Jump to content

"görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" Uyarısı

Agarta

Recommended Posts

Merhaba. Bilgisayarım Benq dizüsütü Jobook A52 model. Ekran kartı ATI Radeon Xpress 200M serisi, onboard. Video ve MP4 türü bir görüntü izlemeye başladığımda, "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" uyarısı geliyor ve görüntü ya duruyor ya kesik kesik devam ediyor yada bilgisayarı kitliyor. Ekran kartının son sürücüsünü yükledim, vista'nın tüm güncellemelerini yaptım ama sorun yine aynı. K-Lİte mega codec' te yüklü. Bu sorun çözülebilir.

guncel driverler yuklu ise, isinma olabilir ki cok dusuk bir ihtimal, sen driverleri tamamen temizle/kaldir yeniden kur, temizleyemem dersen sistem backup yap formatla, format en son care once bunlari dene,ilk once VLC player

sorununu arastirdim, genelde driver problemi vista ikilisinden, bunlar dene olmaz ise sistemi ayrintili yaz , tekrar bakalim kolay gelsin] :D

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Merhaba. Bilgisayarım Benq dizüsütü Jobook A52 model. Ekran kartı ATI Radeon Xpress 200M serisi, onboard. Video ve MP4 türü bir görüntü izlemeye başladığımda, "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" uyarısı geliyor ve görüntü ya duruyor ya kesik kesik devam ediyor yada bilgisayarı kitliyor. Ekran kartının son sürücüsünü yükledim, vista'nın tüm güncellemelerini yaptım ama sorun yine aynı. K-Lİte mega codec' te yüklü. Bu sorun çözülebilir.

Aynı problem bende de oldu Your Uninstaller ile Ati'nin tüm driverlarını kaldırdım ve son sürüm Ati sürücülerini yeniden yükledim dizüstünde Hdmi çıkışı varsa kesinlikle en son Ati sürücülerini yüklemeni tavsiye ederim ben öyle yaptım şimdi Hdmi da görüntü ve sesi Lcd televizyona süper kalitede geliyor :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...