Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

dostum çok sağol daha önce bu işlemi hard diskim yandığı sıra bil.cıya yaptırmıştım uyanık tekrar geleyim die format sonrası nasıl yapıcağımı sölememişti o kadar sormamam rahmen işlem çok kolaymış hallettim sayende teşekkür ederim.....

Hocam ben biosu modladım hazır hale getirdim ama bi türlü flashlayamadım ne yaptıysam olmadı bios phoenix ya bios zaten güncel dio ya başka bişey dio bi türlü olmadı

valla kimse münencin değil 1000 lerce model arasından neye ne yaptığımı nerden biliyim modelini yaz ne olduğunu yaz yardımcı olalım..

Evet laptop kullanıyorum Toshiba sattelite A350-22z

biosb.png

win den wplashı kullnacakın yemiyosa dostan flashlayacan verdiği komutları aynen girecen dostan çektiğin yerde dos komutunu vermişitr..mydiliteyse..

Edited by istanbul82

slm arkadaslar herkese günaydın şimdi benim gibi casper maduru olupta FOXCONN G31MV VE G31MV-K ANAKARTI OLAN ARKADASLAR uzun ugraşlarım sonucunda ben bu işi hiç bilmiyorum onuda söyleyeyim çözdüm ve kendi biosumu modladım sükürler olsun istanbullu kardeşimin anlatımının etkisi oldu tşk ederim kendisine

arkadaslar bios güncelledikten sonra SLIC toolkit programını bir daha çalıştıramadım neden oldugunu anlamadım ama program hep hata veriyo ve çalışmıyo bu konuda bir blgisi olan var mı acaba biosum modlu yukarıda yazdıgım anakartım bios güncelleme programıda çalışmıyo bunuda belrteyim caba bios yazılımındamı bişi var anlamadım ama pc çok seri çalışıyor su anda

arkadaslar bios güncelledikten sonra SLIC toolkit programını bir daha çalıştıramadım neden oldugunu anlamadım ama program hep hata veriyo ve çalışmıyo bu konuda bir blgisi olan var mı acaba biosum modlu yukarıda yazdıgım anakartım bios güncelleme programıda çalışmıyo bunuda belrteyim caba bios yazılımındamı bişi var anlamadım ama pc çok seri çalışıyor su anda

programı yeniden indir ve sağ tıklayıp yönetici modunda aç

Merhabalar.

Windows 7 aktivasyonu için birkaç araç kullandım ama işe yaramadılar. Son çarem olarak bu bios mod işini görüyorum.

Şu anda foruma mesaj atıyorum bios için. Anakartım Gigabyte GA-EP3C-DS3. Umarım işe yarar. Sormak istediğim birkaç soru var.

Rehberdeki verilen siteden modlanmış biosu indiricem. @Bios programım var. Bununla indirdiğim modlu biosu flashlıcam. Sonra pc yeniden başlatıp sertifika ve key gircem. Sanırım işlem böyle olması gerek?

1- Peki bu bios mod'dan sonra biosu update yapsam, mesela Gigabyte'ın serverlarından @Bios ile güncelleme yapılabiliyor. Aktivasyon bozulur mu?

2- Sertifika ve key girimini ilk mesajdaki programla yapsam bir sorun çıkar mı?

Ayrıca, siteye bios link olarak bios'un europe'daki download linkini verdim. Bir sorun oluşur mu? Ülkeler yazmıyor Türkiye'yi belki asyaya almışlardır diye düşündüm. Ve de biosu Slic 2.1 istedim?

Şimdiden teşekkürler. :)

Edited by WizzY_

Hala cevap vermediler bana. Ama benim dışımdakilere cevap yazılmış.

I need SLIC 2.1 bios modded for Windows 7 please. :)

yazmıştım bundan olabilirmi ki?

forumun heryerinde modu hazır olarak varsa küfür olarak algılıyolar gibi ilk once hazır modunu araştırın oyle açın all slicli konusndan bakayım muhteemlen vardır hazırı..

Edited by istanbul82

Please register to see this content.

İndirme link bu.

Eğer benim bios dosyasını kaydedip uploadlamam gerekiyorsa onu da yapayım?

linki de benden olsun bari...

http://europe.giga-byte.com/FileList/BIOS/motherboard_bios_ga-ep43c-ds3_f4.exe[/CODE]

bu da modlanmış bios. keşke bi search kutucuğunu kullansaydın

http://slics.myftp.org/Gigabyte/Gigabyte_GA-EP43C-DS3_F4_DELL_SLIC_2.1.rar[/CODE]

Gigabyte_GA-EP43C-DS3_F4_DELL_SLIC_2.1.rar (DELL Cert and FlashSPI Included)

SLIC:DELL 2.1

Forbidden

You don't have permission to access /Gigabyte/Gigabyte_GA-EP43C-DS3_F4_DELL_SLIC_2.1.rar on this server.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Hata var verdiğin adreste ;-)

bu da modlanmış bios. keşke bi search kutucuğunu kullansaydın

http://slics.myftp.org/Gigabyte/Gigabyte_GA-EP43C-DS3_F4_DELL_SLIC_2.1.rar[/CODE]

Gigabyte_GA-EP43C-DS3_F4_DELL_SLIC_2.1.rar (DELL Cert and FlashSPI Included)

SLIC:DELL 2.1

serverda bazı bioslar uçuk

Please register to see this content.

MD5: 3EA10711744053B82C8686664B1D164C

asusa modlandı...

• Cyph3r unpinned this topic