Jump to content

No Yasak 2.5 (mozilla Sorunu Ortadan Kalktı)

No Yasak 2.5  

61 members have voted

1. 1. No Yasak 2.5'i Beğendinizmi?

• Evet
      50
    • Hayır
      11

Recommended Posts

ekn7r4.jpg

No Yasak 2.5 Eski Sürümdeki Gibi Yine Bir Host Dosyası+Bir Kaç Ayardan İbarettir Açabildiği Siteleri Görebilmek İçin Host Dosyasına Göz Atın

Bu Sürümde Giderilen Hatalar:Mozilla Çökme Sorunu Ortadan Kalktı!

:)

http://rapidshare.com/files/263148972/NoYasak2.5.rar[/CODE]

[b][color=#9932CC]Güle Güle Kullanın Selametle[/color]

[color=#000000]Saygılarımla[/color] [color=#FF0000]PowerktcByreis[/color][/b]

[color=#0000FF][u]Bu Bir © PowerktcByreis Yapımıdır!

[/u][/color][/center]

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply
su alaka arkadasımız rapidshare sitesine yüklemis ve dosyanın bir getirisi yani puan vermesi icin en az 5 mb dosya boyutu gerek..eger bu 5 mb size cok geliyorsa indirmezsiniz..gelmiyorsada indirir kullanırsınız

+Hayırlı Bir Şey Yüklediğime İnanıyorum Belki Hayatta Hiç Duymadık Yada Duyduk Ama Tekrar Dinleriz Ve Ferahlarız+Masaüstünüz Güzelleşir

programı indirdim ve kurdum ellerinize sağlık ama firefoxta çalışmadı şuan video bile indirebiliyorum youtube den ama firefoxtan youtube giremiyorum belki sorun bendedir .

Edit

sorun bendeymiş önceki hostaları sildim bütün tarayıcılarımı kapattım ve bir temizlik yaptım sonra programı tekrar kurdum teşekkür ederim vistada denenmiştir yazabilirsiniz..

Arkadasim iyilik yapmişsin saolsinda bu dualar ve resimler ne ilgisi var konula bir iyilik yapiyorsun sonrada bu iyiliği bozuyorsun münkün olursa ek şeyleri kaldirmisin bence daha ii olcak kimsenin din yargilamna gerek yok bu forumda sadece islam diniden olan yoktur bu yaptin cok yanliş bence

sorunsuz oldu teşekkürler

yalnız sormak istediğim birşey var.bu tür tıklandığında dizindeki dosyayı değiştiren exe leri nasıl yapıyoruz

forumda bununla ilgili konu varsa link verirmisin veya özel mesajdan yardımcı olurmusun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...