Jump to content

Dolandırıcı Var Sitede Herkes Baksın

themafıa

Recommended Posts

Referans işi çok tartışıldı arkadaşlar olmuyo öyle en iyisi herkesin iyi kalpli anlayışlı ve hoşgörülü olması için dua etmek ^_^ ahada ben ettim ALLAHım sen sitemize sızan sahtekarların şerrinden bizi koru senin gücün herşeye yeter biz ise aciziz o sahtekarlara doğru yolu göster kalplerine öyle bi sızı verki hatalarını anlayıp birdaha aç kalsalar dahi bu yola baş vurmasınlar ya rabbim :) amiiiin

Referans işi çok tartışıldı arkadaşlar olmuyo öyle en iyisi herkesin iyi kalpli anlayışlı ve hoşgörülü olması için dua etmek ^_^ ahada ben ettim ALLAHım sen sitemize sızan sahtekarların şerrinden bizi koru senin gücün herşeye yeter biz ise aciziz o sahtekarlara doğru yolu göster kalplerine öyle bi sızı verki hatalarını anlayıp birdaha aç kalsalar dahi bu yola baş vurmasınlar ya rabbim :) amiiiin

amin yarabbim :)

Allah ıslah etsin bunları...

Islahları mümkün değilse Allah belasını versin namuslu insanlardan uzak

Bu işin önüne geçmek zor olur. Adam başka bir hesapla yeniden üye olacak.

İşi ilerlettiyse her defasında ayrı msn, ayrı kullanıcı adı, ayrı banka hesap numaraları vs..

Uzar gider. Acısı başka türlü çıkar da bu zihniyetteki insanlar yine de ders almazlar..

Zaten Referans Sistemi Olsa Bile Gider wmismaili yazar banlanırsa, arslan178 yazar yine banlanırsa themafıa'yi yazar uzadikca uzar fakat bunları yazacak diye bişi yok ben öylesine yazdım bu kişileri başkalarınıda yazabilir önüne engel koyamayiz.

msn adresinde telefon numarası mı var bana mı öyle geliyor :( bu adamdan kurtulmak istiyorsan alış verişini ispatla yani telefonunu savcılığa ver internet dolandırılığından 5 yıl içerde yatsın ne uğraşıyorsun

• 1 ay sonra...
İnsanları anlamak zor ama baska bir isimle tekrar uye olabilir banlatsanda .....

Benim tavsiyem tnctr baya buyumus bende bir arkadasım tavsiyesiyle girmiştim bu siteye sonra kopamaz oldum tavsiyem bence referanslı uyelik gerçekleştirilsin artık kayıtlı bir uyenin referansıyla uye olabilsin bu benim fikrim iyi olmazmı ?

Bende arkadaşımıza katıLıyorum Referans oLsun + Bir de Havuz oLuşturuLsun Havuza geLen üyeLik taLebini Admin arkadaşLarımız değerLendirsin.

Buna benzer bir site de şöyle bir özeLLik var AYNI IP iLe 2 farkLı nickte üye girişi yapıLdığı zaman 2 üyeLikte banLanıyor. Burada da bu tarz bir uygulama yapıLırsa bu Tarz hoş oLmayan hareketLerin önüne geçiLebilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...