Jump to content

Laptopa Format Aterken Sorun

powercocuk15

Recommended Posts

Ya Sp3 Kuracam Laptopuma Yeni aLdım Toshiba Cd'den Önyüklemeye tıkladıktan sonra yükleme ekranını geçtikten sonra mavi ekran hatası veriyor .... sabit disklerinizi kntrol edin diyor ...

laptop'da vista kurulu

bazı notebooklarda device configiration kısmında sata native mod kısmını disable yap tabi senin laptobunda böyle bi kısım varmı bilmiyorum ama bazılarında var yani biostan bi ayarla formata giriyordu öyle biliyorum. raid sürücüsü vs olayları yani

1.Laptop modelini yaz

2.Mavi ekranda yazan sayıları bir kağıda falan yazıp onu buraya yaz

3.Kurmak istediğin XP normal mı modifiyeli mi

Toshiba L300D 1ES

Normal Xp Kuruyordum Sataraid Entegreli Değildi...

kardesım sata suruculerı yuklu olan bır xp ıle dene. bende de aynı sorunlar oluyor. daha onceden kurdugum bılgısayar sımdı yenı ındırdıgım cd ıle kuramıyorum. perfdect xp dvd sı ıle oluyor. bır dene derım bendekı de toshıba a300 1ec

Bir Sorun Algındı Ve Bilgisayarınız zatat görmesini önlemek için Windows Kapatıldı..

------

bilgisayarındakizi virüs kontolü yapın. yeni yüklenen sabit diskleri ve sabit disk denetleyicileri kaldırın. sabit disklerinizi düzgün şekilde yapıldırmış ve sonlandırılmış olduğunu denetleyin.

CHKDSK / F komutunu çalıştırarak sabit diskte bozulma olup olmadğını denetleyin ve sonra bilgisayarınızı yeniden başladın

teknik Bilgiler :

***STOP: 00x0000007B ( 0XF78D2524 , 0xc0000034 , 0x00000000 .0x00000000 )

böLe Yazıyor Aynen Yazdm

arkadaşlar bana da yardım edin ya xp kuramıyorum samsung r522 fs03 loptop var mxp yükleyecem biostan ayarları karıştırdım mxp kuruldu ma ilk açtığımda mavi ekran hatası verdi oysaki sorunsuz kurulmuştu vista home premium yüklü sevemedim vistayı yada bu makinaya w 7 mi kurmalıyım

bazı yeni laptoplarda xp ye çevirmek istiyorsanız "serdar1406" arkadaşın dediği gibi xp kurulumunun içine sata driverı gömmeniz, yada sata driver gömülü bir xp kurulum cd si ile format atmanız gerekli.

toshıba L300 notebook um var bende aynı sorunu yasıyorum... su an modıfıyelı bır xp kullanıyorum POWER PACK ama benım bılgısayarda sorunlu bu bır anda kendılıgınden reset atıyor baska bır modıfıyelı xp yuklemek ıstıyorum ama yukarıda kı arkadasın hatasının aynısıyla karsılasıyorum.. bana da yardım edınn okilicoglu_Forumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com yardımcı olabılecek bırı msn eklesın lutfen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...