Jump to content

Magic Camera 6.4.0 & Turkce

forjest

Recommended Posts

Magic Camera 6.4.0 & Turkce

2hef0cz.jpg

2ist5z9.jpg

zt7ote.jpg

Tanıtım

Messenger , Yahoo Messenger, AOL Instant Messenger, ICQ vb popüler anlık ileti yazılımları için sahte bir web kamera programıdır. Bu program ile bilgisayarınızdaki videoları web kameranıza ekleyerek çeşitli efetler uygulayabilir ve kameralı olarak görüştüğünüz kişilere bu videoları izletebilirsiniz. Ayrıca uygulamada resimlerinizi slayt olarakta gösterebilirsiniz

Online mesajlaşma programları ile sohbet anında karşınızdaki kişilere sanal web kameranızı görüntüleyerek dilediğiniz videoları izletebilirsiniz.

- Birden fazla sohbet programları yazışma anında sanal web kameranızı kullanabilirsiniz.

- Masaüstü görüntünüzü diğer arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

- İstediğiniz fotoğrafları sanal web kameranız ile dilediğiniz kişilere göserebilirsiniz.

- Videolarınıza efektler ekleyebilirsiniz.

- Fotoğraflarınızı slayt haline getirebilirsiniz.

NoT:Türkçe Dil Çevirisi bana aittir elimden geldiğince çeviri yapmaya çalıştım menülerin anlaşılırlıığı artmıştır kullanım pratik bir hale kavuşmuştur. smile.gif

:whistle:

http://rapidshare.com/files/276812563/Magic_Camera_6.4.0_TR.7z[/CODE]

[font=Verdana][font=Times New Roman][color=#8b0000][b]Güle güle Kullanınız Saygılarımla[/b] [font=Verdana][/font][/color][/font]smile.gif[/font]

teşekkür ederim

bu programı 3 versiyonunu özellikle beğenerek kullandım. 4 ü de fena değildi ama

5 versiyonu mevcut sistemi aşırı kastırıyor idi.. ve key sorunu çıkıyordu aralıklı

bu versiyonun performans ve key durumu nedir ?

emeğine sağlık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...