Jump to content

Acil Satılık. 450 Tl Istanbul Içi Orta Seviye Bilg

istanbul_19

Recommended Posts

masa üstü bilgisayarım :

İşlemci AMD Dual Core X2 5000+ 2x2.6ghz çift çekirdek

Anakart AMD 690V/L DDR2800+Ses +Lan

2 GB DDR2 RAM 800Mhz SOĞUTUCULU HI-LEveL

Harddisk 250 GB Sata-2 7200 Rpm HDD

Optik DVD-/+RW Duble Layer sürücü

512Mb Ati Radeon ® x3650 SAPRİNE ( 128 BİT )

Kasa AOPEN Kasa çift Fan Önde 2 USB

Klavye Q Klavye Multimedya

Mouse PS2 Scroll optical Mouse

Kart Okuyucu 20-in-1 Bridge Media slot (SD™ , Memory Stick®, Memory Stick Pro™, MM Card™, xD-Picture Card™)

Ethernet LAN 10/100 Mb/s

Ses Kartı 6+ channel Sourround Ses

Arabirimler

- 1 x PS/2 Mouse Port

- 1 x PS/2 Keyboard Port

- 1 x VGA Port

- 1 x Parallel Port (ECP/EPP Support)

- 6 x Ready-to-Use USB 2.0 Ports

- 1 x RJ-45 Port

- HD Audio Jack: Side Speaker / Rear Speaker / Central / Bass / Line in / Front Speaker / Microphone

içinde full dvix film ve dizi arşivi + mxp v2 kurulu teslim edilecektir

17" casper flat monitörü yanında vereceğim.

ürün 10 aylıktır. hiçbir sorunu yoktur. faturası durmaktadır. hiçbir tamir sorun ..vs görmemiştir.

acil para ihtiyacım olduğu için satılıktır.

450 TL İSTİYORUM. İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM. İSTANBUL DIŞI ÖNCE PARA SONRA KARGO...

takas düşünmüyorum. pazarlık yoktur.

Kendine Satmış anlaşılan bu fiyata :download1: Taş patlasın bu makineye 300 TL verilir

önce parası sonra kargoda beni güldürdü sanki Mağaza ya arkadaşın kendisi :o

ben anlamıyorum yaa birisi satış yaparken sattığı eşya ile bu kadar dalga geçilmesinin nedenini.

dalga qeçme söz konusu değil burada arkadaşım cok da mantıqlı bir şey yazmış.

önce para sonra kargo ne demek hadi werdim parayı kayboldu adam ortadan nereden bulacaım ben onu

istanbul19 arkadaşım sende yanlıs anlama şahsi konusmuyorum örnek weriyorum sadece

arkadaşlar bu tür durumlarda ptt kargoyu şiddetle tavsiye ederim. malı veriyorsunuz karşı taraf malın ücretini ödediğinde teslim alıyor ve ptt ücreti size bir gün sonra veriyor. her iki taraf için de güven sorununu çözen bir yol bence bu

3yl3mci sana mı soracaktım kendi malımı satarken? istiyorsan satın alan kişiyle tanıştırayım çok zoruna gittiyse satış fiyatı, caydırmaya uğraşırsın... hayret birşey. bu hazımsızlığınız neden hiç anlamıyorum.

önce para sonra kargoya gülen arkadaş sen bana güvenmiyorsun bunda haklısın da ben malımı sana gönderirken niye güveneyim ? ben seni ne kadar tanıyorsam sende beni o kadar tanıyorsun. kendi malınızı satarken : "abicim ben gönderiyorum müsait zamanda ödersiniz mi diyorsunuz?" yada şöyle diyelim ptt'yle gönder ücreti oraya ödeyeyim diyen çıktı da olmaz mı dedik? güvenli eticarete hayır mı dedik? kendi kendinize laf ediyorsunuz.

pasa_mahmut senin 300 tl sende kalsın celeron alırsın. yada cep harçlığı yaparsın. ben fiyat sormadım. bu fiyattan satıyorum dedim. bu sitede satmadım ama başka yerde sattım.

kardeşim almak istemiyorsanız teklif vermezsiniz. alıcıysanız teklif verirsiniz anlaşırsak alırsınız. hem alıcı değilsiniz hemde sürekli milletin satışlarıyla uğraşıyorsunuz. derdiniz ne sizin ?

arkadaşlar bu tür durumlarda ptt kargoyu şiddetle tavsiye ederim. malı veriyorsunuz karşı taraf malın ücretini ödediğinde teslim alıyor ve ptt ücreti size bir gün sonra veriyor. her iki taraf için de güven sorununu çözen bir yol bence bu

Gerçekten eğer böyle bişey varsa ki arkadaş var diyor çok faydalı bir uygulama

Kendine Satmış anlaşılan bu fiyata :D Taş patlasın bu makineye 300 TL verilir

önce parası sonra kargoda beni güldürdü sanki Mağaza ya arkadaşın kendisi ;)

yawrucum internetten satışlar bu şekilde oluyor malesef.eğer güvenemiyorsan gittigidiyordan sattirirsin.

Ayrica hayirli olsun güzel paraya satmişsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...