Jump to content

Arkadaşlar Kota Hemen Doluyo

smeagon

Recommended Posts

sadece birkaç program indiriyorum toplasak 100 mb etmez ayda

O zaman bilinmeyen bazı seyleri hatırlatmak lazım. İlk olarak izlediginiz bütün videolar(youtube gibi) kotanıza yansır. Ayrıca girdiginiz her site, siteye bağlı olarak kotanızdan ******ürür. Özellikle HD resimler fotoğraflar gibi. Windows güncellemelerini kapatabilirsiniz önlem olarak.

Bunun haricinde eğer ki bunlarda sorun yoksa, kullandığınız modem kablosuz ise şifrenizi değiştirmenizde fayda var.

kısaca bilgi veriyim indirdigin seylerden tut girdigin sitelerin iceriklerine izledigin videolara bilgisayarında ki anti virüs vb. güncelleme alan programlar ve iletim sistemin güncelleme aldıgı sürece kota yürür durur.. wireless kullanıyorsan sifrenide deiştir ek güvenlik önlemi olarak

bende 4 gb lik kotalı serevis kullanıyorum (((benimde hemen doluyordu)))windows güncellemelerini durdur film oyun indirme film izleme gereksiz güncellemeliri durdur flash oyunları oynama online oyunları fazla oynama kotan dolmaz msn de fazla görüntülü konusma yapma

ben her ay 40 sarkı indiriom günde 1 saat online oyun oynuom günde 3 saat internette takılıom 50 mb lik program indirim windows güncellemini kapatıom ay sonunda kota 3.6 ile3.8 arasında değişiyor

wireless kullanıyorsan modeme sifre koy

kapsamlı bir virüs ve reklam trojan v.b. taraması yaptır.büyük ihtimalle casus yazılım var.bu şikayetle gelen sorunalrın çoğu kapsamlı bir virüs v.b. taramsından sonra düzeliyor.

KİS 2010 1 yıllık Satın aldım güvenlik konusunda Bir açık Yok ama bir tek ben pc başında değilim onun için pc'de her girdiğin yazdığın herşeyi gösterecek bir program biliyor musunuz?(bedava olursa iyi olur):(

arkadaşım sanırım wireless modem kullanıyorsun ve modemde şifre yok modem arayüzüne girip kontrol etmeni öneririm ayrıca airties modemlerde arayüzünden wireless ile bağlı pc leri görebiliyorsun diğer modemlerde bu özellik varmı bilmiyorum seninkide airties ise tarayıcına 192.168.2.1 yazarak açılan sayfadan tamam ı tıklayarak arayüzüne girebilirsin.Bağlı pcleri görmek için menüden Kablosuz a tıklaman yeterli, şifre koymak için ise Kablosuz Ağ Güvenliği ne tıklaman gerekiyor

arkadaşım sanırım wireless modem kullanıyorsun ve modemde şifre yok modem arayüzüne girip kontrol etmeni öneririm ayrıca airties modemlerde arayüzünden wireless ile bağlı pc leri görebiliyorsun diğer modemlerde bu özellik varmı bilmiyorum seninkide airties ise tarayıcına 192.168.2.1 yazarak açılan sayfadan tamam ı tıklayarak arayüzüne girebilirsin.Bağlı pcleri görmek için menüden Kablosuz a tıklaman yeterli, şifre koymak için ise Kablosuz Ağ Güvenliği ne tıklaman gerekiyor

wirelles kullanmıyorum

Saolun arkadaşlar yardımlarınız için

• 4 hafta sonra ...

ayrıntılara girmeyeceğim... birisi adsl kullanıcı adını ve şiresini çalmış olabilir. Bu durumda bilgisayarınız kapalıyken bile kotanız inanamıyacagınız kadar delinebilir. Tavsiyem ADSL hesabınızın kullanıcı şifresini ilgili web sitesinden veya müşteri hizmetlerini telefonla arayarak değiştirin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...