Jump to content

No Yasak 2.5 (mozilla Sorunu Ortadan Kalktı)

No Yasak 2.5  

61 members have voted

1. 1. No Yasak 2.5'i Beğendinizmi?

• Evet
      50
    • Hayır
      11

Recommended Posts

Yaa bu megaupload.com a da giriyo mu :) :) :)

Ben cryptload ile linkleri werip download yapabiliyorum ama oraya mozilla dan vb. giremiyorum.

Ayrıca tüm çözümleri denedim. DNS ayarını mesela. Bu sitede farklı bir siteye yönlendirmiyor.

Adres çubuğunda da sitenin adresi kalıyor we sade bir yazı.

Hangi mahkemenin engellediği fln. yok.

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

arkadaşım kusura bakma da ortadan kalktı diye bi cümle yanlış olmuş.ortadan kaldırıldı ya da düzeltildi demen lazımdı.sanki kendi kendine uçup gitmiş bi hata varmış gibi olmuş.sen düzeltmedin mi bu hatayı?

Arkadaşlar resim ve müzikmi her neyse içinde ne varsa onlarla indirmek istemeyen bunu indirsin direk hostunu yükledim sadece , arkadaşın resim ve müzik koyması gerçekten saçmalık olmuş hostla alakaları neyse...

fakat teşekkürler emeği için host dosyası için...

Resimsiz ve Müziksiz No Yasak 2.5 (132 kb)

http://rapidshare.com/files/265926646/No_Yasak_2.5.exe[/CODE]

Arkadaşlar resim ve müzikmi her neyse içinde ne varsa onlarla indirmek istemeyen bunu indirsin direk hostunu yükledim sadece , arkadaşın resim ve müzik koyması gerçekten saçmalık olmuş hostla alakaları neyse...

fakat teşekkürler emeği için host dosyası için...

Resimsiz ve Müziksiz No Yasak 2.5 (132 kb)

http://rapidshare.com/files/265926646/No_Yasak_2.5.exe[/CODE]

[center][color=#FF8C00][b]Saçmaysa Kullanma Kusura Bakma İçindekiler Seni Alakadar Etmedi Galiba ;) [/b][/color]

[b][color=#000000]Saygılarımla[/color] [color=#FF0000]PowerktcByreis[/color][/b][/center]

ne kader gereksiz yere konu amacından uzaklaşmış yok birini ilgilendirir birini ilgilendirmez falan filan gitmiş olay

şimdi bir iyilik yapmış kardeşimiz paylaşmış eywallah tşk ederim kendisine ama böylece ortalık karıştı sence hoş mu oldu bu durum? ekleri koymasan hiç sorun olmayacaktı değil mi?

geliyorum madalyonun diğer yüzüne koymuş da ne olmuş biraz daha anlayışlı olmak lazım?

bence herkes işin özünü almalı algılamalı. iki tarafın yaptığıda yanlış karşımızdakini eleştirmeden önce kendi hatalarımızı görelim lütfen

yaa ne güzelde program ne işe yarıyor onu hiç anlamadm yani no yasak diince aklıma ilk gelen sitelere türktelekomun koyduğu yasakları aşıp girme geliyo.. buysa her siteye giriyomu ???

bizim laf arada kaynadı cevabını alabilirmiyim lütfen

Düzenleme ;

Tamam xD yeni görüyorum bazı siteleri açabiliyomuş acabildiği sitelerde host dosyası içinde yazıyor pardon

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

emeğine ve ellerine sağlık powerktc&byreis ancak kafama takılan bi soru var bu hosts dosyasının içindeki yazan tüm ip adreslerini engelliyormu yoksa izinmi veriyor mesela : "127.0.0.1 ad2.doubleclick.net #[Panda.Spyware:Cookie/Doubleclick]" benim bildiğim kadarıyla doubleclikck bi tracking cookie'dir ve iz sürer bunlara da izinmi veriyor yoksa engelliyormu? (anladığım kadarıyla izin veriyor yanlış biliyorsam düzeltin lütfen) tesekkurler

kurduk bütün dns ayarlarımız bozuldu birde sistemden nasıl kaldırılacağı yazılsa benim gibi bilmeyenler için faydalı olur ben programı kötülemiyorum ama benim gibi bu programdan kurtulmak isteyenler vardır diye düşünüyorum saygılar

kurduk bütün dns ayarlarımız bozuldu birde sistemden nasıl kaldırılacağı yazılsa benim gibi bilmeyenler için faydalı olur ben programı kötülemiyorum ama benim gibi bu programdan kurtulmak isteyenler vardır diye düşünüyorum saygılar

arkadaşım "C:\WINDOWS\system32\drivers\etc" klasörüne gir orada "hosts" dosyası olacak bu dosya "no yasak 2,5" dosyasıdır, dosyayı

birlikte aç de veya direk aç çıkan menüden not defteri ile aç'ı seç ve içini sadece aşağıdaki yazılar kalacak sekilde düzenle ve kaydet bu kadar.

# Copyright © 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost[/CODE]

Bunları Sadece Müslümanlar Dinleyecek Diye Bir Şey Yok İstemeyen Dinlemez

çok yalnış bir ifade , kesinlikle söyledikleriniz tasvip etmiyorum.

amaca yönelik hizmet sunmalısınız, kendi yargı ve düşüncelerinizin ürünlerini dosya yapıp paylaşamazsınız.

bir başlık açar islami dosyalar buyrun derseniz insanlar ona qöre indirir, böyle olunca eleştirilmeye de suçlanmaya da layıksınız, üzgünüm.

ayrıca hosts dosyası dediğiniz 1mb bile etmeyen birşey paket 9mb, burada premium puan kazanma amacının güdüldüğü çok belli.

saygılar.

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...