Jump to content

Sistemim Hakkında Yorum Yaparmısınız....

crysis_88

Recommended Posts

meraba arkdaşlar ... öncelikle hayırlı ramazanlar ... sizlerden benim sistemim hakkında yorum yapmanızı isticem ...

bu resimde gördüğünüz benim sistemim ..

http://img13.imageshack.us/i/sistem.jpg/

sizce bu sisteme hangi ekran kartı hangi cpular hangi fanlar destekler ?? sistemimi güncellemek istersem yapabilirmiyim ? neleri değiştirp neleri değişteremem? pc dell inspiron 530 ... bu kadar bilgi yetmezse ayrıntılı bilgide verebilirm .. mesela ati radeon hd4800 ekran kartı uyarmı ?? bir de pc im çok ara sıra çok ısınıyor ve fanı acaip sesli çalşıyor ... bunun için ne yapmalıyım ? işlemcim nasıl ? crysis oynarken bazı bölümlerde donma oluyor... ve de anti alising kalitesini en fazla 2x kullanıyorum ya da hiç kullanamıyorum ... yorumlarınız bekliyorum ..

Sistemın butun ekran kartlarını destekler eger HD2600 ekran kartın AGP degılse,

Ancak ıslemcın ve ramların dar bogaz yaratabılır kı ANAKART hakkkıında hıc bılgı yok orda,

CPUZ programını kendı sıtesınden ! indir kur anakart ve ram bılgılerını tam ogren, sonra sistem yukseltme işi degermı ? degmez kısmı agır basacak , sebebı eskı model parcalarının ana bılesenler olması, donma kasılma gibi nedenler ekran kartın kasılabılır ve kasan kırlı olabilir ac ve temızle , bir bakım anlamıyorsan bırını cagır , yada hava ufleyen bır aletın warsa hafıf hafıf kasayau fle temızle, daha ayrıntılı bılgı verırsen dha cok yarmcı olacakalrdır forumda,

kolay gelsin :good:

Sistemın butun ekran kartlarını destekler eger HD2600 ekran kartın AGP degılse,

Ancak ıslemcın ve ramların dar bogaz yaratabılır kı ANAKART hakkkıında hıc bılgı yok orda,

CPUZ programını kendı sıtesınden ! indir kur anakart ve ram bılgılerını tam ogren, sonra sistem yukseltme işi degermı ? degmez kısmı agır basacak , sebebı eskı model parcalarının ana bılesenler olması, donma kasılma gibi nedenler ekran kartın kasılabılır ve kasan kırlı olabilir ac ve temızle , bir bakım anlamıyorsan bırını cagır , yada hava ufleyen bır aletın warsa hafıf hafıf kasayau fle temızle, daha ayrıntılı bılgı verırsen dha cok yarmcı olacakalrdır forumda,

kolay gelsin :good:

Please register to see this content.

bu kadar bilgl yeter heralde (:

kasanın içini açmayı denedim ama olmadı .. marka pc oldğu için açamadım hiç bi tornavida olmadı ..yeni bi parça da takamam bu haliyle .. kasayı açarsam sorun düzelcek .. içini komple değişirm (:

işlemci ve ses kartını da değişmek istiyorum ... sizce desteklermi? o programıda indiriym hemen ...

Orta düzey oyunları kaldırabilecek bir makine.PCI-Express 16x veya PCI-Express 2.0 ekran kartlarını takabilirsin.İşlemci olarakta anakartının marka modelini bilmeden yorum yapamayız.Anakartının marka-modelini yazarsan hangi parçalara yükseltme yapacağını daha rahat önerebiliriz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...