Jump to content

Msn'le 64 Bit Kullanıcıları Dertte! - 8001012e

Recommended Posts

ed-msn-logo.jpg

64 bit bir işletim sistemi kullanıyorsanız MSN açmadığı için saatlerce çözüm yolu arayabilirsiniz. Ki ufak bir araştırma yaptık. Bu sorun için saatlerce uğraşıp XP – 32 bite dönen bir çok kişinin olduğunu gördük.

Maalesef ki son sürümlerin 64 bit desteği yok kurulum sonrasında oturum açmaya çalıştığınızda 8001012e hatası alıyorsunuz. Ha neden yok bu konuda fikir yürütmek mümkün değil. Testlerimizde sadece 8.1’in 64 biti desteklediğini gördük.

Sonuç olarak 64 bit kullanıyorum diyenler için ,

:D

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=d78f2ff1-79ea-4066-8ba0-ddbed94864fc&displaylang=en

Evet sonunda patladık Live Messenger 8.1 kullanıyodum hatta Messenger'lar içinde tek bu sürümüne aşıktım resmen ama bu akşamdan itibaren zorunlu güncelleme istiyo ve bir türlü çözümünü bulamadım. Sanırım artık 7/24 online zamanlarımı unutabilirim :'(

Evet sonunda patladık Live Messenger 8.1 kullanıyodum hatta Messenger'lar içinde tek bu sürümüne aşıktım resmen ama bu akşamdan itibaren zorunlu güncelleme istiyo ve bir türlü çözümünü bulamadım. Sanırım artık 7/24 online zamanlarımı unutabilirim :'(

az önce açtığım konuyu okuyunuz. sanırım sorununuzu hallettik!

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=105856[/CODE]

• 4 hafta sonra ...
czshow yazdığından eminmisin ? yoksa okuyupta bir forumdan bilgi aktarıyorsun

Yok Forumdan Okuma Filan Yapmıyorum.. Ben 64 Bit XP Kurduğumda Live Messenger 9 Sitesinden İnstaller'ini Yüklediğimde Bana Uymuyor Diye Hata Vermişti Nette Araştırdığımda 8.1 Sürümünü Bulmuştum 64 Bit XP İçin :download1:

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...