Jump to content

XwindowsDock 5.56 Türkçe

Recommended Posts

15nrvxz.jpg

XWindowsDock 5.56 Türkçe

Mac işletim sistemindeki dock benzeri bir paneli Windowsta kullanmak için şimdiye kadar gördüğüm en başarılı program XWindows Dock.Rocket Dock falan yalan olur bunun yanında.

Ayrıca yığın (stack) desteği ile geliyor. Yığındaki resimlerin/videoların önizlemesi gösteriliyor. Küçültülen pencerelerin görev çubuğuna değil de docka küçültülmesini ayarlayabiliyorsunuz. Mac sahibi değilim ama bildiğim kadarıyla Macin orijinal dock paneline çok benziyor.

Windows XP ve Vista Ve Win7de çalışıyor.Xwindows Dock, ya da kısaca XWD, Windows Vista,Win7 ve XP için yeni ve ücretsiz bir masaüstü düzenleyicisi ve uygulama başlatıcısı. Onu farklı kılan ise, diğer dock programlarının yıllar boyunca kullanılması ve gözlenmesiyle elde edilen deneyimle oluşturulmuş olması, ayrıca hayal edebileceğiniz tüm özellikleri size sunması.

Not:1. Program Tarafımca Türkçeye Çevrilmiştir

2. C:Program FilesXWindowsDockImages Klasöründen İconlara Ulaşabilirsiniz Güle Güle Kullanın

:)

http://rapidshare.com/files/267382790/XWindowsDock.rar[/CODE]

[/center]

Denedim çok güzel çalışıyor teşekkürelr fakat bir sorum var simgelerde efek yani mausla üstüne gelince büyüme olmuyor ayarlardan yaptım ama olmadı veya nasıl yapılıyor tekrar sağ ol sorunsuz çalışıyor...

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar ben denedim.Gerçekten çok güzel.Belgelerim dışında bir hata almadım.Ki onu da açtı(C:\Users\Güneş\Documents olarak)Klasör ekledim.Dosya ekledim.Sildim.Ayarlarını değiştirdim.Program sorunsuz çalıştı.Bu arada hakkını vermek gerek.Türkçe'ye çevrilişi de bir harika.Bilgilerinize.Saygılarımla

Arkadaşlar ben denedim.Gerçekten çok güzel.Belgelerim dışında bir hata almadım.Ki onu da açtı(C:\Users\Güneş\Documents olarak)Klasör ekledim.Dosya ekledim.Sildim.Ayarlarını değiştirdim.Program sorunsuz çalıştı.Bu arada hakkını vermek gerek.Türkçe'ye çevrilişi de bir harika.Bilgilerinize.Saygılarımla

İşte sadece kendim kullanmayacağım için istemiştim yaptığım xpyi genelde tüm arkadaslarıma veriyorum ve kullanıyolar ve bunu cd'me entegre edecektim bilirsiniz insan başkalarına sunduğu birşeyde kusur olmamasını ister :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...