...

konu genelde tam okunmayıp yarım yamlak iş yapılıyo ondan kaynaklanıyo slic dumptan fotonu koy anlarız sorununu....

Hala Cevap verecek yokmu arkadaşlar...

dene arkdaşım uyumlu değilse yapmıyo zaten updateyi deniyeceksin cevebı yazarsın oldu veya olmadı ama üreticinin önerisi içindeki küçük dos programı..

Edited by istanbul82

biosun hiç flashlanmamışki bazı asusun ankartları illa o asus update aracısyla flash edilcek diye bi olay yok bazı asuslarda biosun kendi içinde bile easy flash toolu ver yada orjinaal sitesinden indiridğin flash toolu kullancan genelde küçük bir dos programı! ankartının model yerinden bak hangi flash toolu öneriyor..

hemide çok eski anaratlar ısa yada ssv le modlanıyor 2005 gerisi genelde..

orj biosunu ısa ylada modlama çalış..

Edited by istanbul82

biosun hiç flashlanmamışki bazı asusun ankartları illa o asus update aracısyla flash edilcek diye bi olay yok bazı asuslarda biosun kendi içinde bile easy flash toolu ver yada orjinaal sitesinden indiridğin flash toolu kullancan genelde küçük bir dos programı! ankartının model yerinden bak hangi flash toolu öneriyor..

hemide çok eski anaratlar ısa yada ssv le modlanıyor 2005 gerisi genelde..

orj biosunu ısa ylada modlama çalış..

bütün sitelerde benim kullandığım araç var...

flash ediyorum ok oluyor pc yeniden başlıyor hatta bios sıfırlanıyo siytah ekranda pc açılırken yazılar bunu gösteriyo...

fakat niye flslanmamış gibi gözüküyor anlamadım gitti...

valla bu iş beni aşar gibi duruyo ya benim biosta kilitli bişeyler var,yada yapılması gereken bir kaç ayar bunları siz daha iyi bilirsiniz resimle gösterip olacak iş değil sabahtan beri attığım resimler konuda inceleyebilirsiniz...team wiever aracılıyla yardımlarda aldım bir kaç üyeden pc ye girdiler onlarda çözemedi bu işi vaktiniz olursa sizde bi ara bakabilirsiniz..

Saygılarımla

bütün sitelerde benim kullandığım araç var...

flash ediyorum ok oluyor pc yeniden başlıyor hatta bios sıfırlanıyo siytah ekranda pc açılırken yazılar bunu gösteriyo...

fakat niye flslanmamış gibi gözüküyor anlamadım gitti...

valla bu iş beni aşar gibi duruyo ya benim biosta kilitli bişeyler var,yada yapılması gereken bir kaç ayar bunları siz daha iyi bilirsiniz resimle gösterip olacak iş değil sabahtan beri attığım resimler konuda inceleyebilirsiniz...team wiever aracılıyla yardımlarda aldım bir kaç üyeden pc ye girdiler onlarda çözemedi bu işi vaktiniz olursa sizde bi ara bakabilirsiniz..

Saygılarımla

biosunun orj linkini koy yapmaya çaışcam...metod yalnış seçiliyo..

Edited by istanbul82

biosunun orj linkini koy yapmaya çaışcam...metod yalnış seçiliyo..

1--- Bios Orjinal Sitesi---

2--- Bios Orjinal Sitesinden Flash Aracı---

3--- Orjinal Bios---

Şimdiden Sağol Arkadaşım...

Edited by 1988666

FOX LiveUpdate.

burdan indireceksin sonra biosu flaşla bu programla

Hocam teşekkürler programı indirdim kurdum hazır modlanmış biosum da var

FOX LİVEUPDATE

Programda şöyle seçenekler var hangisini kullanalıyım

Local update

Bios info

Backup Bios

Update Bios

Edited by By_DrEaM

Hocam teşekkürler programı indirdim kurdum hazır modlanmış biosum da var

FOX LİVEUPDATE

Programda şöyle seçenekler var hangisini kullanalıyım

Local update

Bios info

Backup Bios

Update Bios

loacal updaten gir slic li biosunu seç nederse okeyle...

• Cyph3r unpinned this topic