Jump to content

Uup.rg-adguard.net ' Ten Bir Süre Windows Indirmeyin...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar...

Aslında benim diğerlerinden daha çok beğendiğim uup.rg-adguard.net sitesi son zamanlar da dosya indirmiyor. Aksine admin yetkileriyle indirme scriptini nerede çalıştırırsanız, o konumda ne varsa siliyor. Ben normalde scripti indirip bir klasör içerisinde çalıştırırdım. Ancak bugün direkt masaüstüne atıp çalıştırdım. Masaüstünde ne kadar dosya varsa admin yetkisiyle sildi. Sadece açılan klasörler boş bir şekilde kaldı. Allah' tan masaüstünde çok önemli dosyalar bırakmamıştım. Ufak tefek önemli dosyalar vardı. Saatlerce emek verip oluşturduğum setupcomplete.cmd ve OEM klasörüm silindi gitti. Bilginiz olsun diye sohbet kısmına açıyorum. İndiriyorsanız bile scripti bir klasör açıp içinde çalıştırın. Yoksa nereye atarsanız orada ne var ne yok siliyor. Kısayollar, dosyalar v.s klasör harici herşeyi siliyor. Klasörler de sadece boş şekilde kalıyor...

Dikkat edin...

Screenshot_1.thumb.jpg.b1f1363a31a6aeeb905914ad54421d29.jpg

Şu an Masaüstündeki silinen dosyaları EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasıyla geri kurtarıyorum. Bu sayede veri kurtarma işlemi konusunda da güncel bir deneyim oldu. Tüm dosyalarımı görüyorum. Bakalım sağlıklı bir şekilde kurtaracak mı?

Screenshot_1.thumb.jpg.62bf01398a331fb54001e9c0f356d92e.jpg

Edited by deli_petro06
  • Like 6
  • Confused 2
  • Sad 2

Aleyküm selam. Değerli bilgilendirme için teşekkür'ler. Bir kaç iso dosyası çekmişliğim olan bir site. Belgeler içerisinde download klasöründe çalıştırmıştım script'i bir sorun görmedim daha evvel son haliyle kodlarda değişim yaptıysalar eğer biryerlerde hata komutu olabilir BUG vs. | Internet bağlanırsa eğer final bir W11 çeker, hazırlarız inş. 🙂  & İyi Forumlar saygılarımla.

• Like 2

forjest, 24 dakika önce yazdı:

Aleyküm selam. Değerli bilgilendirme için teşekkür'ler. Bir kaç iso dosyası çekmişliğim olan bir site. Belgeler içerisinde download klasöründe çalıştırmıştım script'i bir sorun görmedim daha evvel son haliyle kodlarda değişim yaptıysalar eğer biryerlerde hata komutu olabilir BUG vs. | Internet bağlanırsa eğer final bir W11 çeker, hazırlarız inş. 🙂  & İyi Forumlar saygılarımla.

Kolay gelsin üstadım. Çoklu dil entegre özelliği olduğu için benim sevdiğim sitelerdendi. Daha önceleri de silme işlemi yapıyordu. Ancak ben klasör açtığım için diğer dosyaları da sileceğini düşünmemiştim. Bende script indirip çalıştırınca kırmızı bir yazıyla administrator.... ile başlayan bir kod çıkıyor ve nereye attıysam tamamen siliyor. Kolay gelsin üstadım. Hayırlı çalışmalar...

• Like 1