Jump to content

Privacy Sexy - Windows İnce Ayar Uygulaması

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

index.php?ct=files&action=thumb&id=29150index.php?ct=files&action=thumb&id=29151index.php?ct=files&action=thumb&id=29152

613 Script Mevcut.

Privacy Sexy, makinenizin güvenliğini ve gizliliğini desteklemek için size çeşitli sistem ince ayarları sağlar.

Size uygun bir merkezi konumdan birçok farklı görevi gerçekleştirme yeteneği verir. Kullanılmayan verileri kolayca silebilir, uygulamalarınızı yapılandırabilir, varsayılan işletim sistemi veri toplama özelliklerinizi devre dışı bırakabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. İndirilip çalıştırıldığında, privacy.sexy dokuz kategoriye ayrılmış bir arayüz görüntüler; Gizlilik Temizleme, İşletim Sistemi Veri Toplamasını Devre Dışı Bırakma, Programları Yapılandırma, Güvenlik İyileştirmeleri, Güvenlik Üzerinden Gizlilik, Gizlilik için Kullanıcı Arayüzü, İşletim Sistemi Hizmetlerini Devre Dışı Bırakma, Bloatware'i Kaldırma ve Gelişmiş Ayarlar. Bu kategorilerden birine tıklamak seçimleri getirir. Uygun gördüğünüz şekilde etkileşime geçmek için ilgili onay kutusunu tıklayabilirsiniz. Bazı öğeler, ek ince ayar seçenekleri içeren bir açılır menü içerir. Ayrıca, farklı kategoriler için önceden seçilmiş seçenekleri kullanma yeteneğini de içerir.

privacy.sexy, makinenizi kullanıcı dostu bir arayüzle kapatmak için harika bir kaynak sağlar. Bazıları yürütüldükten sonra kalıcı olduğundan, bir sorun oluşturmamak için seçimleri önceden tanımanız şiddetle tavsiye edilir - sonuçta, birçok yararlı ince ayar ile harika bir yardımcı program. Gizlilik seksidir

MAJORGEEKS İNDİRME LİNKİ:

GİTHUB SAYFASI

• Like 5
  • Thanks 2

• 4 hafta sonra ...
hasan835, 5 dakika önce yazdı:

Ana sahifesine girip çeviri marifetiyle yönergedeki uygulamaları inceleyebilirsiniz.

İçeriği Gizle

Please register to see this content.

Dostum,sadece nasıl çalıştığını sordum.Önce nereye basacağız,seçtikten sonra nereye basacağız gibi...saygılar,

• 2 ay sonra...
namutenahi, 3 saat önce yazdı:

Güzel program ama 2 zararlı var :

McAfee! :    Artemis!64510192CA10         TrendMicro-HouseCall : TROJ_GEN.R002H01A722

Araştırmak lazım. Kişisel fikrim; uygulama da sistem dosyalarında değişiklik yapacak komutlar v.s olduğu için trojen olarak görüyor olabilir. Ben Nod32 ile tarattım herhangi bir sorun göremedim. Majorgeeks yorumlarına baktığımda da herhangi bir sıkıntılı yorum görmedim. Sıkıntılı bir uygulamanın Majorgeekste tutunabileceğini düşünmüyorum. Tabikii güvenip, güvenmemek herkesin kendi bileceği konudur. Mcafee hiç kullanmadığım için sonuçları ne kadar güvenilirdir bilmiyorum. Genel de Nod32 ye güvenirim. Uygulamayı kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntılı hareket tespit etmedim. Nod32' de herhangi bir şüpheli hareket durumu algılamadı...

Edited by deli_petro06
  • Like 2

deli_petro06, 42 dakika önce yazdı:

Araştırmak lazım. Kişisel fikrim; uygulama da sistem dosyalarında değişiklik yapacak komutlar v.s olduğu için trojen olarak görüyor olabilir. Ben Nod32 ile tarattım herhangi bir sorun göremedim. Majorgeeks yorumlarına baktığımda da herhangi bir sıkıntılı yorum görmedim. Sıkıntılı bir uygulamanın Majorgeekste tutunabileceğini düşünmüyorum. Tabikii güvenip, güvenmemek herkesin kendi bileceği konudur. Mcafee hiç kullanmadığım için sonuçları ne kadar güvenilirdir bilmiyorum. Genel de Nod32 ye güvenirim. Uygulamayı kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntılı hareket tespit etmedim. Nod32' de herhangi bir şüpheli hareket durumu algılamadı...

