Jump to content

Vista Için Msn Yardımı..

Recommended Posts

evet arkadaşlar ilk defa vista kullanıyorum o yuzden biraz cahillihim olabilir baştan söyleyeyım..hiç bir fikrim yok..normal netten indiriyorum msn 8.5 i..kuruluma gecıyor yarıda hata verıyor...acaba vista için özel sürümü mü var..google da aradım ama hep vista sin cıkıyor..msn 9 dan da nefret ediyorum...sadece msn 8,5 i istiyorum ..ne olur yardım edin

eğer farklı bir sürüm kullanıcaksam size zahmet indirebileceğim bir link verirmisiniz..bu arada da ben forumu araştırayım..

Forumu araştırmadan neden başlık açıyorsun ki !

Al bakalım : (Alıntıdır Forumdan buldum )

Windows Live Messenger 8.5 TR+MSN Çoklu Yama+MSN Ne Dinliyorum+Messenger Discovery Live+MSN Plus+Windows Installer+Windows Update Pack by musaoguz92

İçinde:

Windows Live Messenger 8.5 TR

MSN Plus! Live 4.60 TR

Messenger Discovery Live 1.4.5408

MSN Winamp Ne Dinliyorum Eklentisi

Windows Installer 4.5 TR

Windows Update Agent 3.0 TR bulunmaktadır.

Kurulum:

Önce Windows Installerı kurun sonra Windows Update Agenti Kurun sonra Windows Live Messengerı kurun sonra isterseniz MSN Plus! Liveyi ve Discoveryi kurun Güle Güle kullanın!

Link:

Please register to see this content.

Rar şifresi:

PC-KophaT TeaM

Alttaki linkten mmsn8.5 güncelleme isimli dosyayı indir kur, rar içindeki msmgr.exe yi de program files da bulunan windowslive içine at ve değiştir. artık msn 9 u yüklemeni istemeyecek. Rar içinde msn8.5.msi, msn plus 4.82 ve mess patch bulunmakta

https://cid-f57a524da535894f.skydrive.live.com/self.aspx/Payla%c5%9f/msn%208.5%20g%c3%bcncelleme%20engelli%20+%20msnplus%20+%20yama.zip[/CODE]

hocam araştırmadığımı nerden biliyorsun..ilk mesajımı okursan bende bır yandan araştırıyım demişim..vaktim yoktu sadece yardım istedim sadece..

Forumu araştırmadan neden başlık açıyorsun ki !

Al bakalım : (Alıntıdır Forumdan buldum )

Rar şifresi:

PC-KophaT TeaM

Alttaki linkten mmsn8.5 güncelleme isimli dosyayı indir kur, rar içindeki msmgr.exe yi de program files da bulunan windowslive içine at ve değiştir. artık msn 9 u yüklemeni istemeyecek. Rar içinde msn8.5.msi, msn plus 4.82 ve mess patch bulunmakta

https://cid-f57a524da535894f.skydrive.live.com/self.aspx/Payla%c5%9f/msn%208.5%20g%c3%bcncelleme%20engelli%20+%20msnplus%20+%20yama.zip[/CODE]

çok teşekkür ederim hocam..öğlen cıkmak zorunda kaldım..birazdan indirip denerim..

2 arada bi derede neden böyle işler yapıyorsun o zaman git işini hallet sonra gel otur araştır forumda. Neden bir daha konu açıyorsun , sonuçta yönetim yeterince meşgul ve bas bas bağırıyorlar Post kirliliği yapmayın arama butonunu kullanın diye ! :rolleyes2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...