Jump to content

Modlu Bios En Sağlam (win7 Vista) Aktivasyon..

istanbul82
 Share

Recommended Posts

[quote name='soner23' date='01 August 2011 - 16:26 ' timestamp='1312205174' post='1055398']
Bu aktivator bios modlamadan sonra yapılıyor senin biosun expere göremi modlu?
[/quote]

evet exper e göre ayarlı ama ben format attım o yazıyı kaybettim bana exper e göre activator lazım

[quote name='derely' date='01 August 2011 - 13:51 ' timestamp='1312206699' post='1055406']
soner 23 kolay gelsin.....

Bios update ettim lakin şimdi bios şifresi sorar :) hiç karşılaştınmı böyle bi durumla ?
[/quote]
Hayır hiç karşılaşmadım.

[quote name='resulsen' date='06 August 2011 - 14:37 ' timestamp='1312641473' post='1058034']
Asus a göre modlayabilecek arkadaş varsa çok sevinirim.AcpiTbls ve Bios dosyasını ekledim

http://www.mediafire.com/?b4faxzegr785bb2
[/quote]

Asusa göre modlandı
Not:ami bioslarda AcpiTbls a gerek yok
[code]http://www.mediafire.com/?18dd6aoxat6pggb[/code]

• 1 ay sonra...

[quote name='lamont' date='15 September 2011 - 09:54 ' timestamp='1316080450' post='1079839']
dazz yapmış oldugu crack te bütün marka model göre key bütün sisler için her marka bios indirip modlamakmı lazım peki bunu yaptık hepsini bir araya nasıl
getirebiliriz
[/quote]
dazın yaptığı loder boota atar slici bu konu biosa atar satın alınan gibi yani..konuyu dikkatli oku..

[quote name='lamont' date='15 September 2011 - 10:34 ' timestamp='1316082871' post='1079860']
peki benim anlatmak istedigimi anladınmı kardes bütün anakartlar için nasıl yapabilriz tümleşik olarak
[/quote]
bu olay iki tık tık değil biraz orta seviye uzman işi her ankartın biosu farklı yazılış proglanması flashlanması ayrı [b]bioslar hakkında ön bilgi olması şart kardeşim biosun b sini bilmeyen yapmasın yakma iht. var.[/b]

Edited by istanbul82

istanbul82 kardesim bios biliyorum ama ben bütün anakartlarda çalışması için yapmam gereken nedir bütün anakart modellerini tekt ek modlamamı lazım tümleşik bir şekilde olmsı lazım bios hakkında bilgim var hatta bios slic mod bile kilitlediler bazı lattop larda reset ten sonra siyah ekran da donuyor bu sorun yüznden crack hazırlamam lazım bu konuda bana yardımcı olabilirmisin pm göndere bilirmisin...

[quote name='lamont' date='15 September 2011 - 14:15 ' timestamp='1316088929' post='1079948']
istanbul82 kardesim bios biliyorum ama ben bütün anakartlarda çalışması için yapmam gereken nedir bütün anakart modellerini tekt ek modlamamı lazım tümleşik bir şekilde olmsı lazım bios hakkında bilgim var hatta bios slic mod bile kilitlediler bazı lattop larda reset ten sonra siyah ekran da donuyor bu sorun yüznden crack hazırlamam lazım bu konuda bana yardımcı olabilirmisin pm göndere bilirmisin...
[/quote]
bütün anakartları tek tek modlaman gerekiyo kardeş s uan içinde hiç bir leptopta kilitleme olayı falan yok sen modlarken hata yapıyosundur onun için eprom gorevini yerine getiremiyo sadece saygılarımla

kardes yapılmış cracklerden bahsediyorum ben daz mephistooo2 yaptıgı crackleri kullanıyorum samsung lattop aldık arkadaş crackleme bititkten sonra lattop kilitleniyor orjinal key le aktivasyon yaptım sorun yok benim amacım hepsini tek bi çatı altında toplamak bunun için bana yardım edebilirmsin istanbul82 mephistooo2 pm gönderdim şuanda çok yogunum dedi daha sonra yardımcı olmaya çalıaşcaım dedi

Edited by lamont

[quote name='lamont' date='15 September 2011 - 13:21 ' timestamp='1316092862' post='1079991']
kardes yapılmış cracklerden bahsediyorum ben daz mephistooo2 yaptıgı crackleri kullanıyorum samsung lattop aldık arkadaş crackleme bititkten sonra lattop kilitleniyor orjinal key le aktivasyon yaptım sorun yok benim amacım hepsini tek bi çatı altında toplamak bunun için bana yardım edebilirmsin istanbul82 mephistooo2 pm gönderdim şuanda çok yogunum dedi daha sonra yardımcı olmaya çalıaşcaım dedi
[/quote]

senin yaptığın loader bizimki crack sayılmaz oemcinin yaptığı tekniğin birebir aynısı
1.slic
2.key
3.setifika
1.cisi boota olursa loader olur biosata olursa bios slic olur.

mephistooo2 yapmış oldugu oem için bios modlu cracklerde aynı sorunu verdi yeni lattop bazı modellerinde bios slic mod için bir kilit yapılmış galiba crackleri tekrar gözden geçirmek lazım loader yoksa bios modu öneriyorsun crack olarak ben dazz crack kullanıyorum bu crackleme olayını çözmem lazım hem loader hem bios modlama ...

[quote name='lamont' date='15 September 2011 - 13:58 ' timestamp='1316095097' post='1080015']
mephistooo2 yapmış oldugu oem için bios modlu cracklerde aynı sorunu verdi yeni lattop bazı modellerinde bios slic mod için bir kilit yapılmış galiba crackleri tekrar gözden geçirmek lazım loader yoksa bios modu öneriyorsun crack olarak ben dazz crack kullanıyorum bu crackleme olayını çözmem lazım hem loader hem bios modlama ...
[/quote]
bios mod yaptığından eminsen loader içermeyen bi pro kullan sadece sert. ve key içersin konuda mydilite aktivator var loader içermez kafa karıştırmaz ok..modlularda onu kullan....!

http://hotfile.com/dl/106504341/1298f50/digi.rar.html

Edited by istanbul82

[quote name='lamont' date='15 September 2011 - 14:36 ' timestamp='1316097404' post='1080032']
kardes gönderdigin mydilite aktivator için tşk ederim ama ben bunların nasıl yapıldıgınıda ögrenmek istiyorum bu konuya merakım çok benim sana pm gönderemiyorum pm açarmısın ???
[/quote]
konuyu baştan sona incellikli bi oku ilk once biosunu modla sonra onu kullancan..sen loaderla modlu biosu birbirinin içine geçirimişsin gibme geldi ikisi çok ayrı şeyler...bütün kullandığın crackleri kafandan sil bu konuyu oku..

selam istanbul82 kardeş. Allah rızası için bana yardım et ne olur. Saatlerce uğraştım yapamadım. Bende asrock 775i945gz anakart var. Daha yeni biosu güncelledim. Fakat bunu nasıl modlayacam bilmiyorum. İnternetten bios mod dosyaları falan indirdim ama nasıl modlayacam bilmiyorum. Eğer mümkünse bana sen yardımcı olur musun . Çok sağol...

• Cyph3r unpinned this topic