Muhterem kardeşim öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim ,ben programı indirdim sonra Virus total sitesinde tarattım ve Macaffe   Artemis!64510192CA10  ,Micro trend-Hall  TROJ_GEN.R002H01A722  buldu.Ayrıca ben de Avira ile taradım bişey bulamadı Avira.Saygılar.

• Like 1

• 1 yıl yıl...
  • 3 ay sonra...

Privacy Sexy 0.13.0 yayınlandı :

Spoiler
  • ↩️ Seçilenleri geri döndür: Seçilen tüm komut dosyalarını tek bir tıklamayla hızlı bir şekilde geri döndürmek için yeni bir özellik sunuyoruz, bu da kullanıcı güvenliğini ve komut dosyası efektleri üzerindeki kontrolü artırıyor. Bu, kullanıcıların değişiklikleri kolayca geri almasına olanak tanıyan, çok talep edilen bir eklentidir.
  • 🌐🚫 Ana bilgisayar dosyası (bağlantı) engelleme: Windows komut dosyaları artık ana bilgisayar dosyası aracılığıyla ana bilgisayarların izlenmesini engelleme özelliğini içeriyor ve bu da istenmeyen bağlantılara karşı gizlilik korumasını artırıyor. Bu özellik, projeye ilk katkıda bulunan eski dost Disk2019'a ithaf edilmiştir.
  • 🎨 Parlak Kullanıcı Arayüzü: Kullanıcı arayüzü, yeni tipografi seçenekleri, animasyonlar ve genel kullanılabilirlik iyileştirmeleri dahil olmak üzere daha dengeli ve çekici bir görünüm için iyileştirmeler aldı.
  • 💭 Daha iyi araç ipuçları: Komut dosyaları için gizlilik öneri düzeyi hakkında daha net bilgi sağlamak ve kullanıcıların bilinçli kararlar almasına yardımcı olmak için araç ipuçları iyileştirildi.
  • 🪟 Yeni Windows komut dosyaları: Windows komut dosyaları, önemli güvenlik ve gizlilik geliştirmeleriyle geliştirildi. Dikkate değer eklemeler arasında Windows Copilot'u devre dışı bırakmaya ve Microsoft ile paylaşılan verileri sınırlayarak arama gizliliğini geliştirmeye yönelik komut dosyaları yer alıyor. Tüm kullanıcılara en azından Standart seçiminin yeniden uygulanması önerilir.

Değişiklikler

Özellikler

• ekleyin (teşekkürler , , , , ) |
  • Dokümantasyon içeriğini ekleyerek aramayı genişletin |

kullanıcı arayüzü

• Seçim türü belgelerini iyileştirin |
  • Kullanılabilir genişliğin tamamını elde etmek için komut dosyası adlarını genişletin |
  • Daha iyi okunabilirlik için araç ipucu genişliğini sınırlayın |
  • Komut dosyası/kategori adları için işaretleme desteği ekleyin |
  • Yazı tipi boyutlarını normalleştirin ve iyileştirin |
  • 'Geri al' düğmesini başlık harfine değiştirin |
  • Şakacı emojileri kaldır (🍑🍆) |
  • Tüm platformlar için kullanıcı arayüzü kodu stilini geliştirin |
  • Parantez referanslarını üst simge metni olarak işleme |
  • Sloganı değiştirin ve proje bilgisi adını yeniden düzenleyin |
  • Daha iyi okunabilirlik için yazı tiplerini değiştirin |
  • Görsel tutarlılık için global stiller uygulayın |
  • Genişletme/daraltma eylemleri için kullanıcı arayüzü animasyonları ekleyin |
  • Meta başlığını ve açıklamasını güncelleyin |
  • 'Önizleme' etiketini Linux seçeneklerinden kaldırın |

Kodlar

• Windows: Pano özelliklerini devre dışı bırakma , ekleyin (teşekkürler , ) |
  • Windows: Arama gizliliği komut dosyalarını iyileştirin (teşekkürler ) |
  • Windows: Windows Copilot , devre dışı bırakmayı ekleyin (teşekkürler )|
  • Windows: engelleyen Dropbox telemetrisini ekleyin , (teşekkürler , ) |
  • Windows, macOS, Linux : Privacy.sexy temizleme komut dosyaları ekleyin |
  • Windows: Hizmetin devre dışı bırakılmasının yerini değiştirin ve belgeleri iyileştirin |
  • Windows: Ana bilgisayar engelleme kategorisi ekleyin (teşekkürler Disk2019) |

Please register to see this content.

• Thanks 1